Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nem közvetlen utalás, hanem postai csekkes volt. A feladónál ott a nevem, közleményben a szállás konfig. :lol:

Még hétfőn elküldtem.

Ja, és a számlaszámodra.

Sajnos ilyenkor vagy 1 hét még kiderül ki volt a befizető.... A számlatörténeten csak Posta ibefizető áll. Azért vagyunk gondban, ha valaki a klubtagságit is így rendezi.

Link to comment
Megosztás:

akiknek a pénze megérkezett:

MAGYAR ZOLTÁN

LACZKÓ TAMÁS

TARMAN GÁBOR

Szalma Boglárka

RIGÓ TAMÁS

HAGA SÁNDOR

Nagy Gábor

MOLNÁR ISTVÁN

MARCSÓNÉ HEGDŰS ERIKA

Virágh Antal Csaba

BUZÁS NORBERT

IVASKÓ ISTVÁN

SZABÓ ZOLTÁN

DEDEÓ GYULA

FORRÓ TAMÁS

SÁROSI EDIT

valamint "TELEPÍTETT UTALVÁNY" 2005.08.26 2600.- Ft akinek személye még nem ismeretes

Aki utalt, és nincs a listán, kérem jelezze mailben. Pl opel16V saját állítása szerint utalt, de nem látom a nevét...

Én is utaltam,és NINCS a nevem a listán... :wink: :lol: (Jóvanmárna!!Az utalást ÉN :oops: :wink: )

De azé mehetek ugyi??

Link to comment
Megosztás:

Nem közvetlen utalás, hanem postai csekkes volt. A feladónál ott a nevem, közleményben a szállás konfig. ;)

Még hétfőn elküldtem.

Ja, és a számlaszámodra.

Ha postai csekken számlaszámra küldesz pénzt (azaz telepítés esetén) a közlemény rész nem kerül továbbításra.. :wink: ..gondoltam szólok, ha a jövőben is ezzel a lehetőséggel élnél.. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Sajnos csak így áll módomban utalni. :lol:

De örülök hogy végülis azonosítva lettem a lista végén. ;)

(igen, 2600 volt)

Csak egy tipp. Bemész a legközelebbi CIB Bankba ( klubtagsági esetén OTP) majd befizetés teszel az adott bank számlára. Akor rögtön ok és a neved is ott van... ez lehet gyorsabb is mint a POSTA.

-------------------------------------------

Az ONLINE jelentkezést lezártuk, a helyszínen lehet majd a továbbiekban fizetni és jelentkezni.

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy kicsit korai még de lassan ki kéne találni hogy lesz-e közös levonulás és ha igen akkor mikor hol?

Péntek munka előtt/után, pálya vagy 7es, stb.

erre én is gondoltam...sztem pálya kéne.sokkal gyorsabb és a bebya visszahozza a matica árát...

és a közös vonulás milyen tampóban zajlana ?

nemszivesen mennék 120-130 nal többel tartósan :oops:

Link to comment
Megosztás:

erre én is gondoltam...sztem pálya kéne.sokkal gyorsabb és a bebya visszahozza a matica árát...

és a közös vonulás milyen tampóban zajlana ?

nemszivesen mennék 120-130 al többel tartósan :oops:

Én is pályára szavazok. Szerintem 120ban simán kiegyezhetünk, legalább jól fog kinézni a konvoly. Csak kibírják egyszer a GSi-sek is. ;) :lol:

Indulás? Én asszem el tudok lógni pénteken. Biztos lenne mit segíteni lent...

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy kicsit korai még de lassan ki kéne találni hogy lesz-e közös levonulás és ha igen akkor mikor hol?

Péntek munka előtt/után, pálya vagy 7es, stb.

Holnap lesz a Titánban megbeszélés amire kérte a Hemi, hogy akik feliratkoztak segítőnek azok jöjjenek el. Ott ezt is megbeszélhetjük. Aztán kitesszük a fórumba és lehet dönteni, hogy ki-kihez tud/szeretne csatlakozni.

Link to comment
Megosztás:

Fel kell valahova iratkoznom, ha még nem biztos, hogy megyek? És ha megyek, akkor is csak szombat délután, esetleg maradok vasárnap reggelig... :roll:

Gondolom napijegyet bármikor lehet ott is venni, nem kell előre intézni.

Az ott alváshoz vinnék sátrat (ha...).

feliratkozni már nem tudsz, az a lista le lett zárva

napijegyet tudsz venni a helyszinen (valszeg a bejáratnál)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.