Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Csak webről lehet képet beilleszteni a hozzászólásodba, közvetlenül a gépedről nem. Fel kelltölteni a gépedről 1 tárhelyre és úgy már mehet

Szia Mélykék76!

Mostmár teljesen világos, köszi a segítséget! :lol: :idea:

Üdv :wink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Cseréltem, car300----cdr500 vdo! :lol:

A tapasztalataim első nekifutásra:

-sokkal jobban szól ( rádió ) ,dögösebb, teltebb a hangzás, már kis hangerőnél is érezni a hangszórókat az ajtóban

-a cd-t lehetetlen megugrasztani ( talán valami szakadékban sikerülne )

Szóval nagyon teccccik a cucc!

:smt041

Ui.: Előtte a Corsámban egy clarion volt, macskakövön vagy kátyús úton összevissza ugrált, inkább csak rádiót hallgattam. Ez hibátlanul müxik.

Off

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Vettem hangszórókat. 8) Beszerelésre vár egy pár ajtóban alul és a két csipogó felül + hangváltó. Alap kiszerelésem van, ASTRA G-ben, tehát elől alul van két hangszóró. A terv az, hogy ezek hátra az újak, pedig előre kerülnének. A kérdés :?: Le kell venni az ajtóborítókat vagy a védőrácso(ka)t ki lehet venni és úgy szerelni ill. hol keressem a madzagokat amik most nincsenek használva. :roll: A rádió JVC KDS-71R "iso csatlakozós" állítólag, ami most csak előlről szól. Ajándék volt. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Vettem hangszórókat. 8) Beszerelésre vár egy pár ajtóban alul és a két csipogó felül + hangváltó. Alap kiszerelésem van, ASTRA G-ben, tehát elől alul van két hangszóró. A terv az, hogy ezek hátra az újak, pedig előre kerülnének. A kérdés :?: Le kell venni az ajtóborítókat vagy a védőrácso(ka)t ki lehet venni és úgy szerelni ill. hol keressem a madzagokat amik most nincsenek használva. :roll: A rádió JVC KDS-71R "iso csatlakozós" állítólag, ami most csak előlről szól. Ajándék volt. :wink:

Sajnos az elgondolásod nem fog működni.

1. Az Astrában elől 16,5 cm-es hátul pedig 13 cm-es hangszórók vannak. a csipogók méretei megegyeznek.

2. A gyári hangszórókhoz nem kell beépítőkeret külön míg az utólag beépítendőkhöz sajnos igen ami kb. 3E ft-tal megnöveli a költségeket. Igy az elsőket vagy hagyod a helyén, vagy kiveszed és helyükre vásárolsz újat.

3. Az egész ajtókárpitot le kell bontani nem elég csak a rácsot.

4. A hátsó hangszórók vezetékei az én autómban a B oszlopig be voltak húzva / Viva+ felszereltség/ innen kellet az ajtóig bevezetékelni. :oops:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sajnos az elgondolásod nem fog működni.  

1. Az Astrában elől 16,5 cm-es hátul pedig 13 cm-es hangszórók vannak. a csipogók méretei megegyeznek.

2. A gyári hangszórókhoz nem kell beépítőkeret külön míg az utólag beépítendőkhöz sajnos igen ami kb. 3E ft-tal megnöveli a költségeket. Igy az elsőket vagy hagyod a helyén, vagy kiveszed és helyükre vásárolsz újat.

3. Az egész ajtókárpitot le kell bontani nem elég csak a rácsot.

4. A hátsó hangszórók vezetékei az én autómban a B oszlopig be voltak húzva / Viva+ felszereltség/ innen kellet az ajtóig bevezetékelni. :oops:

Az első hangszórók cseréje ezek szerint ok, kerettel :lol: . Hol lehet ilyet kapni? Hátulra a nem gyári 13cm-esek keret nélkül is jók? Azért érdekes mert a kárpit kívülről egyformának látszik, de nem mértem. SAL AHP 16S-t vettem előre. Ez milyen minőség, vagy alul haggyam meg a gyárit és tegyem fel a csipogókat a hangváltóval, hátulra újak a maradék meg jó lesz egy elszállt musiccenterbe mélynyomónak? Melyik a jobb megoldás? :wink:

Link to comment
Megosztás:

4. A hátsó hangszórók vezetékei az én autómban a B oszlopig be voltak húzva / Viva+ felszereltség/ innen kellet az ajtóig bevezetékelni. Embarassed

Ez végül is mit jelent. Nekem átvezető van. Ezen csak át kell húzni? Bocs,de műszerész vagyok a bekötésekkel tisztában vagyok, de barmolni nem szeretek. A kárpitbontástra van karosszériás ismerős. ezt sem szívesen vállalnám, mert nem tudom hová nyúlok. Inkább megjavítok, majd pár elektromos kütyüt neki cserébe. Mindketten jól járunk és maradjon mindenki a saját szakmájánál. Sajnos a szervízekben sok a betanítítlan és gyakorlatlan szerelő, pedig inkább fizetnék 15.000-et, ha biztosan tudom minden olyan lesz ahogyan kigondoltam, de ez csak remény. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez végül is mit jelent. Nekem átvezető van. Ezen csak át kell húzni? Bocs,de műszerész vagyok a bekötésekkel tisztában vagyok, de barmolni nem szeretek. A kárpitbontástra van karosszériás ismerős. ezt sem szívesen vállalnám, mert nem tudom hová nyúlok. Inkább megjavítok, majd pár elektromos kütyüt neki cserébe. Mindketten jól járunk és maradjon mindenki a saját szakmájánál. Sajnos a szervízekben sok a betanítítlan és gyakorlatlan szerelő, pedig inkább fizetnék 15.000-et, ha biztosan tudom minden olyan lesz ahogyan kigondoltam, de ez csak remény. :lol:

