Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

SzvSz a kenwood megbízható tuti választás felejthető hangzásvilággal. Nekem 2 is volt. Egy kisebb meg egy 602x-es. Az 602x most nem nálam van (de a családban) és már 3 éve hibátlanul megy. De a hangminőségben szolgáltatásban és kinézetben is vannak nála sokkal komolyabbak. Bár hangsúlyozom bármelyik gyári fejnél fényévekkel jobb.

Link to comment
Megosztás:

meg van értve: az ablakemelő biztijéről kapja a 12V-ot az erősítő (ha külön van) Kapcsirajzon nem vót rajt, miért van összekócozva.

picccit összekevertem fejben a 31-et a pozitívval, megzavart, hogy triplán van van testelve, de majd ezt is megértem

(eccer a házon, eccer egy barna kábel, és mégeccer a 31ről egy barna-fekete)

(oka: tittttkos projekt)

Link to comment
Megosztás:

meg van értve: az ablakemelő biztijéről kapja a 12V-ot az erősítő (ha külön van) Kapcsirajzon nem vót rajt, miért van összekócozva.

picccit összekevertem fejben a 31-et a pozitívval, megzavart, hogy triplán van van testelve, de majd ezt is megértem

(eccer a házon, eccer egy barna kábel, és mégeccer a 31ről egy barna-fekete)

(oka: tittttkos projekt)

Na ezt jó elmagyaráztad! :(

Link to comment
Megosztás:

:!: HELP ME PLEASE :!:

Srácok!

Egy 77,5mm-es beépítési mélységű 165mm-es hangszórót be tudok rakni az első ajtókba, vagy ne is reménykedjek?

Nagyon durva átalakítás kellene a beépítéséhez :?: :?

Vágsz mdfből egy kiemelő gyűrüt és simán menni fog.. de ha szépen megkérsz, akkor az én régi használt kiemelőimet odaadhatom....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.