Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Lenne egy kérdésem. Észrevettem, hogy a Kadettemen menetközben nagyon megnől a kormány holtjátéka.

Ez úgy néz ki, hogy álló helyzetben a kormány elmozdításával szinte mozdul a kerék is (pl: 2cm utám már fordul) De 70-80-as sebességnél hogy a szembe jövő sávba átmenjek már majdnem félig el kell fordítanom.Mi lehet a gond? Szerintem ez nem természetes. Nem lóg semmi a kormányműnél. Mit nézzek még meg? :rolleyes: Előre is THX

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt márkatársak!

Kérném a segítségeteket! Elhatároztam, hogy E Kadettemen lecserélem a külső tükröket sport(os) tükrökre, viszont tapasztalataim szerint nem igazán kínálnak a Kadetthez való adaptert, csak univerzálist, amit műanyagossal át kellene alakítatni. F Astrákon láttam külsőre a Kadettéval megegyező visszapillantó tükröket, azt kérdezném tudja-e valaki (biztos :rolleyes: ) azt, hogy ezek mérete, felfogatása is megegyezhet, vagy csak hasonló? Mert ha smakkol, jöhet a tükör plusz F Astrahoz való adapter aztán kész a projekt! Válaszokat előre is köszönöm!

Hi

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt márkatársak!

Kérném a segítségeteket! Elhatároztam, hogy E Kadettemen lecserélem a külső tükröket sport(os) tükrökre, viszont tapasztalataim szerint nem igazán kínálnak a Kadetthez való adaptert, csak univerzálist, amit műanyagossal át kellene alakítatni. F Astrákon láttam külsőre a Kadettéval megegyező visszapillantó tükröket, azt kérdezném tudja-e valaki (biztos :blink: ) azt, hogy ezek mérete, felfogatása is megegyezhet, vagy csak hasonló? Mert ha smakkol, jöhet a tükör plusz F Astrahoz való adapter aztán kész a projekt! Válaszokat előre is köszönöm!

Hi

Szia!

Én is ezen gondolkodom.

Elvileg ma kapok kölcsön Coupe cartárstól egy pár F Astra tükröt felpróbálni. :rolleyes:

Amint van tapasztalat megírom ide. ;)

Link to comment
Megosztás:

Mint látszik, naggyábóól talál, tehát nem kellett faragni...csak a felfogatási pontok nem stimmeltek....

Furugép,átfúr egyenesen ami útban van minden,aztán kb. 7cm-es 8-as csavar(accem),belülről anya azt kész is....... :blink: :rolleyes: ;)

.............................

Negatívum az egészből csak annyi hogy ezekből a tükrökből elég rosszúl látni a mögöttes forgalmat és

nem állítható belülről csak kivülről a tükörlap....

Vagyis még 1 szer bizti nem cserélnék tükröket csakhhát az Én esetem más mert valaki bar...m letörte

a bal oldalánn az eredetit....

Módosítva : xaba
Link to comment
Megosztás:

Ha nem akarsz hekkelni vedd meg Xaba autóját :blink: ;)

Látom mester megszállt az ichlet :rolleyes:

Nem is tudtam hogy nem állitható belülröl - ez gáz. Meg az is hogy nem látsz vele hátra - pedig tudtommal ez az eredeti funkciója.

Amúgy neked nem sipol? Mert Coupé cartársnak állitólag nagyon durván sipol 100 felett, 160-nál meg már iszonyuan.

Link to comment
Megosztás:

Milyen megfontolásbol adod :blink: Remélem azért a márka marad :D

Noshááát szeretnék nagyobb kategoriára váltani....a kis családom érdekébenn is....ugyanis kezdem megunni hogy minden ki és beszálásnál ülés előre valahogy bekinlódni a gyerekűlést meg ilyenek...

Motorikusan is nagyobb kellene mert hosszú útnál bizony észrevenni hogy 1.3-as,ráadásúl nincs benne 5. és 4.-ben 110 fölött bizony nagyon tud pörögni a motor és sajnálom tovább kínozni....éppenezért nem is taposom neki csak 100-110- ig....

Tudom eggyesek szerint sok ez is de viszont mikór egy kamion megy előtted 100-al és jelez hogy nyugodtan előzheted,kérdemÉn mivel mert azt azért nem szeretném hogy egy 900 Km-es út közepénél kiugorjon a motor a helyéről....

Teháát ezek lennének az okok...amúgy meg sajnálom mert mióta megvan igyekeztem flitten tartani,igaz néha nemkímélte a pénztárcámat de nem is bánom mert bármikór beleűlök indít és megy...

Nagyon szeretnék a márkánál maradni mindenképp mert nagyon bejön....

....................

ui:azért nem szeretnék ""bármiáron"" megválni tőle..... ;) ;) ;) ;) :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.