Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AGR szelep lezárás


bszemethy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

14, vagy 15oldal kivételével az elejétől a végéig elolvastam mindent, amit az EGR szelepről írtatok... nem mondom, hogy nem volt fárasztó, de azt hiszem, ma-holnap kinyírom az egeret...és akkora elméleti rutinnal állok neki, mintha mindig is ezt csináltam volna! ;)

Köszi mindenkinek a képeket, leírásokat! Remélem feltámad a tigris... ;)

Link to comment
Megosztás:

14, vagy 15oldal kivételével az elejétől a végéig elolvastam mindent, amit az EGR szelepről írtatok... nem mondom, hogy nem volt fárasztó, de azt hiszem, ma-holnap kinyírom az egeret...és akkora elméleti rutinnal állok neki, mintha mindig is ezt csináltam volna! ;)

Köszi mindenkinek a képeket, leírásokat! Remélem feltámad a tigris... ;)

Megfogsz lepődni mennyire jót tesz majd neki...csak meg kell szokni a sárgalámpicskut! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van érzékelhető változás a lezárt szeleppel??

Milyen változások vannak?

Nekem anno rendbe jött az alapjáratom, és visszatért az "élet" a motorba. Ugyanis nem akart lezárni a mocsok, ezért ha kellett, ha nem kapta a füstöt.

A javulásért cserébe kap az ember egy halomnyi sárgalápicskut, 0400-as hiba bejegyzéssel.

Megoldottam egy parkolócédula méretre hajtogatásával(eltakartam, hogy ne virítson a szemembe éjjel...)... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nekem anno rendbe jött az alapjáratom, és visszatért az "élet" a motorba. Ugyanis nem akart lezárni a mocsok, ezért ha kellett, ha nem kapta a füstöt.

A javulásért cserébe kap az ember egy halomnyi sárgalápicskut, 0400-as hiba bejegyzéssel.

Megoldottam egy parkolócédula méretre hajtogatásával(eltakartam, hogy ne virítson a szemembe éjjel...)... ;)

Jaj értem, tehát neked állandóan nyitva volt.

Arra kíváncsi lennék, hogy egy tökéletesen működő szelepet ha lezárunk, akkor van-e érzékelhető változás.

Link to comment
Megosztás:

Jaj értem, tehát neked állandóan nyitva volt.

Arra kíváncsi lennék, hogy egy tökéletesen működő szelepet ha lezárunk, akkor van-e érzékelhető változás.

Szerintem nem sok lehet.

Bár ki tudja. Elvileg több friss levegőt kell kapjon, amihez picivel több benzint fog adagolni, mert ugye több lesz a maradékoxigén. Amitől lesz egy kis plusz erő. De a fogyasztás nem fog fentebb menni, mert nem kell annyira taposni...

De lehet, hogy téves az elgondolásom...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem sok lehet.

Bár ki tudja. Elvileg több friss levegőt kell kapjon, amihez picivel több benzint fog adagolni, mert ugye több lesz a maradékoxigén. Amitől lesz egy kis plusz erő. De a fogyasztás nem fog fentebb menni, mert nem kell annyira taposni...

De lehet, hogy téves az elgondolásom...

Valahogy én is így gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Nem sikerült... :lol:

Kb fél óra volt, mire megtaláltam a kis nyomorultat, vagy még több... :lol: de annyira lehetetlen helyen van, hogy nem tudtam kiszedni... ;)

Gondolom a többség itt Astra motortérben műtött, ott meg azért kényelmesebb, mint egy Tigrában.

Szóval maradt úgy, ahogy volt. :lol:

Elvileg van valaki, aki 5ezerért beépít egy "Tuning boxot", aminek az a hatása, hogy picivel nyomatékosabb lesz a motor és több ló lesz valamennyivel és a fogyasztás pedig 10%-kal csökken. Én erősen gyanítom, hogy arról van szó, hogy egyszerűen lezárja az EGR-t és van egy áramkör, ami a tesztre reagál... most felhívom és megkérdezem. ;)

Link to comment
Megosztás:

Na.. beszéltem az emberrel, sajnos ő nem zárja le nekem ezt a rohadt egeret ;)

Most vagy rászánok egy napot és szétbombázom a gépet, vagy kell keresnem egy megbízható és olcsó szerelőt...

Valaki esetleg 1.4-es 16szelepes x14xe-s tigrán gyilkolta már ki az egr-t?

Neked nem a DIS-kocka mellett van?

Mert nekem is olyan a motorom és könnyen hozzáférhető helyen van...

szerk: Most meglestem egy tigris mocit képen és azt kell mondjam, hogy nem irigyellek!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Neked nem a DIS-kocka mellett van?

Mert nekem is olyan a motorom és könnyen hozzáférhető helyen van...

szerk: Most meglestem egy tigris mocit képen és azt kell mondjam, hogy nem irigyellek!!! :lol:

A DIS kocka, ahonnan a gyújtókábelek mennek a gyertyákra? ;)

Mert akkor nekem nem ott van... nagyon nem :lol: A szívócsonk alatt helyezkedik el.

A csatit le tudtam húzni, de a csavarjához már nem igazán (f)értem oda, ráadásul csak az egyiket láttam, a másikról fogalmam nincs, hogy hol van...

Ha leszedem a csonkot, akkor összerakásnál illik új tömítést tenni, ugye? Talán úgy hozzáférnék, de még ez sem tuti... ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondoltam én is kiiktatom az EGR szelepet! Csak azonnal akadályba ütköztem,egyszerűen nem fértem hozzá a két csavarhoz.... ;) Valamilyen speckó szerszám kell hozzá? Vagy valakinek vmi jó ötlete? Köszi szépen.

A gép c16Nz vákumos EGR

Vákuumosnál elég ledugózni a rácsatlakozó vákuumcsövet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A DIS kocka, ahonnan a gyújtókábelek mennek a gyertyákra? :lol:

Mert akkor nekem nem ott van... nagyon nem :) A szívócsonk alatt helyezkedik el.

A csatit le tudtam húzni, de a csavarjához már nem igazán (f)értem oda, ráadásul csak az egyiket láttam, a másikról fogalmam nincs, hogy hol van...

Ha leszedem a csonkot, akkor összerakásnál illik új tömítést tenni, ugye? Talán úgy hozzáférnék, de még ez sem tuti... ;)

Kiegyenlítő tartály lebont, félrehúz. MAP szenzor szintén.

Biztitáblán megkeresed az FI jelűt, kiveszed, beindítod a kocsit és várod amíg leáll.

Ezután leveheted a benzincsöveket, nem fog folyni a cucc szanaszét...

Kioperálod az alapjárati léptető motorját, innentől már lesz annyi helyed, hogy hozzáférj az AGR-hez.

Kitekered a két csavart, AGR kiszed, alatta lesz egy fém tömítés, ennek a mintájára vágsz egy 2-3mm-es alulemezből egy teli tömítést. Jó lehet még nagyon vékony vas lemez is.

Ezt a lemezt kifurod a két felfogató csvarnál és pillanatragasztóval felragasztod az AGR talpára, hogy fix maradjon, amikor rakod vissza a szívócsonkra.

Visszafelé a menet az elején ott van... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.