Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Szeretném lecserélni a gyári CAR300-as csodámat egy CD/MP3-as (vagy mp3 nélküli) fejegységre. Átnyálaztam a topikot és olvastam is, hogy teljesen szubjektív véleménye van mindenkinek márkákról, tipusokról, de mégis szeretnék tanácsot kérni.

Mely márkák felé érdemes nézelődni max 40e pénz fejében ami szépen is szól és nem kell 2 nap múlva visszavinni, hogy elromlott ez vagy az. Persze itt nem gyári hibás termékre gondolok.

Link to comment
Megosztás:

Szeretném lecserélni a gyári CAR300-as csodámat egy CD/MP3-as (vagy mp3 nélküli) fejegységre. Átnyálaztam a topikot és olvastam is, hogy teljesen szubjektív véleménye van mindenkinek márkákról, tipusokról, de mégis szeretnék tanácsot kérni.

Mely márkák felé érdemes nézelődni max 40e pénz fejében ami szépen is szól és nem kell 2 nap múlva visszavinni, hogy elromlott ez vagy az. Persze itt nem gyári hibás termékre gondolok.

Ez tényleg teljesen szubjektiv dolog!

Erőssen függ a pénztárcától és attól,hogy milyen stilusú zenét hallgatsz!

A legegyszerűbb,ha bemész egy nagy autóhifi boltba,és megfogdosod,meghallgatod melyik az ami neked tetszik!

Csak hirtelen pár márka ami eszembe jut:

-Clarion

-Panasonic (a tévhittel ellentétben jól szólnak organikus zenéhez ajánlott)

-Pioneer (nekem ilyen van,nem véleményezem)

-Blaupunkt (a mostani dizájnjuk pocsék szerintem)

-Kenwood (inkább töcc-töcc zenéhez:lol: szerintem)

Link to comment
Megosztás:

Szeretném lecserélni a gyári CAR300-as csodámat egy CD/MP3-as (vagy mp3 nélküli) fejegységre. Átnyálaztam a topikot és olvastam is, hogy teljesen szubjektív véleménye van mindenkinek márkákról, tipusokról, de mégis szeretnék tanácsot kérni.

Mely márkák felé érdemes nézelődni max 40e pénz fejében ami szépen is szól és nem kell 2 nap múlva visszavinni, hogy elromlott ez vagy az. Persze itt nem gyári hibás termékre gondolok.

Pü ment!!!

Majd valamikor Cp-nel talizhatak egyet akkor megtudjuk beszélni

Habár én jöv het penteken 2 hetree lelépke sütetni a hasamat!!!

De ha annyira nem sürgös utána azonnal kersünnk valamit mert kecskemeten a bogdanal vannak jo cucok de a tulaj apj szokott ott leni és az ülye dolgokhoz a masik helyen meg mindig egyel dragabbat akarnak radtukmalni!!!!

Link to comment
Megosztás:

Pü ment!!!
Viszont :lol:

Majd valamikor Cp-nel talizhatak egyet akkor megtudjuk beszélni

Habár én jöv het penteken 2 hetree lelépke sütetni a hasamat!!!

De ha annyira nem sürgös utána azonnal kersünnk valamit mert kecskemeten a bogdanal vannak jo cucok de a tulaj apj szokott ott leni és az ülye dolgokhoz a masik helyen meg mindig egyel dragabbat akarnak radtukmalni!!!!

Ok, majd pü-ben egyeztetünk mikor tudunk talizni. De ha nem jön össze utána is tökéletes.

A bogdaék vannak a Bethlen körúton van a budai kapu felé? Egy fekete EVO VII szokott előtte állni nem? Ott tavasszal voltak jó cuccok, de valamelyik nap voltam bent, de ha 5 fejegység volt sokat mondok. A vén ######i csak addig volt segítőkész amíg ki nem mondtam, hogy csak érdeklődök és most nem vásárolok.

A másik hely a kőhíd utcán a hifis? Azt a boltot a héten még nem sikerült nyitva találni. Mindig ebédel a csávó, biztos gilisztás, mert 2 órán keresztül kóvályogtam a környéken hátha visszaér, de nem sikerült neki. Majd még próbálkozom, mert volt egy szórólapjuk és akciózgatnak erősen.

Link to comment
Megosztás:

Szeretném lecserélni a gyári CAR300-as csodámat egy CD/MP3-as (vagy mp3 nélküli) fejegységre. Átnyálaztam a topikot és olvastam is, hogy teljesen szubjektív véleménye van mindenkinek márkákról, tipusokról, de mégis szeretnék tanácsot kérni.

Mely márkák felé érdemes nézelődni max 40e pénz fejében ami szépen is szól és nem kell 2 nap múlva visszavinni, hogy elromlott ez vagy az. Persze itt nem gyári hibás termékre gondolok.

Hát Clarion , Alpine , Kenwood lehet a jó választás!

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Nem kérdezem, mert tuti felesleges, valaki úgyi ért a hifihez itt, nemúgy mint én.

Kéne nekem egy kis segítség.

Kaptam a páromtól egy mélyládát és egy erősítőt minden sallangjával, csa be kéne építenem. Nos a rajz alapján van sejtésem, csak megerősítés kéne, főleg az erölködő beállításához.

Ez egy 4 csatornás erősítő, hidalható, és feltételezem nekem úgy is kell.

Hídban 300W 2x, nekem ugye csak az egyik kell ehe, 4 ohmon viszi a 2x300W-t. Még az is tiszta, hogyan kell rákötni hídba a ládát, megkapja a tápot az akkutól persze biztosítékkal normális 10-es tyúkbélen, testet a kasztnitól, jelet a fejtől RCA-n, meg van egy remote tyúkbele, amit ugye a fej szintén remote kábelével kell hogy összekössek (itt kell valamire figyelnem? gondolok itt a fesz.-re).

Node hogyan állítsam be az erősítőt, hogy normálisan szépen szóljon.

Ja, a fej egy sony cds2200-as x-plod, ha ez számít valamit.

Van itt egy link az erősítő képéhez a tárhelyemen.

Előre is köszönök szépen minden segítséget.

http://www.kep.tar.hu/is345/50071260#2

Link to comment
Megosztás:

nekem nem jött be 1 kép sem, lehet policy rulz, de ez most nem is számít.

nos fogod rca,remote jön fej1ség felöl, ezekt bekötöd meg a mélyet hídba gondolom a másik az első szett lesz.

Utána beállítod az erősítődön, hogy a mélyre csak mélyet az első szettre közepet,magasat toljon. Van aki a mélyet is ráengedi az első szettre!

(Itt megjegyezném a 2 szett elsőszett elfüstölését eredményezte nálam a mély ráengedésre az első szettre, majd mind2 esetben a halálos cselekmény a fej1ségen levő DSO funkció bekapcsolása volt)

Ezekután szépen fülre beállítod a vágási frekit és az erősítést.

El lehet vele szeretkezni az ídőt rendesen az fix :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.