Ez az átvezető egy sok tűs csatlakozó. Pontosan nem tudom a tűk számát. Egy aljzat és egy dugó. Egyszerű bajonett záras. Ezeken keresztül lehet az ajtókban elhelyezett kütyüket /kp.zár, e.ablak, hangszórók/ vezérelni. Én nem kinlódtam a tűkkel. Találtam a csatikon helyet és egy 4-es fúróval átfúrtam. Így vezettem át a vezetéket. Lehet, hogy durvának tűnik de a hangszórók vezetéke vastagabb mint a gyári vezetékek és főleg nem volt kedvem forrasztgatni. :oops:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ez az átvezető egy sok tűs csatlakozó. Pontosan nem tudom a tűk számát. Egy aljzat és egy dugó. Egyszerű bajonett záras. Ezeken keresztül lehet az ajtókban elhelyezett kütyüket /kp.zár, e.ablak, hangszórók/ vezérelni. Én nem kinlódtam a tűkkel. Találtam a csatikon helyet és egy 4-es fúróval átfúrtam. Így vezettem át a vezetéket. Lehet, hogy durvának tűnik de a hangszórók vezetéke vastagabb mint a gyári vezetékek és főleg nem volt kedvem forrasztgatni.

Ezt most már látnom kell, hogy értsem. :roll: Köszi a segítséget és azért még írj, ha eszedbe jut valami buktató! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Ezt most már látnom kell, hogy értsem. :roll: Köszi a segítséget és azért még írj, ha eszedbe jut valami buktató! :roll:

A csati durván majdnem úgy néz ki, mint az utánfutó elektromos csatija, legalábbis ahhoz tudnám leginkább hasonlítani. Az említett átfúrós technika teljesen jó. Nekem a riasztóbeszerelésnél az elsó ajtó csatlakozóinak szabad tüskéit használták fel, de oda nem kellett olyan izmos kábel, mint pl. egy hangszórónak.

A kárpit bontás sem ördöngősség, de én is szakemberre bíztam. A könyöklőnél lehet megbontani a rendszert.

Link to comment
Megosztás:

www.vilcomp.hu

Na most kellő képpen összezavarodtam. :oops: Tehát az én célom az első ajtókba 16-os hangszórót beépíteni a gyári helyére ill. hátra 13-asokat tenni. Most a kereső a hátsóajtókhoz is kidobott keretet. Oda is kell? A 55mm-es csipogók jók mindkét helyre ugye.

Bocs, de nem akarom többször kínozni az ajtóborítókat, mert ugye előbb utóbb mozogni kezd.

Link to comment
Megosztás:

Na most kellő képpen összezavarodtam. :oops: Tehát az én célom az első ajtókba 16-os hangszórót beépíteni a gyári helyére ill. hátra 13-asokat tenni. Most a kereső a hátsóajtókhoz is kidobott keretet. Oda is kell? A 55mm-es csipogók jók mindkét helyre ugye.

Bocs, de nem akarom többször kínozni az ajtóborítókat, mert ugye előbb utóbb mozogni kezd.

Én ilyen csipogót vettem a fenti boltban:

AudioBank TC5T

Passzolt az első gyári helyre (tükörháromszög).

Link to comment
Megosztás:

Na most kellő képpen összezavarodtam. :oops: Tehát az én célom az első ajtókba 16-os hangszórót beépíteni a gyári helyére ill. hátra 13-asokat tenni. Most a kereső a hátsóajtókhoz is kidobott keretet. Oda is kell? A 55mm-es csipogók jók mindkét helyre ugye.

Bocs, de nem akarom többször kínozni az ajtóborítókat, mert ugye előbb utóbb mozogni kezd.

Kezded kapisgálni!

Ha nem gyári hangszórókat építesz be akkor előre és hátra is kell beépítő/ kiemelő/keret. Egy-két cég gyárt típusspecifikus hangszórókat melyekhez nem kell keret, de így sem jönnél ki olcsóbban. Gyárilag egy úgynevezett koaxiális hangszóró van beépítve. Nem szól rosszul de a kétutas rendszerek biztosan jobban muzsikálnak. Esetleg még keresgélhetsz bontókban is. A club ésa comfort felszereltségű Astrák azt hiszem úgy jöttek ki, hogy elöl-hátul be volt építve a hangszóró. Egyébként úgy tudom, hogy az Opel egyik beszállítója a Blaupunkt.

Link to comment
Megosztás:

Kezded kapisgálni!

Ha nem gyári hangszórókat építesz be akkor előre és hátra is kell beépítő/ kiemelő/keret. Egy-két cég gyárt típusspecifikus hangszórókat melyekhez nem kell keret, de így sem jönnél ki olcsóbban. Gyárilag egy úgynevezett koaxiális hangszóró van beépítve. Nem szól rosszul de a kétutas rendszerek biztosan jobban muzsikálnak. Esetleg még keresgélhetsz bontókban is. A club ésa comfort felszereltségű Astrák azt hiszem úgy jöttek ki, hogy elöl-hátul be volt építve a hangszóró. Egyébként úgy tudom, hogy az Opel egyik beszállítója a Blaupunkt.

Én is így tudom. És asszem még a VDO is. Bár ők fejegységben utaznak, ha jól tudom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.