Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

Előre hova építesz be "delejt"? A mágnes nem fér bele az ajtókárpitba, ha meg kidüllesztett beépítést csinálsz, akkor meg nem tudod becsukni az ajtót, amikor beülsz.

Haver a JVC hifi demó autójával járkál és nem túl kényelmes elöl a lábadnak.

Én ilyen kidüllesztett verzióban gondolkodtam, mondjuk a hétköznapi használatban tényleg nem a leg optimálisabb. Meg elég sokat kell hozzá faragni, hogy kinézzen valahogy.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát azért az megint érdekes! Szerintem astraba barmelyik 16os komponene szettet be lehetrakni különösebb kidüllesztéssel, nagyobra meg nagyon nincs szökség! Csupán azért irom ilyen batran mert raktam mar be egyet kettőt!

Én személyszerinte annak a hive vagyok hogy elöl komponen szett hátul mélyláda!

Személyszerintent 6 csatornas erősitővel rendelkezem de ennek a bekötése is ilyen rendszerbe fog történni hogy 3 csatorna lesz csupán!

És szeintem a radio erősitője is elég attol függ ki milyen hangerővel és milyen zenét hallgat!

BY

Link to comment
Megosztás:

Szerintem astraba barmelyik 16os komponene szettet be lehetrakni különösebb kidüllesztéssel, nagyobra meg nagyon nincs szökség!

Ez csupán márka és teljesítmény függő... Lehet találni direkt kárpithangszórót, de pl. amit én kinéztem, az 86mm mély... Itt már picit érdekesebb művelet lesz ;)

Link to comment
Megosztás:

amin nekem volt az 6,7 volt és siman bement a gyari karpit maradt meg minden

senki meg nem mondta volna hogy nem gyari hancucc! addig amig be nem kapcsoltam!

Oda mar kellet volna 2,5 cm kiemeles de csak egy d.u. és magoldanam 2,5 cm-től még be lehet ülni kénylemesen!!!

Link to comment
Megosztás:

Csőváz!

afelől érdeklődnék hogy hogy lehetne megoldani egy SONY cdx c8000 es fejegységnél hogy működjön a vonalbemenet, mert nem igazán vágom a a dolgot,mert bármit dughatok rá, nem bírom hangkiadásra kényszeríteni (merthogy van rajta AUX in RCA bemenet). Tud valaki ebben segíteni, van rá megoldás, vagy csak én bénázok vele?

thx

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Valakinek van tapasztalata a JVC KD G801-es fejegységgel kapcsolatban ?

Most rendeltem egyet remélem nem okoz csalódást ...

Erről van szó !

60 K ???? vazze akkor simán eladhatom 40ért és még én vagyok a jófej mert még garim is van rá :(

nekem ilyen van

elég jó, mindent visz gond nélkül, még ugrani sem ugrott

de van vmi konrét kérdés?

Link to comment
Megosztás:

Hangminőségre milyen ? Kezelhetőségre? Animáció van benne ?stb ...

nekem bejön...de nem vagyok vmi vájtfülü és még az előző tulaj rakta össze

Kezelhetőségre? <-- erre nemtudok válaszolni :( belenyulok szemrebbenés nélkül bármilyen szerverbe de a multimétert nem tudom használni :D

nincs tul nagy viszonyítási alapom, sztem használható

animáció....nos van benne, 2 auto racingol meg kanyarog...ezt ennél demo mode-nak hivják egyik első dolgom volt bekapcsolni :D viszont pont azért szeretném lecserélni egy olyanra ami akár tudásban vagy hangzásban elmarad ennél de több=jöbb/szebb/villogóbb/hosszabb/változatosabb PVS (p@raszt-vakító-system) legyen benne :D :D :oops: :D

Link to comment
Megosztás:

Pedig az volna a jó, ha nem kellene.

Nálam az volt az érdekes, hogy beraktam a mostani magnómat és nem kezelte a cd tárat, pedig papírforma szerint kompatibilisek egymással. Így a tárat el kellett adnom. De ha sok pénzem lesz, akkor veszek ehhez távirányítót és egy musickeg-et (lehet nem így kell írni :? )

Link to comment
Megosztás:

Haver a JVC-nél dolgozik, de bármit mutatott autóhifibe, eddig nem tudott meggyőzni. Én a Kenwood-ra esküszöm. Annó kettő is volt és az egyik öt évig hibátlanul ment a másik meg 3 évig no problem és a hangja az gyönyörű völt. De hát ezt sajna nem lehet így kategorizálni, mert mindegyik gyártónak van basic, meg premium készüléke is. Nekem mindkettő a csúcs alatti volt eggyel. És különben is mindenki magából indul ki. :(

Link to comment
Megosztás:

Ami mondjuk a legjobban tetszett az összes fejegységem közül hangra a panasonic 5300n volt, gyönyörűen szólt de qrva hamar megugrott ráadásul az rw lemezeket kb 30mp után olvasta be.

A másik fejem egy "delfines" pio volt hááát, annak a hangerő szabályzó gombja adta meg 1 hét után magát nem lehetett kinyomni ...

Amit meg most vált a G801-et egy Jvc Lh70R na az tök jó kis fejegység volt, bár a funkciói elég szegényesnek bizonyultak a többihez képest ...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.