Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Meglett ez is.

Asszem befejeztem a kocsituningolást. :)

http://img.tar.hu/opeltomi/img/21995846.jpg

Szép lett. Marha jó 5let igy matrincázni. Másik E Kadettos arc ott szenvedett anno hogy a fényező el****ta, és a B oszlopán lévő feketéket nem találta el egyszintben. Volt kb 2 centi különbség. Akkor ez már sokkal jobb mint fényeztetni.

Mondtad szeretnél morcot, az lesz végülis vmikor?

Fun jelet én ott hagynám, az valahogy olyan gyárias állapotot tükröz.

Link to comment
Megosztás:

Tényleg szép, de a matricát vegyük le:)) Morcisítani pedig kötelező

Morcosítás akkor lesz,ha lesz másik mocitető,a matrica meg marad mert így bármikor visszaalakítható gyárira.

Eddig minden ami változott abból el van téve az eredeti a padlásra. :)

Link to comment
Megosztás:

Morcosítás akkor lesz,ha lesz másik mocitető,a matrica meg marad mert így bármikor visszaalakítható gyárira.

Eddig minden ami változott abból el van téve az eredeti a padlásra. :)

Dekorossal kell csináltatni ilyen matricát (szvsz még avatott szem is csak nehezen venné észre a különbséget) amit elteszel a padlásra a többi cucc mellé, aztán már nyugodtan le lehet szedni a mostanit a díszlécekkel együtt. :)

Link to comment
Megosztás:

Gratula télleg jó lett!!!!

az érdekelne engem hogy mennyire nhéz is ezt megcsinálni???

szeretném is lesőtétiteni a kadettom.. vajon sikerülne? :)

Nem volt nehéz.

Kellett hozzá 30 ezer forint meg egy műhely ahol ezzel foglalkoznak.

Az oszlop matricázás viszont nem volt egyszerű. :)

Link to comment
Megosztás:

Hallotam már ezt is és azt is.. hogy egydül is könyű csak kézügyeség kel hozzá , meg h csak fóliázosnál érdemes.... egyenlőre még nem tudom... első ablak az tuti hogy fólizosnál lesz csináltatva mert ugye kella papír róla.

a héten lesz annyi időm hogy betudom majd járni a megfelelő helyeket az ügy érdekében.

és ha monden jól megy akkor neki állok végre a motornak is hogy megcsináljam... majdnem több olajam eszi meg mint berzilt... amúgy meg Tescos berzil..... senki se tankoljon olyaaaat. nagyon nem jó :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Erről mi a véleménetek?

Asszonynak kéne városi autonak, és néha hosszabb utra.

http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto?hi...creenwidth=1024

Ha ez tényleg 84-es akkor az eleje már nem eredeti mert akkor még egybevolt a hűtőrács a lökössel.

Ránézésre szép. Meg nemhiszem,hogy 84-ben volt már injektoros de ez nem 100%.

Majd Albert megmondja a tutit neked. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.