Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

sziasztok! nem tud vki egy helyet Heves megyében(vagy a közelben) ahol tudok venni kadetthoz napfénytetőt, mert a régi összetört.

Hali!

Tuti hogy gyári volt?

Mert különben szerintem vmi bele rakott verzió lehet és akkor nézd meg mi a típusa/gyártója és úgy keress, de lehet hogy jobban jársz ha bele rakatsz 1 újat! :wink:

Link to comment
Megosztás:

köszi! majd még érdeklődöm itt ott, és megnézem a gyártót. amugy nem tudom, hogy gyári-e.

Először nézd meg a típusát utánna érdeklődj...és tájékoztass, mert az öregek kadettjába (igaz az D) is ki kellene cserélni vagy a gumit vagy az egészet....ha tudsz árat majd írd meg légyszíves., hogy mibe fáj egy komplett napfénytető csere illetve esetleg egy gumi tömítés....! :idea:

Link to comment
Megosztás:

Nekem van 1 gyári (GM) Kadett E napfény/toló tetőm kompletten ha érdekel vkit...

Hali!

Mennyire gondoltál? Valyon jó lehet az a D-re is? (tető hajlás beépítési helyek etc...) THX előre is!

Üdv

Qpack

(szerk.)ui: tudsz róla képeket küldeni? (ha igen akopr légyszíves ide küldj egy párat: Qpack@chello.hu)

Link to comment
Megosztás:

Hi Qpack! kérdezgettem bontóban és vannak különböző méretben, 15ezer forintos darabáron! most mérem le az enyémet és hívom a bontót, hogy abban a méretben van-e!

Egy gyári E Kadett napfénytető üvegem van nekem is, ha kell 5000-ért viheted. Van szerkezet is, csak az már enyhén rozsdás meg gyaníthatóan annál ázott be, úgyhogy azt nem ajánlgatom

Link to comment
Megosztás:

Hi All!

Qpack: ami meg lett kérdezve az komplett volt műanyag szerkezettel együtt, de ma nem tudtam elérni a bontót a méret végett!

tgabika76: köszi a választ, le tudnád nekem majd mérni a méretét az üvegnek, mert ma már egyik ismerősöm régi kocsijában néztünk napfénytetőt amit ideadott volna nekem, de sajna kisebb, mint ami az enyémben van!

Link to comment
Megosztás:

Hi All!

Qpack: ami meg lett kérdezve az komplett volt műanyag szerkezettel együtt, de ma nem tudtam elérni a bontót a méret végett!

tgabika76: köszi a választ, le tudnád nekem majd mérni a méretét az üvegnek, mert ma már egyik ismerősöm régi kocsijában néztünk napfénytetőt amit ideadott volna nekem, de sajna kisebb, mint ami az enyémben van!

OK, holnap lemérem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy E Kadettem van és az üzemanyagszintjelző (kevesebbet mutat a valós szintnél) és a vízhőfokmérő (néha jóval indulás után sem hajlandó megmoccanni, mikor már nyilvánvalóan meleg a motor) szokott rendetlenkedni. Itt a net-en olvastam, hogy mindkét esetben a kondenzátor lehet a hibás..... Nem tudja esetleg valaki, hogy hol van a kondi a motortérben (vagy esetleg a műszerfalban)? Ki lehet cserélni házilag?

Előre is köszi ha valaki tud segíteni, minden jót Kadettos társaim!

Link to comment
Megosztás:

Halhóóó!

Én is egy boldog Kadett tulaj lennék, viszont egy marha nagy problémám van...

Nem értek az autókhoz. :D

A korábban említett cseh oldal nagyon tuti, csak épp ezt a nyelvet sem vágom.

Tudtok vmi oldalt javallani, akár kadettosat, akár egyéb verdásat, ahol kicsit közelebbről lehet érintkezni a témával valami emberközeli nyelven?

Link to comment
Megosztás:

Halihoo!

Olyan gondom lenne, hogy kicsit gyenge a járgányom (kadett 1.7D).

Lehet kicsit "tuningolni" valahogy? Ha nem akkor mi a típusa az isuzu-nak amelyiknek a motorját bele lehet tenni?

Ha a Kadettbe típusazonos motort akarsz, és maradsz a dízelnél, akkor az egyetlen szóba jöhető választás az 1,5TD (15DT motorkód), ami 72 lóerős. Más típus motorját (amit nem szereltek Opelba) szvsz soha nem fogod tudni hivatalossá tenni. Mondjuk az Omega 2,3TD-je biztos ütős lenne, de az meg nem fér bele a hozzá való váltóval együtt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.