Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

FBalazs

Recommended Posts

De van, csak aktívban hajtaná az első szettet a kolléga.... mélyközép/magas aktív váltó is kell.

ezt nem értem... a HPF/LPF szűrő az maga az aktív váltó, minek külön még?

sub alá LPF ~100Hz-re állítva, mélyközép és magas alá HPF ~100Hz...

Link to comment
Megosztás:

ezt nem értem... a HPF/LPF szűrő az maga az aktív váltó, minek külön még?

sub alá LPF ~100Hz-re állítva, mélyközép és magas alá HPF ~100Hz...

Ez a szubtól független.

Az első szettet (mélyközép és magas) hajtaná külön-külön erősítővel. Azaz nem a hozzá adott (illetve neki éppen hiányzó) passzív váltót rakná rá, és küldené 80 Hz felett, hanem pl. a mélyközépre külön két csatorna 80Hz-3kHz-ig, a magasra meg másik két csatorna 3-20 kHz-ig. Jóval igényesebb megoldás, mint az általánosan használt, és mivel 6 csatornás az erősítő, megengedheti magának... :)

Link to comment
Megosztás:

Ez a szubtól független.

Az első szettet (mélyközép és magas) hajtaná külön-külön erősítővel. Azaz nem a hozzá adott (illetve neki éppen hiányzó) passzív váltót rakná rá, és küldené 80 Hz felett, hanem pl. a mélyközépre külön két csatorna 80Hz-3kHz-ig, a magasra meg másik két csatorna 3-20 kHz-ig. Jóval igényesebb megoldás, mint az általánosan használt, és mivel 6 csatornás az erősítő, megengedheti magának... :)

jah, értem, ok...

nálam is hasonló volt az octiban a felállás: 2+4 csatis erősítő, a 2-es hídban hajtotta a mélyet LPF 100Hz-en, a 4-es meg egy pár 16-ost HPF 100Hz és egy másik pár 8 centiset HPF 250Hz módban. ez a 8 centis (Visaton FRS 8 M) még jobb, mint a sima csipogók, mert ez papírforma szerint 100-20000Hz-ig lefed, nem csak ~3-4KHz-től felfelé... persze a legtutibb az, ha nem csak alsó hanem felső határt is lehet adni hozzá, de már ez se rossz... hátránya, hogy elég nagy kocka, és nehézkes az elhelyezése, de a minőség bőven kárpótol... az astra-ba is így szándékozok felépíteni a rendszert, csak akkor már elől/hátul 4-4 hangszóró plusz a mély 10-12 csatornányi erősítővel... B)

Link to comment
Megosztás:

Az ajánlott hangváltot megvettem! Reméljük jól fog szerepelni :) 21 euro ért sikerült hozzá jutni postaköltséggel együtt!

Nemsok, nemdrága..... B)

Nekem volt Sherwood A104 erősítőm (1998-ban, 4x100RMS), nagyon jó kis ütős darab volt, remélem a hangváltó is hasonló jó lesz.

Link to comment
Megosztás:

Látom fejlődsz, wazeee...

@FPeter/Gyári fej:

Ha minden igaz, valamivel össze van "kódolva", így ha átrakod másik kocsiba, nem fog működni...

@FPeter/CAR-PC Projekt:

Érdekes elképzelés - Frontendet mit használsz? arról nem láttam semmit...

csak most olvastam vissza...

szóval frontend-et nem használok, mert kipróbáltam vagy egy tucatot és mindnek volt valami nyavajája... sztem a win asztal a legjobb frontend, külön külön progikkal amelyekből mindből lehet jót találni...

Link to comment
Megosztás:

Hello!

Pontosan nem tudom én is vettem zajcsilapítótnak nem dynamatot de töredékéért! 2 rétegben fogom rakni! tuti nagyon jó lesz! egyébként a neten ICEBARvagy jéglemez néven fut! De a zajcsillapitás az nagyon fontos!

Amugy meg gyakorlatilga a gyári fejet hagszorokat kabelokat ki kell dobni mondjuk a gyári hangszoro kabel az maradhat!

eddig csak valami vízzáró réteg rendszert találtam ilyen néven (katt)... gondolom nem erről van szó. található valamerre infó róla? az ára nagyjából mennyi?

Link to comment
Megosztás:

eddig csak valami vízzáró réteg rendszert találtam ilyen néven (katt)... gondolom nem erről van szó. található valamerre infó róla? az ára nagyjából mennyi?

Én vettem! nem tul drága 1700ft/m2 szerintem 2 rétegben kiválló és töredéke a bitumen lapnak és a célnak megfelel!

Link to comment
Megosztás:

Én vettem! nem tul drága 1700ft/m2 szerintem 2 rétegben kiválló és töredéke a bitumen lapnak és a célnak megfelel!

