Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

a srác írta, hogy egy kromatizálóműhelybe hordja a cuccait, szinte mindent a kromatizálható

egyébként én még nem kromatizáltattam semmit, meg nem is kadmiumoztattam

de már találtam egy műhelyt Kecsón, akik csinálnak ilyet

Galvánsystem kft

csak a múlthéten tudtam meg, hogy léteznek

viszk majd hozzájuk én is jónéhány alkatrészt

Link to comment
Megosztás:

a srác írta, hogy egy kromatizálóműhelybe hordja a cuccait, szinte mindent a kromatizálható

egyébként én még nem kromatizáltattam semmit, meg nem is kadmiumoztattam

de már találtam egy műhelyt Kecsón, akik csinálnak ilyet

Galvánsystem kft

csak a múlthéten tudtam meg, hogy léteznek

viszk majd hozzájuk én is jónéhány alkatrészt

galvanizáló műhely

a google szerint zenei fogalom a kromatizálás

Link to comment
Megosztás:

a srác írta, hogy egy kromatizálóműhelybe hordja a cuccait, szinte mindent a kromatizálható

egyébként én még nem kromatizáltattam semmit, meg nem is kadmiumoztattam

de már találtam egy műhelyt Kecsón, akik csinálnak ilyet

Galvánsystem kft

csak a múlthéten tudtam meg, hogy léteznek

viszk majd hozzájuk én is jónéhány alkatrészt

asszem Sziszi is ide vite az én cuccaimat az E hez meg az öreghez .

én most Pécsen találtam egy ilyet és az alkatrész szállítóm fuvarozza a dolgaimat porszórás homokszórás megmindenféle galvanizálás .

az öreg felnije és a hangszóró doboza is ott készült elég korekt áron :wacko:

a télen majd a futómű cuccok is ott landolnak egy kis galvanizálás céljából :unsure:

Link to comment
Megosztás:

én most akadtam rá pár hónapja talán 2 . elég korektek és nyitottak a veterán dolgokra ! nem zárkóznak el a nehezebbb feladatoktól sem ! és árban is jók . a gyorsaságról meg annyit hogy Dávid barátom másnapra általában hozza ia vissza készen !!!! ez nem utolsó szempont !

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

igen .

ezek rémlenek nekem is :unsure: ezekszerint Fun-t csak kadett kapta :wacko: mondjuk jobban átgondolva tényleg :)

na de a remény hal meg utóljára ! :lol:

köfi a futkosást ! :lol: nagyvéletlen hátra sikerült szereznem "kukáznom" mivel Kojak barátommal vettünk egyet közösen bontogatni meg egy két dolog kellett nekünk is sajátrészre és hát azon pont volt egy korrekt állapotu ami ráadásul rendesen ragadt is . az hátúl pirít most már :o

Link to comment
Megosztás:

Műszaki vizsga 24.-én.

Most lesz két éve,hogy nálam van a kocsi. :wacko:

Így is nagyon tetszik sárga irányjelzőkkel.

Fun matrica engem is érdekelne,ha rendel valaki. (legalább 4 darab)

szép kocsi gondolom jó is volt minden vizsgán :lol: egyébként fehér volt benne az irányjelző búra ? nekem is sárga volt de cseréltem fehérre kicsit fiatalítottam :lol:

meg nem valami másik hűtőrács volt ? vagy álmodtam :D mintha valami középrész nélkülire emlékeznék ...

megérdeklődöm ezt a matrica dolgot Viktornál vagy Pécsen .

más. ma sikerült rendelnem gyári nyers kulcsot E hez méghozzá elvileg világítós fajtát :) remélem meg is jön időbe :o

nem szeretem az utángyártott kulcsokat :unsure:

Link to comment
Megosztás:

szép kocsi gondolom jó is volt minden vizsgán :wacko: egyébként fehér volt benne az irányjelző búra ? nekem is sárga volt de cseréltem fehérre kicsit fiatalítottam :lol:

meg nem valami másik hűtőrács volt ? vagy álmodtam :lol: mintha valami középrész nélkülire emlékeznék ...

Ilyen volt utoljára csak embléma nélkül.

31190103.jpg

Majd akkor lesz visszatéve,ha felkerül a picit morcis GSI motorháztető. :unsure:

Megvan már csak morcosítani kell meg fényezni mert piros.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.