Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Hát én érdeklődtem Kecsón a Kőhid u.-ban az XY hifiboltban, és a benyomásom a következő:

" Menymá te lúzer, vegyé ótót amibe nem kell ilyen vacak. Meg különben sincs annyi lóvéd ,hogy vegyél egy átalakítót...." :blink:

Nyilván nem megyek be többet.... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát én érdeklődtem Kecsón a Kőhid u.-ban az XY hifiboltban, és a benyomásom a következő:

" Menymá te lúzer, vegyé ótót amibe nem kell ilyen vacak. Meg különben sincs annyi lóvéd ,hogy vegyél egy átalakítót...." :blink:

Nyilván nem megyek be többet.... :)

A Bogner árul ilyeneket Kecskeméten... bár ő aranyáron mér mindent! :)

De azért érdemes rákérdezni nála.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Következő kérdésre keresem a választ a Net-en de sehol se találtam semmiféle segítséget:

G Astra-hoz kétféle tip. gyári CD rádíót adtak ki.

- Siemens VDO CDR-500

- Delco VDO CDR-500

Tudja esetleg valaki mi a különbség a két típus között?

Köszi, üdv.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utánanéztem elvileg a VDO 2304-es MP3-as autórádiója kompatibilis az Astra kijelzőjével és csak 1500Ft az átalakító hozzá. És a pixmánia honlapján csak 35000Ft ez a rádió. Valaki ismeri ezt a rádiót? Tud róla valamit? A VDO mennyire jó márka?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utánanéztem elvileg a VDO 2304-es MP3-as autórádiója kompatibilis az Astra kijelzőjével és csak 1500Ft az átalakító hozzá. És a pixmánia honlapján csak 35000Ft ez a rádió. Valaki ismeri ezt a rádiót? Tud róla valamit? A VDO mennyire jó márka?

Köszi

Nekem VDO CDR 500-asom van és nagyon meg vagyok vele elégedve. :blink:

Ha kompatibilis, akkor minek az átalakító. :)

Én ha váltok rádióra egészen biztosan csak USB csatlakozóval rendelkezőt veszek. Ilyet is láttam már valahol 40 körül.Fene írogasson CD-re vagy DVD-re. 1Gb pendrive benyom és már megy is minden. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem VDO CDR 500-asom van és nagyon meg vagyok vele elégedve. :blink:

Ha kompatibilis, akkor minek az átalakító. :)

Én ha váltok rádióra egészen biztosan csak USB csatlakozóval rendelkezőt veszek. Ilyet is láttam már valahol 40 körül.Fene írogasson CD-re vagy DVD-re. 1Gb pendrive benyom és már megy is minden. :lol:

OFF

én meg ha váltok, akkor az olyan lesz,

amiben nincs végfok, vagy kikapcsolható(most is olyan, eddig szinte csak olyan volt)

nem játszik, se MP3at, se DVDt, max újrairható CDt (a mostani is ilyen) :D

egy nakamichi CD700 pont kielégitené a vágyaimat :o már csak a péz kell rá, de ha lenne annyim egybe tuti nem fejegységet vennék :)

Link to comment
Megosztás:

OFF

én meg ha váltok, akkor az olyan lesz,

amiben nincs végfok, vagy kikapcsolható(most is olyan, eddig szinte csak olyan volt)

nem játszik, se MP3at, se DVDt, max újrairható CDt (a mostani is ilyen) :)

egy nakamichi CD700 pont kielégitené a vágyaimat :) már csak a péz kell rá, de ha lenne annyim egybe tuti nem fejegységet vennék :blink:

Neked egészenbiztosan különleges füled van. :D

Hali!

- Ami nekedvan VDO CDR 500 az Philips, vagy Siemens gyártmányú ? Szerinted melyik az újabb a Delco vagy a VDO CDR 500?

A Siemens tip. tudsz vmit?

Köszi, üdv.

Nemtom, mert nem szedegetem ki a helyéről, mivel nincs baja. Az újabb meg az amit később gyártottak. Tudom ezzel nem lettél okosabb, de szerintem párhuzamosan futott a gyártásuk. Az enyém 2002-es. Mármint az autó. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Utánanéztem elvileg a VDO 2304-es MP3-as autórádiója kompatibilis az Astra kijelzőjével és csak 1500Ft az átalakító hozzá. És a pixmánia honlapján csak 35000Ft ez a rádió. Valaki ismeri ezt a rádiót? Tud róla valamit? A VDO mennyire jó márka?