óccó :)

és hol?

az ajtó lebontásához hogyan kéne hozzálátnom? az octit probléma nélkül bontottam, mindent ki lehetett találni rajta, de ez egyelőre kifogott rajtam... :S

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

óccó :)

és hol?

az ajtó lebontásához hogyan kéne hozzálátnom? az octit probléma nélkül bontottam, mindent ki lehetett találni rajta, de ez egyelőre kifogott rajtam... :S

Itt egy kis segédlet B) Ajtó szétbontás ( Német)

Én személy szerint sopronba vettem! Felhivtam a területi képviselőt és megkérdeztem hol lehet hozzájutni kevesebb mint 1 tekercshez meert ugye az 25m2! És megmondta hogy Sopronban hol és oda elmentem!

Link to comment
Megosztás:

Szívesen sok siekrt majd besdzámolot kérünk :)

ugyan még nem szedtem szét, de kitaláltam hogyan döntöm el, hogy a rádió ilyen fos, vagy a hangszórók: kiviszem a kocsiba a 220-at, meg a szobai technics erősítőt, és úgy hajtom meg... de a 10 osztásból asszem nem kéne 1-2-nél tovább tekerni... B) :) :omg:

Link to comment
Megosztás:

ugyan még nem szedtem szét, de kitaláltam hogyan döntöm el, hogy a rádió ilyen fos, vagy a hangszórók: kiviszem a kocsiba a 220-at, meg a szobai technics erősítőt, és úgy hajtom meg... de a 10 osztásból asszem nem kéne 1-2-nél tovább tekerni... B) :) :omg:

Hát sajnos a gyári fejegység kb egy 20-25 fejegységnek felele meg a hagszorok se világklasszis ugyhogy igazaból mind a 2 cserés szerintem :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan is van?

Gratula a szetthez, jól néz ki, olyasmi pofa mint a Coral HE165 volt. Az nagyon jól szólt.

szombat reggel 10h, és eltart délután valameddig... itt kell a fórumban regisztrálni: név, rendszám, hány ember...

remélem hogy jó lesz a szett, bár nem csodára számítok, mivel használtan 10e volt, de sztem arra tökéletes lesz amire nekem kell...

Link to comment
Megosztás:

no megvolt a találkozó, és tényleg érdemes volt elmenni, sokat lehetett tanulni, és a hangulat is nagyon jó volt...

kicseréltem a hangszórókat az ajtókban. hát nem csoda hogy xarul szólt: ratyi műanyag retteneteket raktak hangszóró címszóval oda... és ráadásul még csak nem is szabványos 16 centisek, hanem 3 csavarral vannak kicsit szélesebben felfogatva. de semmi gond, a padláson túrtam egy centi vastag mdf lapot, dekopírral percek alatt kivágtam a megfelelő gyűrűt, az ajtó és hangszóró felől is körberagasztottam gumiszalaggal (barkács boltban kapható ajtóélbe való öntapadós, bő 2 méter kell a 4 karikához), és már ment is a helyére hangváltóstul. a magasat jobbon kitettem a szélvédő alá, balon a tükörháromszögbe raktam tesztelés céljából, de pillanatok alatt kiderült, hogy a szélvédő sarkában van mindkettőnek a helye, mert a tükörháromszög műanyagja irtó sokat ront a hangon. a lényeg: mélyláda nélkül is egész korrekt mélyek vannak még a gyári fejjel is... :)

a találkozón beleszerettem egy audio system xion zárt + massive erősítő párosba, valszeg hosszútávon ilyen kerül az én csomagtartómba is... ezenfelül valami ütősebb alpine fej kéne még, és vigyorgok majd mint állat :omg: na jó, már most is... B)

tapasztalat: nagyon nudli az ajtókban a rezgéscsillapítás... sajna rá kell szánni azt a 20-30e-et, és profikkal ki kell béleltetni, mert eléggé zizeg a belső műanyag és a külső lemez is, plusz valszeg a belső vízzáró fóliázás is beleszól rendesen... :)

amit még elfelejtettem hozzátenni: a hangszóróim beépítési mélysége 70mm, és éppen már koccant is az üvegbe amikor a lyukba beraktam, szóval kellett is az a bő centis adaptergyűrű...

Link to comment
Megosztás:

tapasztalat: nagyon nudli az ajtókban a rezgéscsillapítás... sajna rá kell szánni azt a 20-30e-et, és profikkal ki kell béleltetni, mert eléggé zizeg a belső műanyag és a külső lemez is, plusz valszeg a belső vízzáró fóliázás is beleszól rendesen... :)

Tuti hogy kell csollapitás de szerintem fölösleges "hifis" bitumenért 5000ft kifizetni 25cmx25cm lapért mert szerintme anyit nem ér!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.