Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

Amit én linkeltem volna az a kijelző nélküli modulokra akart rávilágítani. Nokia telefonnal tökéletesen mennek és nagyon sok helyen láttam vele akár 10 műholdat is ahol az ilyen kijelzős cuccok alig akartak valamit is meglátni. (Én gyalogtúrán, geocache-nél használom, autóban meg a feljemben lévő térkép után megyek meg a táblák után. GPS autóban nekem nekem nem igazán jött be csak ha már a kimondott utcában vagyok és ott a házszámot keresem)

Link to comment
Megosztás:

Nekem arra mondjatok valami okosat,hogy hogyan lehet kiküszöbőlni azt, hogy ne recsegje mindig a rádió ha szól ( nem a gyári hangszórókkal és a fülemmel van a gond:) ). ROLÓ és még valaki (talán Hic) hozott fel egy olyan ötletet, hogy valamiféle jel erősítő vagy mifityfene. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem arra mondjatok valami okosat,hogy hogyan lehet kiküszöbőlni azt, hogy ne recsegje mindig a rádió ha szól ( nem a gyári hangszórókkal és a fülemmel van a gond:) ). ROLÓ és még valaki (talán Hic) hozott fel egy olyan ötletet, hogy valamiféle jel erősítő vagy mifityfene. :D

Okosat nem tudok, de nekem sajna ősz óta olyat csinál, hogy néha recseg a rádió, de előtte mindenhol szépen szólt (na jó, Tatabányánál M1-esen mindig szenvedett). Lehet, hogy kontaktos lett vmi az antennánál? Egyébként egy car 400-ról van szó.

Link to comment
Megosztás:

Nekem arra mondjatok valami okosat,hogy hogyan lehet kiküszöbőlni azt, hogy ne recsegje mindig a rádió ha szól ( nem a gyári hangszórókkal és a fülemmel van a gond:) ). ROLÓ és még valaki (talán Hic) hozott fel egy olyan ötletet, hogy valamiféle jel erősítő vagy mifityfene. :lol:

Nekem bevált az antennaerősítő. Mivel a fejegységem nem fogja a páros frekiket (amerikai), ezért létfontosságú volt, hogy be tudjam fogni Kékestetőt, mert ott a 95.5-ön van a Sláger. Előtte tök süket volt, most megy, nem 100-as, de már teljesen hallgatható. :lol: Azért recseg még egy kicsit, szóval még kellene egy kis plusz, majd kipróbálok még egy erősítőt :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem bevált az antennaerősítő. Mivel a fejegységem nem fogja a páros frekiket (amerikai), ezért létfontosságú volt, hogy be tudjam fogni Kékestetőt, mert ott a 95.5-ön van a Sláger. Előtte tök süket volt, most megy, nem 100-as, de már teljesen hallgatható. :lol: Azért recseg még egy kicsit, szóval még kellene egy kis plusz, majd kipróbálok még egy erősítőt :D

Köszönöm a válaszodat Hic. Már csak rákéne szánnom magam, hogy vegyek.

:lol:

Link to comment
Megosztás:

helló

olyan kérdésem lenne,hogy le szeretném cserélni a cd rádiót egy másikra,mert ez a gyári egy fos!

és olyan kérdésem lenne ,hogy ha veszek bele újat akkor müködni fog a multikormány vagy kell hozzá átlakitót venni vagy vmit???

előre is köszi

Link to comment
Megosztás:

helló

olyan kérdésem lenne,hogy le szeretném cserélni a cd rádiót egy másikra,mert ez a gyári egy fos!

és olyan kérdésem lenne ,hogy ha veszek bele újat akkor müködni fog a multikormány vagy kell hozzá átlakitót venni vagy vmit???

előre is köszi

Hát azért egy kicsit durva kifejezés hogy fos de ha te igy gondolod biztos így van (nem kötözködésből irtam:az igaz hogy nagyon drága és nem tud semmit, meg gyenge az erőlkődője), kormánytávadapter kell majd hozzá pl.:www.carlink.hu vagy ha kintről rendeled kb 5eft val olcsóbb lesz vagy még többel ez attól függ hogy milyen rádiót veszel bele JVC, SOny, Kenwood stb.!

Ha viszont cseréled a rádiót el kezdhetsz gondolkodni legalább a hátsó hanszórók cseréjén, viszont ha egyszer elkezded már nem tudsz majd megállni ez egy ördögi kör :D

Link to comment
Megosztás:

Fej csere után hamar jön a hangszórók cseréje :D

De először szvsz az első szettet kell cserélni, ha már nekikezd az ember. Nem ördögi a kör, csak tudni kell, mi a pálya vége? Hifi, vagy csak kis feljavítás?

Kormányadapter 15-16eFt magasságában már kapható. (itthon is, eBayről is)

Link to comment
Megosztás:

Fej csere után hamar jön a hangszórók cseréje :D

De először szvsz az első szettet kell cserélni, ha már nekikezd az ember. Nem ördögi a kör, csak tudni kell, mi a pálya vége? Hifi, vagy csak kis feljavítás?

Kormányadapter 15-16eFt magasságában már kapható. (itthon is, eBayről is)

hát igen egy jó első szett aztán egy láda és így tovább.....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Kaptam egy ilyen fejegységet: M.N.C. Syntax Phase II Érdeklődni szeretnék hogy lehet multikormánnyal használni vagy sem?

Sajnos kicsi rá az esély, mert a kormánytáv-adaptereket csak "nagynevű" cégek fejegységeihez lehet kapni. De lehet, hogy valami infrás megoldás létezik valahol.

Link to comment
Megosztás:

Okosat nem tudok, de nekem sajna ősz óta olyat csinál, hogy néha recseg a rádió, de előtte mindenhol szépen szólt (na jó, Tatabányánál M1-esen mindig szenvedett). Lehet, hogy kontaktos lett vmi az antennánál? Egyébként egy car 400-ról van szó.

Szia! Nekem az ősszel jelentkezett ugyan ez. Én kicsavartam a tetőantennát és egy pici WD-40-et kapot a réz menet. Azóta tökéletesen szól, szépen, tisztán.

Link to comment
Megosztás:

Leszedted hozzá az egész tetőkárpitot, vagy hogyan fértél hozzá?

Sztem kívül tekerte le, és ott WD-40-ezett :D Mint a mosóban :lol:

Más: a héten már tényleg megpróbálok elugrani hozzád a tükörháromszögekért. Múlt héten nem jött össze....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.