Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Teljesítmény Tuning


Amusing

Recommended Posts

Tényleg ######a az az airbox, miből készült sima lemezből? :)

Ha légtömegmérővel akarod/tudod használni, teljesen felesleges a Microsquirt, teljesen igaza van Tomnak. :)

Igen sima 1mm lemez ,elég volt lehajtogatni. Élhajlító, görgő, volt vele szívás rendesen.

Más: Akkor a c20xe M2.8 hoz elvileg jó az összes jeladó és légtömegmérő is? Mert ha igen, akkor nincs valakinek elfekvőbe?

Link to comment
Megosztás:

Igen sima 1mm lemez ,elég volt lehajtogatni. Élhajlító, görgő, volt vele szívás rendesen.

Más: Akkor a c20xe M2.8 hoz elvileg jó az összes jeladó és légtömegmérő is? Mert ha igen, akkor nincs valakinek elfekvőbe?

Sztem van kábelkötegem. Talán ecut is tudok lőni. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem rég vettem egy x20xev motoros B Vectrát. Picit lustának érzem a gépet,arra gondoltam,hogy kis lendkerék könnyités,minimális hengerfej tuning --gyári tengelyek maradnának-- hozna némi érezhető frisülést? Vagy inkább egy chip volna a megoldás?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem rég vettem egy x20xev motoros B Vectrát. Picit lustának érzem a gépet,arra gondoltam,hogy kis lendkerék könnyités,minimális hengerfej tuning --gyári tengelyek maradnának-- hozna némi érezhető frisülést? Vagy inkább egy chip volna a megoldás?

Ezek mind hoznak egy kicsit, viszont nem túl olcsóak. Azt viszont előre nem tudni, hogy te valóban ezt a kicsit várod-e. ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem rég vettem egy x20xev motoros B Vectrát. Picit lustának érzem a gépet,arra gondoltam,hogy kis lendkerék könnyités,minimális hengerfej tuning --gyári tengelyek maradnának-- hozna némi érezhető frisülést? Vagy inkább egy chip volna a megoldás?

Ebből a vezműtengelypár, hozzá egy normális helyen írt chip, kapsz garantáltan kb.15 lovat. Ezt még olcsón (kb. 60k HuF környéke) megúszod, viszont érezhető eredményt adnak.

Módosítva : Alex75
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Ebből a vezműtengelypár, hozzá egy normális helyen írt chip, kapsz garantáltan kb.15 lovat. Ezt még olcsón (kb. 60k HuF környéke) megúszod, viszont érezhető eredményt adnak.

Szia!

Ezek szerint jó bele az 1,8 16v tengely? Ezeknek nagyobb a nyitási szöge? Kb 15 érezhető pacira gondoltam énis, mármint. hogy annyi kb elég volna. Olyan 9s/100km/h-ra gorsulást akarnék megcélozni. Baranyában esetleg nem tudsz jó chip-es embert?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ezek szerint jó bele az 1,8 16v tengely? Ezeknek nagyobb a nyitási szöge? Kb 15 érezhető pacira gondoltam énis, mármint. hogy annyi kb elég volna. Olyan 9s/100km/h-ra gorsulást akarnék megcélozni. Baranyában esetleg nem tudsz jó chip-es embert?

A linkelt tengely jó hozzá, hosszabban és mélyebbre nyit. 4500-6500 között lényegesen virgoncabb vele az autó. Az enyémben is az volt, megfelelő leömlővel, kipurendszerrel hozható a 155-160ló ezzel a tengellyel. Chip: mmc, protechnic pesten, de itt fórumon is vannak, akik nem elveszettek a témában. Módosítva : Alex75
Link to comment
Megosztás:

A linkelt tengely jó hozzá, hosszabban és mélyebbre nyit. 4500-6500 között lényegesen virgoncabb vele az autó. Az enyémben is az volt, megfelelő leömlővel, kipurendszerrel hozható a 155-160ló ezzel a tengellyel. Chip: mmc, protechnic pesten, de itt fórumon is vannak, akik nem elveszettek a témában.

Köszönöm a segítségedet, a jövő héten fizetés után felhívom ezt az emberkét a vez tengelyek végett.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!C16se motort szeretnék megpiszkálni.Segítsetek kérlek mit érdemes rajta változtatni(vezérműtengely,hengerfej,injector csúcsok,lendkerék...stb).Rallycrossban indulnék vele.Előre is köszönöm Üdv:Martin

Ezt mind lehet cserélni amit írtál, kérdés hány lópacit szeretnél belőle kihozni és mennyit szánsz rá. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.