Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Gpont-nak igaza van.

A SAL egy nagy átverés.Nem azt kell nézni hogy hogy néz ki , hanem hogy mit tud.Nem tud igazán mélyre menni , viszont hamar betorzít.

Egyetértek. Az én ládámon sem látszik semmi kívülről, viszont elég szépen szól, bár ez ízlések és pofonok kérdése :wink:

Maga a láda teljesen "noname". Surányinál csinálták, viszont egy Helix sugárzó van benne. Én utólag tudtam meg, hogy ez egy tűrhető márka. Csak ráböktem a boltban, hogy ezt kérem :oops: ;)

Link to comment
Megosztás:

pang a topik ;)

Csak ugy érdeklődésképpen: milyen árakon mennek a csomagtartó beépítések? Gondolom ezt igy baromi nehéz megmondani de ha van valakinek tapasztalata az legyen olyan jó és vésse már be :lol: Ha esetleg képet is tudnátok mellé nyomni az mégjobb lenne. Nem milliós, HUMMA versenyen dobogós rendszert szeretnék építeni hanem azt akarom, hogy nagyon jól nézzen ki. Mert a hátsóülésre csavarozott erősítő + ide-oda mászkáló mélyláda verzio nem nagyon tetszik.

keresd fel őt(2.8VR6) ha jót akarsz :lol:

a lap alján láthatsz egy-két beépítést is... ja és az enyém is nála készült.... én csak ajánlani tudom.....

addig ízelítőnek két kép a csomiról:) (bocsi, de este készültek már) elég szépen sikeredett a beépítés, és nagyon szépen szól)

csomi1.jpg

csomi2.jpg

Link to comment
Megosztás:

Elmagyarázná valaki, hogy mi a különbség a 2 ill 4 kimenettel rendelkező erősítő között?

A 2 csatornással általában csak egy mélyládát hajtanak úgy, hogy a 2 csatornát hídba kötik.

A 4 csatornás erősítőnél általában 2 csatorna hajtja az első szett jobb és bal oldalát, a másik két csatorna pedig hídba kötve a mélyládát.

Szvsz célszerű minden hangszórót az erősítőről hajtani.

Link to comment
Megosztás:

Köszi a válaszokat.

Ezek szerint ha jó hangzást szeretnék inkább a 4 csatornásat válasszam.

Ebben az esetben a frontsugárzónak az első alsó hangszórókat kell értenem, vagy a magasat is?

Igaz ha jól értelmezem akkor astrába a komponens sugárzókat kell rakni, és ott együtt vannak.

Link to comment
Megosztás:

Az már luxus lenne...

Egyébként komponensekből jobb cuccot össze lehet rakni, mint egy kompletten megvásárolt dologból. Mindkettőnek megvan az előnye és a hátránya is... ue. a helyzet a több csatornás erőlködőkkel is.

TOM:

és nem beszéltünk még olyanokról, hogy kell neki a 10A bizti, meg 14.4V, hogy ezt a teljesítményt hozza ;)

Link to comment
Megosztás:

Előre untig elég még az a 4x27W is. Nem?

Nekem pl. nincs benne MOSFET chip!

Nekem növelt 100A-es generátor volt és 75Ah akksi és kondi nélkül elvolt a cucc.pl.

A torzítás az ellenben nagyon lényeges, mert ha a fejegység erősítő adatai nem túl jók, akkor nemárt előre is külön erősítőre kötni, de inkább másik fejegységet venni. Na meg az sem mindegy, hogy rendelkezik e alacsony impedanciájú kimenettel az erősítők felé (torzítás).

Link to comment
Megosztás:

Előre untig elég még az a 4x27W is. Nem?

Nekem pl. nincs benne MOSFET chip!

Nekem növelt 100A-es generátor volt és 75Ah akksi és kondi nélkül elvolt a cucc.pl.

A torzítás az ellenben nagyon lényeges, mert ha a fejegység erősítő adatai nem túl jók, akkor nemárt előre is külön erősítőre kötni, de inkább másik fejegységet venni. Na meg az sem mindegy, hogy rendelkezik e alacsony impedanciájú kimenettel az erősítők felé (torzítás).

Én inkább az "elől legyen delej, hátul meg valami kis izé (meg a mélynyomó)" híve vagyok.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.