Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Azert a gyari szervot nem bantam meg... Nekem pont jo. De pl anyam SXszet-jenek a szervojatol, mar sirok....

Napi használatós kocsiba a lustáknak tényleg jó! :)

Nem, most komolyan, akinek kell tegye be, de hogy elektromos berakással nem kínlódnék, az is tuti.

Engem zavar, hogy nincs közvetlen kontaktusom az úttal...

Link to comment
Megosztás:

Addig nem is nagyon veszed észre, amíg nem forogsz meg vele, vagy csúszós úton nem próbálsz ellenkormányozni...

A szervós kormányműnek az Astránál azért magam jobban örülnék. No nem is a kényelem miatt, de a nem szervós szerkezet sokkal többet fordul, ezáltal kevésbé közvetlen és a pontosságával is vannak gondjaim, amik emlékeim szerint egy szervósnál jóval kisebb mértékben voltak jelen.

Link to comment
Megosztás:

A szervós kormányműnek az Astránál azért magam jobban örülnék. No nem is a kényelem miatt, de a nem szervós szerkezet sokkal többet fordul, ezáltal kevésbé közvetlen és a pontosságával is vannak gondjaim, amik emlékeim szerint egy szervósnál jóval kisebb mértékben voltak jelen.

Ne kezdjük előről a "hányat forog" témát :D

Azért a síma kormánymű sem egy régi merci kormányműve... :)

Én csak az elektromos rásegítés életszerűtlenségéről beszéltem. :)

Link to comment
Megosztás:

Ne kezdjük előről a "hányat forog" témát :D

Azért a síma kormánymű sem egy régi merci kormányműve... :)

Én csak az elektromos rásegítés életszerűtlenségéről beszéltem. :)

Imádtam... GrandePuntón kerestem azt a pontot, ahonnan egy mozdulattal le tudnám tépni a g.cibe, kábelestül, mindenestül, úgy, hogy a burkolat ne sérüljön :lol:

Link to comment
Megosztás:

Imádtam... GrandePuntón kerestem azt a pontot, ahonnan egy mozdulattal le tudnám tépni a g.cibe, kábelestül, mindenestül, úgy, hogy a burkolat ne sérüljön :lol:

Hogy imádnád, mikor kanyarban beáll középre az akksi hibája miatt! :D

Na ott konkrétan beszartam! :D

Link to comment
Megosztás:

Ne kezdjük előről a "hányat forog" témát :D

Azért a síma kormánymű sem egy régi merci kormányműve... :)

Én csak az elektromos rásegítés életszerűtlenségéről beszéltem. :)

Nem olvastam, hogy korábban miről ment a szóváltás. Én a közvetlenségre akartam ezzel utalni. Te is tudod hányféle kormányzást próbáltam már, tehát van tapasztalatom és összehasonlítási alapom, de sajnos ez a szervótlan kormánymű nagyon nem az igazi és nem a szervó hiánya miatt. Pontatlan, középállásban pedig bizonytalan.

Link to comment
Megosztás:

Hogy imádnád, mikor kanyarban beáll középre az akksi hibája miatt! :D

Na ott konkrétan beszartam! :D

Azt tudom :D ennek csak simán idegesítö volt... ja, meg tavaly volt cserélve benne egy párszázezres sz.r, mert nem tudta mikor van középen a kormány... :lol:
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.