Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Csak érdekességképpen (mert MTX Fan vagyok :lol: ):

The True 22 (MTX Jackhammer) - Fincsi :) :unsure:

22", 6000W RMS, 169 kg, 900oz mágnes

Érdemes megnézni a beépítési útmutatót :wacko:

Asszem ehhez már be kéne lemezelni a H Astra üvegeit (és kidobni a hátsó üléssort, mert különben be se fér), meg közvetlen bekötni Paksra.... :lol:

itt van 2 vid:P

http://www.youtube.com/watch?v=NuVYV3NNY18...ted&search=

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
már itt tartok... :(

Nem rossz,nem rossz:)...amúgy hadd kérdezzek valamit: Hangszóróvédő rácsokat tervezel rászerelni? Én azon voltam meglepődve az első Surányitalin,h alig láttam embert,akinek lett volna... Pedig szerintem nagyon alap,ha pakolni is akar az ember majd a csomitartóba:)

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz,nem rossz:)...amúgy hadd kérdezzek valamit: Hangszóróvédő rácsokat tervezel rászerelni? Én azon voltam meglepődve az első Surányitalin,h alig láttam embert,akinek lett volna... Pedig szerintem nagyon alap,ha pakolni is akar az ember majd a csomitartóba:)

igazából nem kéne rá, tuti nincsen jótékony hatása a hangra - de persze kilyukasztani se szeretném a membránt :( csomagtérhálót tervezek két oldalra, ami mögé lehet tenni a táskát, napi 1-1 zacsit, meg egy takaró falapot rejtek az ülés mögé, amit a hangszórók elé lehet rakni ha jobban meg van tömve a csomagtartó...

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
itt-ott besegítettek a haverok, néha jól jött a több kéz, de teljesen saját a tervezéstől a beszerelésig...

Grats, ügyes voltál:)

Amúgy a fejegység-kérdést hogy oldottad meg? Simán kidobtad a régit? Tényleg, el tudtad passzolni a régit vagy kuka? Azért kérdem,mert nekem a gyári mp3-as fejegységem van,aminek a listaára igen magas és lehet,h érdemes lenne elárverezni:)

Link to comment
Megosztás:

Grats, ügyes voltál:)

Amúgy a fejegység-kérdést hogy oldottad meg? Simán kidobtad a régit? Tényleg, el tudtad passzolni a régit vagy kuka? Azért kérdem,mert nekem a gyári mp3-as fejegységem van,aminek a listaára igen magas és lehet,h érdemes lenne elárverezni:)

per pillanat még az (CD30 MP3 nélküli) hajtja az erősítőket, csak hekkeltem rá lineout-ot :(

Link to comment
Megosztás:

Grats, ügyes voltál:)

Amúgy a fejegység-kérdést hogy oldottad meg? Simán kidobtad a régit? Tényleg, el tudtad passzolni a régit vagy kuka? Azért kérdem,mert nekem a gyári mp3-as fejegységem van,aminek a listaára igen magas és lehet,h érdemes lenne elárverezni:)

Véleméynem szerint az auto eladásakor jobb ha gyári fejegység van benn. Megriadnka az embreke tunig extrazott kocsiktol minél gyárigg anál jobb. Én biztos megtartom. Sőőőttt most uj engondolásom van és a blaupunkt fejegységemet lehet hogy a kesztyütartoba fogom rakni hogy a müszerfalam egységét ne keljen megbontani. szolni ugyan ugy fog ugyhogy tök mind1

Link to comment
Megosztás:

Véleméynem szerint az auto eladásakor jobb ha gyári fejegység van benn. Megriadnka az embreke tunig extrazott kocsiktol minél gyárigg anál jobb. Én biztos megtartom. Sőőőttt most uj engondolásom van és a blaupunkt fejegységemet lehet hogy a kesztyütartoba fogom rakni hogy a müszerfalam egységét ne keljen megbontani. szolni ugyan ugy fog ugyhogy tök mind1

ebben teljesen igazad van, lehet bármekkora bulsitt a gyári, akkor is a "generálvásárlónak" ez kell, ha meg egy 50-100e-es fejet szeretnél ajándékba adni a kocsihoz azon fintorogna... :P

minek vettél még egy blaut? a gyári is az! :(

egyébként én meg a fedcomputer miatt fogom megtartani a gyári fejet...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Miért függ össze a kettő? :D

Nekem van BC-m is, meg "3rd" gyártótól származó fejegységem is :D

azóta felprogramoztattam a BC-t és kiderült hogy tényleg megy rendesen a gyári fej nélkül is, szóval asszem lassan mehet a sunyiba, a helyét meg átadja a BID-nek. tegnap kapott a TFT egy touchpanel-t, így már igazán kellemesen lehet navigálni is, úgyhogy rövidesen kap egy szép palástot, és nem lesz ilyen házibarkács mint most... :D márkalehúzdában vagy valahol máshol lehet venni olyan festéket, mint a középkonzol? vagy esetleg lehet valahol olyan műbőrszerű izét kapni, amilyen a műszerfal felső részén van?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
A Sherwoodban 10Hz-nél van szubszonikus szűrő, és akár 1 pár RCA-ról megoldja neked a szub / mély-közép / magas szétosztást.

De a szubot szerintem is lehet, hogy jobb, ha a fejről hajtod közvetlenül, mert ott menet közben állítgathatod a hangerejét, stb.

Eladó sorba került a sherwood aktivhangváltó! ha valakit érdekel irjon!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.