Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Opel alkatrészek / kiegészítők


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 54
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Akkor most megraganám az alkalmat,és írnék az új fórumunkba.tök jó! ;)

Szóval Sznupi engem érdekelne a GTE-ből a hűtő,ha túlélte a balesetet,mert szerintem már csapágyas a ventim! :unsure:

az lenne a kérdésem még,h esteleg nincs-é valakinek izzóa digithez (Kadett GSI asszem a 8szelepes)

mert amit tudok szerezni abban nem sokkk van...ugye Zoli??? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor most megraganám az alkalmat,és írnék az új fórumunkba.tök jó! ;)

Szóval Sznupi engem érdekelne a GTE-ből a hűtő,ha túlélte a balesetet,mert szerintem már csapágyas a ventim! :blink:

az lenne a kérdésem még,h esteleg nincs-é valakinek izzóa digithez (Kadett GSI asszem a 8szelepes)

mert amit tudok szerezni abban nem sokkk van...ugye Zoli??? ;)

Ahhoz a Gte-hez képest az én Gsim szalon autó volt. Pedig szarrá lett zúzva az is. Szóval a hűtő, meg a venit tuti, hogy esélytelen. Szerintem szakadt a balos féltengely is, valszeg kapott a gyújtás is, nem árt megnézni a tengelyét, nekem görbült el balesetnél. Meg valszeg a balos futómű is TK. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz a Gte-hez képest az én Gsim szalon autó volt. Pedig szarrá lett zúzva az is. Szóval a hűtő, meg a venit tuti, hogy esélytelen. Szerintem szakadt a balos féltengely is, valszeg kapott a gyújtás is, nem árt megnézni a tengelyét, nekem görbült el balesetnél. Meg valszeg a balos futómű is TK. :unsure:

GTE ülés érdekelne :blink:

Link to comment
Megosztás:

Ahhoz a Gte-hez képest az én Gsim szalon autó volt. Pedig szarrá lett zúzva az is. Szóval a hűtő, meg a venit tuti, hogy esélytelen. Szerintem szakadt a balos féltengely is, valszeg kapott a gyújtás is, nem árt megnézni a tengelyét, nekem görbült el balesetnél. Meg valszeg a balos futómű is TK. :unsure:

valóban, a hűtő és a venti szinte biztos hogy kuka, a lengőkar is , de én nem bíznék a bal féltengelyben és a gólyalábban sem.

az ülésért jelentkezett már korábban Atis, szóval lesz vmi a dologból akkor az az övé.

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam Kárászyékat és elszomorítottak. Azt mondták az első konikat fel tudják ujítani 8000/dbért de a hátsókat nem. Namost az első ujonan: 23966/db a hátsó: 27992/db. Ugyhogy ha valaki tud teloszámot aki csinál ilyet szoljon. Dinyvel pont beszéltünk erről tegnap neki is kéne.

Demera háccsókat mérnem?

Link to comment
Megosztás:

Akkor most megraganám az alkalmat,és írnék az új fórumunkba.tök jó! ;)

Szóval Sznupi engem érdekelne a GTE-ből a hűtő,ha túlélte a balesetet,mert szerintem már csapágyas a ventim! :unsure:

az lenne a kérdésem még,h esteleg nincs-é valakinek izzóa digithez (Kadett GSI asszem a 8szelepes)

mert amit tudok szerezni abban nem sokkk van...ugye Zoli??? :blink:

3500 ft-ért kitől veszel digitet kicsirigó????? úgyhogy öréljél ha nem lesz ketté flexelve ne rinyáljál.........

Link to comment
Megosztás:

3500 ft-ért kitől veszel digitet kicsirigó????? úgyhogy öréljél ha nem lesz ketté flexelve ne rinyáljál.........

Annyiért még nekem is kellett volna... :blink:

Akkor az lehetett volna az 5., vagy 6-ik. :unsure:

Már nem is tudom.

Viszont égöket nekem is kell vennem, pedig nem olcsóak ezek a kis halogén izzók.

Link to comment
Megosztás:

Annyiért még nekem is kellett volna... ;)

Akkor az lehetett volna az 5., vagy 6-ik. :blink:

Már nem is tudom.

Viszont égöket nekem is kell vennem, pedig nem olcsóak ezek a kis halogén izzók.

2Eft/db ha jól tudom :unsure:

Katona Gábor : 30/934-9529 60-349-529 Ha nem tudják felujítani esetleg tudok újra jobb árat. ;)

első rövidített szárú konit megkérdeznéd nekem Tomi????????60-as rugóhoz kellene......

monjuk nagyon késöbb lesz aktuális.......

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.