Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


forumadmin

Recommended Posts

no igen,mert ugye a led nem éghet ki :mellow:

De bizony, kiéghet.... :rolleyes: ...a túl nagy áram csodákra képes :unsure:

Olyan LEDes izzóm van nekem, kékesfehér, egy pár, de nem kell. Ha kell valakinek ócsóé odaadom. (ismerősnek ingyen) Nakiagyorsabb?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 422
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

De bizony, kiéghet.... :rolleyes: ...a túl nagy áram csodákra képes :lol:

Olyan LEDes izzóm van nekem, kékesfehér, egy pár, de nem kell. Ha kell valakinek ócsóé odaadom. (ismerősnek ingyen) Nakiagyorsabb?

enyémenyémmmenyémmmmmmmmmmmmmmmm :D

találj ki egy árat :mellow:

aztán mackó segítségét kérjük :unsure:

Link to comment
Megosztás:

enyémenyémmmenyémmmmmmmmmmmmmmmm :unsure:

találj ki egy árat :mellow:

ld. -->

...(ismerősnek ingyen)...

:D :rolleyes:

Akkor odaadom Mackónak az évnyitón. Ha meg már akkor négyen leszünk, majd eljuttatom valakivel... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
spórolás... :rolleyes: a kutyarúgjameg

eléggé...pl a sima G-hez képest ami még nekem feltűnt,az a kesztyűtartót kettéválasztó polc műanyag lapja...biztos került vagy 100 forintba...

mondjuk az nem is zavar,de a légkondi hatásfokát igencsak csökkenti a ventilátor hiánya...országúton nem lehet észrevenni,de városban elég magas fokozaton kell üzemeltetni a szellőzést

Link to comment
Megosztás:

eléggé...pl a sima G-hez képest ami még nekem feltűnt,az a kesztyűtartót kettéválasztó polc műanyag lapja...biztos került vagy 100 forintba...

mondjuk az nem is zavar,de a légkondi hatásfokát igencsak csökkenti a ventilátor hiánya...országúton nem lehet észrevenni,de városban elég magas fokozaton kell üzemeltetni a szellőzést

Annó én is gondolkloztam rajta az előző G astrámnál (ezen már vagy még van). Lehet rá tenni, és a vezérlését is meg lehet oldani vhogy. Én majdnem rakattam is rá. Már nem emlékszem mennyi lett volna, 30 körül talán. Hogy mennyivel lesz jobb a hűtés hatásfoka, nem tudom, de talán segít vmit.

Link to comment
Megosztás:

Annó én is gondolkloztam rajta az előző G astrámnál (ezen már vagy még van). Lehet rá tenni, és a vezérlését is meg lehet oldani vhogy. Én majdnem rakattam is rá. Már nem emlékszem mennyi lett volna, 30 körül talán. Hogy mennyivel lesz jobb a hűtés hatásfoka, nem tudom, de talán segít vmit.

30???? :rolleyes: :mellow: :unsure:

azt hittem nem ilyen bonyolult a dolog...bár ha belegondolok,mikor hogy pörög,mikor kapcsolhat ki...fene tudja...

Link to comment
Megosztás:

30???? :rolleyes: :mellow: :unsure:

azt hittem nem ilyen bonyolult a dolog...bár ha belegondolok,mikor hogy pörög,mikor kapcsolhat ki...fene tudja...

Csak a venti volt 20 körül ha jól emlékszem... De tényleg elég homályosak a képek erről a fejemben.

Link to comment
Megosztás:

Szegasztok!

Jelentem már az asszony is G Asztmára nyergelt át.A sportdob viszont haldoklik rajta,már menthetetlen.Nem tudtok valami olcsó helyet,ahol lehetne valami olcsó sportdobot beújítani?Sajna ez előző tulaj kivágta a lököst,úgyhogy muszáj a sportdob.........

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Szegasztok!

Jelentem már az asszony is G Asztmára nyergelt át.A sportdob viszont haldoklik rajta,már menthetetlen.Nem tudtok valami olcsó helyet,ahol lehetne valami olcsó sportdobot beújítani?Sajna ez előző tulaj kivágta a lököst,úgyhogy muszáj a sportdob.........

Előre is köszi!

