Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

Ez azért nagyrészt köszönhető a rövid váltónak is :blush:

Íííígy van. ;)

Április folyamán szeretném végre tisztába rakni ezt a motorvezérlősdis kérdőjelet, meg még március végére

rákerülnek a normális méretű kerekek, és akkor már nem sok GSi lesz ellenfél az ismerősök között. :D

Akkor lesz igazán készen a GSi verő project. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lantit is megmérjük, ha időben befér. esetleg Tom kolléga nem hozza el a Calit bemérni? mindenki készüljön azzal, hogy hány kilós a kocsija, mert különben neki csak idő, meg gyorsulás mérés lesz, teljesítményt nem fogok tudni mondani. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Lantit is megmérjük, ha időben befér. esetleg Tom kolléga nem hozza el a Calit bemérni? mindenki készüljön azzal, hogy hány kilós a kocsija, mert különben neki csak idő, meg gyorsulás mérés lesz, teljesítményt nem fogok tudni mondani. :lol:

Hát olyan nagyon nincs mit mérni rajta. :blush:

Az 1/8 9.3at tudom, a felett meg pont úgy megy, mint egy GSi... :D

Bár lehet hogy keddig már phase 3 lesz... ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát olyan nagyon nincs mit mérni rajta. :blush:

Az 1/8 9.3at tudom, a felett meg pont úgy megy, mint egy GSi... :D

Bár lehet hogy keddig már phase 3 lesz... ;)

nekem mind1, de ha felteszed a phase 3-at, akkor mindenképpen előtte is mérni kéne, nemde Mr.? különben honnan fogod tudni, hogy oks a cucc, vagy sem. :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem mind1, de ha felteszed a phase 3-at, akkor mindenképpen előtte is mérni kéne, nemde Mr.? különben honnan fogod tudni, hogy oks a cucc, vagy sem. :lol:

Hát azért remélem megérzem majd a különbséget. :blush:

Meg van negyed mérföld mérve már. ;)

De ha beférek, akkor kimegyek. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát azért remélem megérzem majd a különbséget. :blush:

Meg van negyed mérföld mérve már. :lol:

De ha beférek, akkor kimegyek. :D

a teljesítményt is kimérjük, azért az + lenne. na és persze az 1-2 tized mp javulgatásokat nem fogod úgyse érezni. persze ha 0,5 mp-et hoz a cuccos, akkor azt vágni fogod márce nélkül is. :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Eső:jogos, értelemszerü.

De tényleg pont most volt az időjóslás.. napos időt hazudnak.. bízunk benne.. addig meg el kellene vinnem a méhbe a kocsit ;) :D neeeem.. nem leadni, leméretni!

Kiváncsi leszek mit produkál a kocsi.. bár sajnos érzem h nem olyan jót mint mondjuk 2-3éve csinált volna :blush:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.