Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

I. Hungarian Blitz Weekend


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 492
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Gepard!

Sajna nincs. ;)

A végén kiderülne, hogy csak alibiből törtem meg az Astra elejét kicsit, hogy ne legyen gyanús, milyen sokáig voltunk távol... :lol:

Redi!

Jóvan fijam, látom te sem maradtál a teljes konszolidáltság medrében... :lol: :(

Isten hozott a táborban! :D :D ;)

Link to comment
Megosztás:

...Szomorú, hogy a veterán talin a Sió parkolója tele volt majdnemúj autókkal és az út mentén kellett parkolni, szerintem ez nem volt szép.

....

Hát akkor tisztáznám ezt a dolgot. A Sió Autóház parkolójában nem veterán tali volt. Program szerint, ott az autószépségverseny elődöntője volt. Elképzelésünk szerint 25-30 autót helyeztünk volna el ott. Ennek kb fele veterán autó lett volna, a többi meg tuningautó, a szériaautók meg akkor kerültek be volna be a szalon udvarára ha marad hely. Ezzel szemben 3x annyi autó jött el, mint amire számítottunk, ráadásul szervezési hiba miatt (előző este nagyobbat buliztam a kelleténél...) korán reggel nem volt ott olyan ember, aki beosztást betartatta volna a résztvevőkkel. Gondolom, most páran megorrolnak rám, de hát azon a pici helyen tényleg nem volt helye a széria B Corsáknak, F és G Astráknak stb. Azok helyett inkább a látványosabb autóknak akartuk fenntartani a helyet.

Végülis elég nagy banzájt csináltunk oda, és szerintem egészen jól sikerült. Jövőre szerintem a Tesco parkolójában (bérleti szerződéssel, rendőrségi, önkormányzati engedéllyel) fogjuk tartani a gyülekezőt, ott van elég hely veterán-, tuning-, szériaautónak is.

Link to comment
Megosztás:

Tudod Gabi,hogy mi az előnye annak,hogy valaki picike??

Hát,hogy minden megerőltetés nélkül,kényelmesen el tud tölteni egy icakát az Opel Caraván hátuljában.És még ki is tud nyújtózni... :wink:

Nekünk ez volt a "próbakör",de szerintem lesz még folytatása.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudod Gabi,hogy mi az előnye annak,hogy valaki picike??

Hát,hogy minden megerőltetés nélkül,kényelmesen el tud tölteni egy icakát az Opel Caraván hátuljában.És még ki is tud nyújtózni... :wink:

Nekünk ez volt a "próbakör",de szerintem lesz még folytatása.... :lol:

Csak a redőnyt vegyétek le, mert Haga lerúgja megint. ;)

Link to comment
Megosztás:

Turner!

Nekem mondod? Tudod milyen kényelmes az Omega hátul? Franciaágy... :D

Ráadásul októberben le is lesz sötétítve, úgyhogy lehet csajozni is vele a jövő nyáron. ;) :D

Persze, koccold le csak azt is :twisted: :twisted:

Hátul pedig rendezz be egy gyógyszanatóriumot, ahol jánykák kipihenhetik a gépészkedésed okozta sokkot :D ;) :lol: :lol: :( :D

Link to comment
Megosztás:

...mi az előnye annak,hogy valaki picike??

Hát,hogy minden megerőltetés nélkül,kényelmesen el tud tölteni egy icakát az Opel Caraván hátuljában.És még ki is tud nyújtózni... :wink:

Nekünk ez volt a "próbakör",de szerintem lesz még folytatása.... ;)

Meg az is, hogy nem húzza el a motorkpt a kanyarban. :lol:
Link to comment
Megosztás:

Turner!

Nekem mondod? Tudod milyen kényelmes az Omega hátul? Franciaágy... :lol:

Ráadásul októberben le is lesz sötétítve, úgyhogy lehet csajozni is vele a jövő nyáron. :lol: :(

Csak arra vigyázz,hogy a "kishölgy" ne legyen magasabb 1,70-nél.Különben hajtogathatod ki,meg be..! :wink: :D

És miért csak a jövő nyáron?Minek addig várni?Vagy nincs fűtésed? :wink:

Egyébként meg nem tudom milyen az Omega hátul.Abban még nem aludtam..Te meg ugyi nem mutattad meg... ;) ( :D :wink: )

Link to comment
Megosztás:

Turner!

Lehet magasabb, mert ha én befexem a 170 centimmel, még simán marad 20-30 centi hossz. :(

Szal nem gond a magasság. ;) No azért télen kicsit cidris az autó hátul, nem olyan evidens a fűtés egyenletes eloszlása... :lol:

Ha jó kislány leszel, egyszer majd megengedem hogy fekvéspróbát csinálj az Omiban is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Turner!

Lehet magasabb, mert ha én befexem a 170 centimmel, még simán marad 20-30 centi hossz. :D

Szal nem gond a magasság. ;) No azért télen kicsit cidris az autó hátul, nem olyan evidens a fűtés egyenletes eloszlása... :lol:

Ha jó kislány leszel, egyszer majd megengedem hogy fekvéspróbát csinálj az Omiban is. :lol:

Hálám örökké üldözni fog!!! :wink: :( :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok Skacok!!

Ég a pofám, hogy csak most írok a taliról úgymond véleményt... Fantasztikusan jó volt,azonkívül, hogy ugye nem minden sikerült úgy ahogy szerettük volna. Gondolok itt a mosós lányok,túl "szűzies" viselkedésére ;) Mondjuk az esti csajok kicsit egyenesítettek az átlagon!

Én nagyon jól éreztem magam,remélem jövőre is lesz,ha segítség kell számíthattok rám. Amúgy bármikor.

Üdv:Racce

Link to comment
Megosztás:

Én nagyon jól éreztem magam,remélem jövőre is lesz,ha segítség kell számíthattok rám. Amúgy bármikor.

Üdv:Racce

Köszönjük az önzetlen segítséget és az önállóságot, nagyon szép munkát végeztél. :wink: Megtisztelő lenne a repeat jövőre.

PS:Még most is csillog az omim, mert nam maradtak rajta vízfoltok. Én ált. lusta vagyok erre, de hatalmas a különbség, ezután így mosok autót.

csak ciciket honnan szerezzek... :roll:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.