Pesten van pár jó hely: Kipufogó Klinika vagy Janóék. Keresőbe ird be, de szerintem az http://www.autotuning.lap.hu -n is van infó.

Link to comment
Megosztás:

Szegasztok!

Jelentem már az asszony is G Asztmára nyergelt át.A sportdob viszont haldoklik rajta,már menthetetlen.Nem tudtok valami olcsó helyet,ahol lehetne valami olcsó sportdobot beújítani?Sajna ez előző tulaj kivágta a lököst,úgyhogy muszáj a sportdob.........

Előre is köszi!

Endykához hasonlóan én is a Kipufogó Klinikát ajánlanám, a Fogarasin. Nekik jó minőségűek a saját gyártású dobjaik, szépek a végek, és nem lesznek rozsdásak. Barátomnak van fent egyedi rendszer tőlük és nagyon jó. A hangot is diszkrétre tudják fogni, így az asszonynak nem kell üvöltő autóval közlekednie... :rolleyes:

Ja, és ha kell, akár felapplikálják a véget standard dobra is, úgy olcsóbb, és úgy érzem, nálad a plusz lóerő most nem tétel.... :mellow:

Link to comment
Megosztás:

Kipufogó Klinikát ajánlanám, a Fogarasin. Nekik jó minőségűek a saját gyártású dobjaik, szépek a végek, és nem lesznek rozsdásak. Barátomnak van fent egyedi rendszer tőlük és nagyon jó. A hangot is diszkrétre tudják fogni, így az asszonynak nem kell üvöltő autóval közlekednie... :unsure:

Ja, és ha kell, akár felapplikálják a véget standard dobra is, úgy olcsóbb, és úgy érzem, nálad a plusz lóerő most nem tétel.... :D

Köszi mindenkinek az infókat,hétfőn benézek a Fogarasira,évek óta nem voltam ott.Ma láttam egy totál hasonló dobot a Lurdyban,mint amilyen most a kocsin van,de gondolom máshol csak olcsóbb egy hajszállal.

Majd megkérdezem a sima dob-vég párosítást is,az elég jól hangzik,+ a mostani dobnak sincs igazán extra hangja.A lökhárító behatárolja a lehetőségeket,de gondolom asszonypajti sem bánkódna,ha elérhető áron megmaradna a sportos jellege a verdának. :rolleyes: Nem egy versenyautó,de amire neki kell,arra tökéletes úgyhogy nem tuningolni akarja.Legalábbis egyenlőre.Mert szerintem már csak idő kérdése. :mellow:

Remélhetőleg 1-2 hónap múlva már el tudunk menni valamelyik talira.

Link to comment
Megosztás:

Most már tényleg ideje lenne, elég rég láttunk titeket, sőt asszonykádat sztem még nem is láttuk... :rolleyes:

Na ja,már tényleg ideje lenne.Még csak pár hónapja van meg neki az autó,de már megbeszéltük,hogy ha kicsit lecsendesülnek a dolgok,akkor mindenképpen megyünk!

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Szeretném megkérdezni, hogy már valaki menetközben hallotta már a váltója alapjáratát?Lehet hülyekérdés!

Darál a váltód? Nem akarlak elkeseríteni, de az nem jó.... :rolleyes:

Ha olyan hangja van mint a villamosnak (búg), akkor lehet, kevés az olaj. Az sem jó..... :mellow:

Jobb esetben "csak" kinyomócsapágy + kuplungszerkezet csere. Plusz, megnézni, van-e olajfolyás a váltó környékén. Rosszabb esetben..... :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Darál a váltód? Nem akarlak elkeseríteni, de az nem jó.... :mellow:

Ha olyan hangja van mint a villamosnak (búg), akkor lehet, kevés az olaj. Az sem jó..... :unsure:

Jobb esetben "csak" kinyomócsapágy + kuplungszerkezet csere. Plusz, megnézni, van-e olajfolyás a váltó környékén. Rosszabb esetben..... :lol:

Bocs de nem nagyon tom így hirtelen ezt a villamos szerűbúgást! :rolleyes:

Ilyen apró recsegés szerű hangot hallok, de csak nyitott ablaknál és csak amikor gázt adok!Meghallgatta egy szaki és ő meg azt mondta hogy ez csak a váltó alapjárata, lehet menni vele!Szóval akkor ezt te cáfolnád? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.