Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

Anti, nézd meg a 39. és 40. futamot!

1 mp-cel jobb vagy 0-100-on, mégis megegyezik az 1/8 mérföldetek... :lol: na ez hogy lehet? :lol:

Passz...ami még érdekes itt, hogy nézd meg, hogy km/h-ban mekkora különbség van... :blush:

Na Mr Voszi, azért erre várnék némi magyarázatot... :D , vagy hozd ki legközelebb az egész mérőkocsit... ;)

Link to comment
Megosztás:

a magyarázat 39. vs. 40.-re:

a skac 100 előtt váltja a 3-at, te jóval 100 után, így a 0-100 időd brutálisan jobb, viszont te meg 1/8 előtt váltod a 4-et, amiért is ott meg éppen utolér egy pillanatra... na de csak egy pillanatra... :blush: ne feledd, erős a gépe, 260 lovas 4x4-es!

ne tévesszen meg a 0-100-as idő, mert az nem út különbség, olyan, mint a mi 0-100-as időnk. a tied jobb, azt 100 km/h-ig rádverek kb. 5-6 métert.

ha összeteszem a grafikonokat, majd látni fogod, hogy a megtett út jó ideig olyan, hogy a skac van előrébb, aztán utoléred, elhagyod picit, majd vissza utolér egy pillanatra, aztán onnan huss, elszelesz... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem is váltok 4-est... :blush: , 3-asban végigmegyek a 402 m-en, 176-nál tilt...de most valahogy lendületből sikerült menni egy 178.2-t, úgyhogy lassan át kell majd állítani a masinát, hogy ne 180km/h legyen a max... :D ;) nehogy már megálljon a mérés majd 380 m-nél... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem is váltok 4-est... :blush: , 3-asban végigmegyek a 402 m-en, 176-nál tilt...de most valahogy lendületből sikerült menni egy 178.2-t, úgyhogy lassan át kell majd állítani a masinát, hogy ne 180km/h legyen a max... :D ;) nehogy már megálljon a mérés majd 380 m-nél... :lol: :lol: :lol:

:P :lol: akkor csak az marad, hogy ott éred utol. a kezdő gyorsulása 0.81G, ennyire elhúz előled, hogy 1/8-nál éred utol. a 0-100-a az neki viszont tényleg azért rossz, mert 95nél vált 3-ba.

Link to comment
Megosztás:

Ja Gabi!

van még mit faragnod, hogy GSI verő legyen az a masina... :blush:

Én úgy látom, hogy leginkább csak Laci4 hupált el (igaz az övé tényleg eléggé). :lol:

Coupe-val elég egyidős a mérés, de mint mondtam, nemsokára felkerül a normális

méretű kerék, és akkor már coupe GSi-je sem megy jobbat. :D

Szal nemtom mire föl ez a kinyilatkozás. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én úgy látom, hogy leginkább csak Laci4 hupált el (igaz az övé tényleg eléggé). :lol:

Coupe-val elég egyidős a mérés, de mint mondtam, nemsokára felkerül a normális

méretű kerék, és akkor már coupe GSi-je sem megy jobbat. :lol:

Szal nemtom mire föl ez a kinyilatkozás. :lol:

Akkor nekem is itt az ideje, hogy valami váltóméretes gumit keressek... :blush: :D

Coupe!

Te meg rakj fel 13 colost...195/50 13-ast... ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja Gabi!

van még mit faragnod, hogy GSI verő legyen az a masina... ;)

:lol: :lol: :lol:

mondjuk lehet azzal jön majd, hogy a C20NE-t már veri. :lol:

ahogy itt nézegetem ezt a topikot, egyre inkább van egy olyan érzésem, hogy kíváncsi lennék a családi "kombim" (tudom, caraván, csak az most még hülyébben hangzana.. :D ) képességeire számokban.

Csak annyi a bajom, hogy olyan messze van Bp. :P ha 1 mr.dyno 1x erre járna, megmérhetne. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Ha most Coupe autóját vesszük alapul, akkor ott 403m-en a legjobb idők között van 0,25mp.

Amit csak a kerékcserével simán be is fog hozni a versenygépsas. Jelenleg egyébként több mint

1cm-el nagyobb a kerék átmérőm, mint amire a váltó áttételezés készült, ez pedig közel sem

optimális dolog. Szal ha felkerül a normál méret, akkor meglesz a GSi verő. De addig hiába is

jártatom itt a pofám, majd Voszi bácsival mérünk, és fel lesz rakva a diagram, aztán majd lehet

hitetlenkedni akkor. :lol:

Laci4 autója elég jót teljesített, azt már nehéz lesz megfogni, bár még hátravan az a projekt is,

hogy kirekesszük a vészprogramot a gépsasból, és akkor már reményeim szerint nagyot fog

javulni a gyorsulási képesség is (130LE -> 150LE nem mindegy... :blush: ). :lol:

Szal lehet engem itt básztátni, de akkor is tény, hogy egy 1.6 astra ott van a GSi-k között 400m-en. :D

Egyebet nemtok mondani, kérem kaccsojja ki. ;)

Link to comment
Megosztás:

Laci4 széria? mert akkor kalap porba b@szva!!! :lol:

Igen.. minden full gyári.. levegő-kipuff-ECU.. minden

Pont ezt nem hitte senki, amikor megvettem és nyomtunk párat. Arra az időkre Anti emlékezhet IP-nél :D

Szegény, párszor felement az agyvize sztem :lol: :blush:

Mostmár nem megy annyira.. de nem rossz ;)

Elkezdtem betolni exelbe, de sajna mennem kell.. megigért barinőmnek,h kirándulunk egyet.. szaaal majd este re

És mégegyszer köszi a lehetőséget!! végre tom, kb. mit megy a vas.. lesz mihez hasonlítani..

Link to comment
Megosztás:

.....Szal lehet engem itt básztátni, de akkor is tény, hogy egy 1.6 astra ott van a GSi-k között 400m-en. ;)

Egyebet nemtok mondani, kérem kaccsojja ki. :lol:

És a tied hány 'kila is?

nagyon-nagy ott a súlykülönbség :D

Hihi.. látom egyre gondoltunk :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.