Köszi

Elvileg ez a hozzávaló VDO adapter:

AC 7807/00 D3 Adaptor Cable EDI and Opel SWRC for Opel Double DIN Radio

Meg van még ilyen is:

AC 7804/00 Adaptor Cable EDI Cable to Opel C10 Display

AC 7805/00 Adaptor Cable EDI Cable to Opel C20 Display

AC 7806/00 Adaptor Cable EDI and Opel SWRC for 1 DIN

http://www.vdodayton.com/default2_and_fz_m...ors_cables.aspx

Link to comment
Megosztás:

Hali !

Köszi a segítséget megnéztem a weboldalt. Valamennyit segített.

Az én típusom nem Delco CDR 500, de hasonlóak a paraméterek.

Nálam a VDO CDR 500 on menüből lehet állítani a hangszinteket, balance ..... stb. Igazából ehhez a típushoz vadászom leírás után.

Köszi, Üdv.

Link to comment
Megosztás:

Hali !

Köszi a segítséget megnéztem a weboldalt. Valamennyit segített.

Az én típusom nem Delco CDR 500, de hasonlóak a paraméterek.

Nálam a VDO CDR 500 on menüből lehet állítani a hangszinteket, balance ..... stb. Igazából ehhez a típushoz vadászom leírás után.

Köszi, Üdv.

Hello!

Nekem is VDO CDR500-as van, de ahhoz nem tudok elektronikus formaban leirast. En kaptam hozza egy

nemet/angol nyelvu fuzetet. Valoban kulonbozik kisse a Delco-tol a kezelese. Valamilyen konkret dologra

vagy kivancsi (arra esetleg tudok valaszolni), vagy csak a "teljesseg kedveert" keresed a VDO leirast?

Udv.

Link to comment
Megosztás:

nem akarom senkinbek rontani az üzletét, de nem nagy szám a gyári CDR500-as.

amikor megvettem a Coupét, az volt az első dolgom hogy eladtam :)

ennyi pízé kő vennyi egy pájonyírt, ami nem ugrál, 13,000 ft-ért egy kománytávirányitó adaptert /ha van neked ilyen/, és nem ugrál, jó a hangositógombja, és sokkal, de sokkal szebben és jobban szól.

nekem a 4 éves pájonyírom százezerszer jobb mint a CDR500...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Mondjuk nincs összehasonlítási alapom, hogy a gyári hangszórókkal hogyan szólna egy nem CDR 500.

Ez érdekelne!

Elég vájt fülem van az ilyesmihez, de nem rossz a hangja a CDR 500-nak és a hangosítónak sincs semmi baja a kormányon meg a készüléken sem. Nálam.

Ja és cd még sohasem ugrott benne. Úgyhogy ha netán eladnám, akkor ezzel jól járna aki megvenné.

Régebben volt pioneer-em, de elég kaka hangja volt egy kenwood-hoz képest. Persze ez azóta változhatott, de én ugyanazzal a hangrendszerrel próbáltam egymás után a két azonos kategóriájú fejegységet.

Link to comment
Megosztás:

majd meghallgatod csütörtökön ha jössz.

nekem a kupéba volt CDR500, nekm nem jött be. se a hangja, se az hogy nagyobb gödröknél volt hogy megugrott...

Nekem is ugrott a cd és mikor kicseréltem egy kenwoodra még jobban is szólt.Ja és a cdr500 árából vettem a kenwoodot :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Mondjuk nincs összehasonlítási alapom, hogy a gyári hangszórókkal hogyan szólna egy nem CDR 500.

Ez érdekelne!

Elég vájt fülem van az ilyesmihez, de nem rossz a hangja a CDR 500-nak és a hangosítónak sincs semmi baja a kormányon meg a készüléken sem. Nálam.

Ja és cd még sohasem ugrott benne. Úgyhogy ha netán eladnám, akkor ezzel jól járna aki megvenné.

Régebben volt pioneer-em, de elég kaka hangja volt egy kenwood-hoz képest. Persze ez azóta változhatott, de én ugyanazzal a hangrendszerrel próbáltam egymás után a két azonos kategóriájú fejegységet.

Én CCR600 + CD-tárral vettem az autót. Az Opel kereskedő mondta, hogy mennyire király rádió, a legjobb és hogy milyen jól szól!

Hááát... :)

Aztán átraktam a Blaupunktomat az autóba és wooowww! :D Ez már tényleg jól szól! Sokkal-sokkal szebb hangzást csalogat elő ugyanazokból a hangszórókból.

Én meghallgattam 1-2 rádiót (ismerősöknél) és nálam nagyon a Blaupunkt nyert. Ez előtt egy Sony-m volt és lényegesen rosszabbul szólt. (előtte pedig egy Kenwood)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.