Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

amúgy méééé kell bejáratni egy ilyen motyót??? Mi történik, hogy ez kimarad? :lol:

Az új hangszórók gumiperemei és a felfüggesztései eléggé merevek és a bejáratással ezeket kell meglágyítani hogy rendesen ki tudják magukat lengeni később... Ha egy új hangszórót elkezdesz full kakaón hajtani egyből, akkor a merevség miatt a membrán nem tud eléggé kitérni, a tekercsnek nem lesz elegendő hűtése és megég vagy elfüstöl.

A Beast300amnál volt a legjobban észlelhető ez, hogy milyen volt újonnan meg bejáratás után. Újonnan amikor megérkezett alig tudtam kézzel is megmozgatni a membránját, annyira kemény volt és az elején semmit nem szólt, szinte. Mármár kezdtem megbánni, de ahogy járódott be, úgy jött meg a hangja, egyszer erősebb és mélyebb lett, a végén már a kinti műanyagtetőt is rezgette és kb 2cm-s kilengése volt előre hátra. Jó kis hangszóró volt az, kár hogy szériahibában az összesnek leégett a tekercse, előbb utóbb... :lol: Ezért is fejezte be a SAL annak a hangszórónak a forgalmazását, mert több jött vissza gariban, mint amit eladtak belőle. Az enyémet 3szor cserélték, utánna már a Tornado-t kaptam helyette. :)

Link to comment
Megosztás:

ontopik: miért jobb 2 külön láda mint 1?

Nekem mindegy lett volna.De nov12.én rendeltem egy duplát és még mindig nem volt kész...Így külön ládát választottam,mert végülis mindegy.Abban igazuk van,hogy ha kell a hely,1 láda mindig elfér valahol :lol: :) :P

Az egybe talán annyival lett volna jobb hogy elég lett volna egy csati,így kettő kell..ÉS talán nehezebb is kevésbé csúszkál :lol:

Link to comment
Megosztás:

gratula hozzá

nem csoda hogy a gyárit hamar megfekteti, egyszerűen nudli kategória az a műanyagkosaras papírvicc... ha akarsz még egy szép előrelépést, akkor rá kell áldozni azt a ~20e-et egy normális komponens szettre, ha pedig bitument is kap az ajtó, akkor fülig fog érni a szád...

Hááát jah.. valszeg az lesz.. előbb vagy utóbb.. bár egyenlőre utóbb :lol:

Jaah.. bitumenlap? JUJ.. akkor nehéz lesz a kocsi.. nem fogok senkit se legyorsúúlni :)

F Astrában még nem vót olyan.....

Ja igen, Redit lehet kérdezni, van-e különbség a gyári és a rendes szett között....

(bár nála azért erősítő hajtja a szettet)

Laci, a Pio jó választás volt.

Arra figyelj, ha cseréled a hangszórókat, hogy a beépítési mélység F Astrában elég lightos.... Ha lehet, max. 55mm-es mélységű szettet válassz. Vagy ha nem, hát jön a barkács

Háát remélem is,hogy jó lesz.. mondjuk ma a rádió részétől nem voltam elájúlva.. álló helyzetben elég fullos volt, gyenge adókat is jól behozott.. de menet közben volt, hogy a roxy, meg radio 1 is bezizegett vagy nem is tom... olyan fura volt..

Azthittem lejött az antenna kábel, BC-t ki is kaptam gyors, de rajta volt.. mondjuk majd jobban körbe kell néznem ott mögötte.. eligazgatni a csatikat.. nem sok hely van ott valamiért.. nem is tudom, hogy férne oda még pl. a 2x2 RCA..

Meg ma valamiért nem ment a BT Audio, meg a BT telcsi együtt.. bár lehet eddig se :P

Ha telcsit is ráizzítottam, akkor a telcsin elindította ugyan a zenét, de csak a telcsin szóólt :P

Nah de ez messe nem hifi :lol:

Ha esetleg odakerülök, hogy első szett csere bere, akkor úgyis itt kérek majd tanácsot..

Mondjuk az egyenlőre nem most lesz.. legalábbis 20e-res... olcsóbb meg gondolom nincs.. legalábbis amire érdemes lenne a gyárit lecserélni...

Amúgy a barinőmnek is tetsz.. pláne, amikor a sokszinű kijelzőt megmutattam :o szereti ami csilli vili :P

Mondjuk amikor a médiában mutattam a sony MEX-BT2600 ost,hogy na ez lett volna a másik, mit szólsz? akkor azt mondta, hogy blöe...

Kérdem és az enyém? Asszondta, jó.. de furán.. mondom nah.. mi van? nem tetsz?

Erre háát, hogy is mondjam.. nem akarlak megbántani.. mondom mond... a lényeg.. "valahogy túl modern a kocsihoz.. az már -ne vegyem sértésnek- elég öreges, nem olyan modern, ez meg kilóg kicsit" Nah mondom... :DD

De asszondja,amúgy jóóó néz ki ;)

Coupe: nem aprózod el!! Szép "kis" ládák! Csütörtökön lehet megsassolom, ha kint leszel, meg a cuccok is..

Meg úgy másokét is.. látom, eléggé terjed a hi-fi tunning..

Arra lennék kivi, vajh mit tud egy rendes első szett.. csak a szett, mélyláda nélkül.. (eldöntendő, mit lenne jobb előbb. egy olcsó mélyládát, vagy egy jobb első szettet)

Bláhhhhhhhh ez olyan bumszli

Vegyél inkább sima távirányítót szerintem.

Jah.. kicsit az.. filóztam is, hogyha a kormányon lenne, nem lenne útban? :lol:

Sima meg.. háát nem is tom.. mondjuk azokon is nagyobbak a gombok mint a fejen..

A számgombok elég aprók..

Mondjuk jópofa.. de ez is ráér.. a kormányos lene óóóócsóó(bb)éé..

c76_2_big.jpg

Link to comment
Megosztás:

Mélykék.. na látod!! Háát pont erről van szóó! :DD

Amúgy ami a kijelző alatt vannak gombok.. de most jutott eszembe.. hülye vok.. ha léptetem a rádió csatikat, az valszeg a multi gombbal is megy.. fel le gondolom..ha nem, akkor nem vok hülye :DD

Anti: csak nem te iiiiiisss :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mélykék.. na látod!! Háát pont erről van szóó! :DD

Amúgy ami a kijelző alatt vannak gombok.. de most jutott eszembe.. hülye vok.. ha léptetem a rádió csatikat, az valszeg a multi gombbal is megy.. fel le gondolom..ha nem, akkor nem vok hülye :DD

Anti: csak nem te iiiiiisss :lol:

Nem szoktam rádiót hallgatni, de nem hiszem, hogy nehezére esne lekezelni csatornaváltásokat a távirányítónak :lol:

Link to comment
Megosztás:

HIC!

Milyen eladó muzsikamotyód maradt még???

Mondjuk fejegység, láda, erősítő...

Ebben a sorrendben? :P :lol:

Végülis van minden. A fejegység is megoldható. :)

De attól is függ, mit akarsz - amik vannak, az kellemes zenélésre való dolgok, nem falbontásra... :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.