Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én csak aztatat szeretném mondani,hogy nem is tudom mit is mondjak..Annyi mindent szeretnék köszönni(szervezés,jó társaság,aranyos emberek,BARÁTOK,esti beszélgetés,Blitznek a nagyon fini capuccino,reggeli reggeli....stb),ami már nagyon régóta hiányzott Nekem,hogy csak annyit írok:Köszke MINDENT!!!Nagyon jó volt!És már hiányoztok!!!! :oops: ;)

Link to comment
Megosztás:

No, akkor 1-2 szösszenet tőlem:

Szerintem dolgozó lány jó volt a tali. Sokat dolgozam, na meg el is fáradtam minden este egy picit ( :drinkers: ) .

Köszönet a résztvevőknek :!: :!: Hogy jól érezték magukat, és hogy rendbontás nélkül végigment a rendezvény. nálam 2 ember váltotta meg majdnem a hátbarugásra a jegyét, az egyik az asszonyomra akartr rászállni, de sikerült egy két csunyánnézéssel elintézni, a másikra nem emlékszem már.... ( :smt062 )

Asszem ez hagyományos éves opeltali lesz ezentúl...

Becslések szerint olyan 150-170 darab autó volt a szombati napon a kempingbe, a felvonuláson kb 200-220 darab autó, és csak a pénteki napon több mint 100 ( :!: ) ember volt jelen!!! a 100 belépő Berlina volt az Asconájával ( :supz: )

Átlagban 1 autóban 2-3 ember ült, egyedül kevesen jöttek. szóval akkor egy bonyolult függvénnyel összeszámoljuk akkor, több mint 300, de az is lehet hogy több mint 350 résztvevő volt jelen a szombati napon.

Voltak a klubba belépők is szépszámmal. A klubtagság közelit a 150 főhöz....

A pontos számok, azaz az összesités jelenleg is folyik, ahogy megvan, kitesszük ide.

Külön köszönet, a kempingnek!! Tökéletes helyet biztositottak a találkozónak, nem szóltak ránk, a faházak is nagyon kulturáltak voltak!

azaz nagyon pozitivan álltak hozzánk, hülye Opelosokhoz :wink:

A rendőröknek csak csúnyákat tudok üzenni. ( :smt019 )

Szóval szép volt, jó volt, jövőre hosszabb lesz remélem :wink:

Link to comment
Megosztás:

Ne csak a pozítivumok kerüljenek előtérbe, páran jelezték, hogy a szépségverseny lebonyolításán változtasunk majd jővőre. Pl több kategória stb.stb.. más szavazási rendszer...

Ígérem másképp lesz, majd a www.blitz-weekend.hu oldalra készítek a közvélemény kutató formot és levonjuk a levonandót:)

Link to comment
Megosztás:

FIGYELEM!!!

A Mantás Ákosnak , aki a sörivóverseny első helyezettje volt, valaki meglovasitotta az ajándékját, és az emlékplakettjét.

Ez nagyon csúnya dolog, mert más tollával ékeskedik valaki!!!

aki látta, vagy tudja hogy hol van, legyen kedves elmondani nekünk....

vagy visszaadni szíveskedjen!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Köszönök szépen mindent! Nagyon jól éreztem magam! Remélem jövőre is találkozunk ezen a szép helyen és még többen leszünk!

Kicsit én is sajnálom, hogy nem tudtam mindenkivel beszélni, illetve csak keveset, pl a G Astrásokkal ;) Remélem majd be tudjuk vmikor pótolni...

u.i. Gratula a Rastáknak és Hajrá jocipapa! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Én is csak gratulálni tudok. Bár csak rövid időre jelentem meg, nagyon tetszett az esemény és minden elismerésem a szervezőknek :prayer:

Csináltam egy rakat képet a 1,5 óra alatt (bár nem mindegyik sikerült :? ), ha mondtok egy helyet, akkor szívesen feltöltöm őket. Mondjuk csak az autókat fotóztam.

(Én voltam za az idióta, narancssárga ingben, aki autóról autóra rohangált és fényképezett egyfolytában ;) :lol: :lol: )

Link to comment
Megosztás:

mekkora méretü???

csinálj egy tárhelyet az uw.hu-n és zipbe csomagolva töltsd fel....

3 megapixeles képek, szerintem 700 k körül van darabja. Kb. 30-40 kép talán.

Csináljatok nekem tárhelyet, lécci-lécci :wink:

Este feltöltöm :wink:

(Fuckin' árnyékoló néha belelógott a képbe ;) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.