Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

Sziasztok!

H Astra kombiba szeretnék erősítőt tenni a csomagtartóba. Kérdésem, hogy a tűzfalon hol lehet behozni a tápkábelt? Nem tatalátam erre alkalmas helyet. Tudnátok ebben segíteni? Esetleg ha van valakinek képe róla azt is megköszönöm.

Valaki tudna ebben segíteni?

Link to comment
Megosztás:

Valaki tudna ebben segíteni?

Szemben a motortérrel jobb oldalon van egy fekete gumi "korong" akkora, mint egy 200HUF-os. Ezt pattintsd ki, fúrd át, vezesd be a kábelt és utána dugd vissza a helyére. Motorháztető vonala alatt kb. 10-15cm-rel keresd. Nem egész jobb oldalon, közelebb lesz az autó középvonalához.

Még a fékolaj tartálytól balra egy kicsivel.

Link to comment
Megosztás:

Szemben a motortérrel jobb oldalon van egy fekete gumi "korong" akkora, mint egy 200HUF-os. Ezt pattintsd ki, fúrd át, vezesd be a kábelt és utána dugd vissza a helyére. Motorháztető vonala alatt kb. 10-15cm-rel keresd. Nem egész jobb oldalon, közelebb lesz az autó középvonalához.

Még a fékolaj tartálytól balra egy kicsivel.

Köszi, így már meglesz

Link to comment
Megosztás:

Ez a szög most vicc ? Nem valami spéci kialakítású kell hozzá ?

Nem vicc, semmi spéci nincs benne.

Beletolsz 4 db szöget, ami nem lóg, hanem éppen még átfér a 4 kis lyukon. Kicsit ráfeszitve azokat pedig kihúzod a fejegységet Esetleg segít, ha a kesztyűtartót kiveszed és hátulról is tolod.

Link to comment
Megosztás:

Nem vicc, semmi spéci nincs benne.

Beletolsz 4 db szöget, ami nem lóg, hanem éppen még átfér a 4 kis lyukon. Kicsit ráfeszitve azokat pedig kihúzod a fejegységet Esetleg segít, ha a kesztyűtartót kiveszed és hátulról is tolod.

Nem vicc, nekem van torx készletem, azzal szoktam kiszedni, valami hasonló: http://bolt.sat.hu/custom/boltsat/image/cache/w1000h800/handy/10712/web_10712_03.jpg

Ahogy Rockford kolléga mondja csak az a lényeg, hogy átférjen a lyukon és kifelé kell feszíteni a négyet egyszerre, hogy kitolja a kis reteszt, kicsit rákészülsz össze fog jönni simán! ;-)

Módosítva : EnterEmber
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek tapasztalata Eonon márkájú fejegységgel, pl: www.ebay.com/itm/EONON-GM5156-AUTORADIO-NAVIGATORE-GPS-PER-OPEL-CORSA-ASTRA-ANTARA-ZAFIRA-MERIVA-/151191743966?pt=Lettori_DVD&hash=item2333baedde

egy ilyennel kapcsolatban? mi a véleményetek róla?

V

Hello.

Én múlthónaban vettem hasonlo lejatszot ami ugyan igy astraba és még màs opelbe is jo. Neztem ezt az enon-t kb ugyan az mint az enyém csak kicsit a menüje mas. Szabad megkerdezni, h ez mennyibe kerül? A lejátszól rosszat nem tudok mondani. Hd kijelző, gps, wifi, bluetooth.... stb nagyon sokmindent tud.. és mellékesen nagyon jól is mutat az autoban.

Link to comment
Megosztás:

Hello.

Én múlthónaban vettem hasonlo lejatszot ami ugyan igy astraba és még màs opelbe is jo. Neztem ezt az enon-t kb ugyan az mint az enyém csak kicsit a menüje mas. Szabad megkerdezni, h ez mennyibe kerül? A lejátszól rosszat nem tudok mondani. Hd kijelző, gps, wifi, bluetooth.... stb nagyon sokmindent tud.. és mellékesen nagyon jól is mutat az autoban.

Szia!

Ha közvetlen a gyártó oldaláról rendeled olcsóbbnak tűnik: http://www.eonon.com/Car-GPS/2-Din-Car-GPS-DVD/GM5156.html 270 Euro-t ír plusz 3 Euro postaköltség, ha jól értelmezem.

Mennyire volt macerás a beszerelése annak amit vettél? Ennél úgy tűnik hogy csak össze kell dugni a csatlakozókat és kész (kis túlzással). Az utólag beszerelt fejegységet tech2-vel nem kell felprogramozni?

V

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ha közvetlen a gyártó oldaláról rendeled olcsóbbnak tűnik: http://www.eonon.com/Car-GPS/2-Din-Car-GPS-DVD/GM5156.html 270 Euro-t ír plusz 3 Euro postaköltség, ha jól értelmezem.

Mennyire volt macerás a beszerelése annak amit vettél? Ennél úgy tűnik hogy csak össze kell dugni a csatlakozókat és kész (kis túlzással). Az utólag beszerelt fejegységet tech2-vel nem kell felprogramozni?

V

Ezeket nem kell programozni.

Link to comment
Megosztás:

Ezeket nem kell programozni.

Igen, csak kiveszed a

gyarit aztán összedugdosod a csatlakozókat. Ha ügyes vagy akkor sikerülhet betolnod a lejátszot ugy a helyére h ne keljen kivagni a kabeleknek helyet a müanyagban, ha nem sikerül akkor belül vhol kivágsz a müanyagból egy kis helyet h a sok vezetéket oda betudd dugdosni.

Ja és nem kell programozni semmit.

Módosítva : Makker89
Link to comment
Megosztás:

A kormánygombokkal is vezérelhető marad az új rádió?

Igen és ezzel kb. ki is merült az előnye egy ugyanilyen árú, de jobb minőségű, szintén 2DIN-es fejegységgel szemben.

Finoman próbáltam utalni ezzel arra, hogy használtan 80K-100K körül sokkal-sokkal jobb 2DIN-es fejegységet is lehet venni (Zenec, Pio, Alpine, stb).

Link to comment
Megosztás:

Igen és ezzel kb. ki is merült az előnye egy ugyanilyen árú, de jobb minőségű, szintén 2DIN-es fejegységgel szemben.

Finoman próbáltam utalni ezzel arra, hogy használtan 80K-100K körül sokkal-sokkal jobb 2DIN-es fejegységet is lehet venni (Zenec, Pio, Alpine, stb).

Sokkal sokkal jobb??? :O pl miben jobb? mert Én sokat nezegettem más 2din-es lejátszokat de semmivel nem tud többet... sőt... szarul nez ki benne mert mar gányolni kell beépítő kerettel, és az mar az autoban sem ugy mutat.. kisebb a kijelző és nagyon kevesnél van ami Hd-s..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.