Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Sziasztok!

Nincs valakinek kölcsönbe (cserébe) első irányjelzője és hátsó lámpája párban? Olyan kellene, ami átmegy a műszakin :)

Ha tud valaki olcsón örökbe, úgy is jó lenne :)

Idén szerelő viszi a kocsit műszakira, és parázik mindentől :)

Csak nem a szomszéd? :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy elég balfax vagyok, tegnap este jutott eszembe, hogy mostanában jár le a műszakim is. Az a mostanában ma van :)

Szerencsére nincs komolyabb gond a kocsival, a kéziféken kell állítani, meg egy első lengőkarszilentet kell cserélni. No, meg a lámpákat kell szabályosra alakítanom :)

Link to comment
Megosztás:

Már lebeszéltem a régi szerelőmmel.

Nem szeretnéd kipróbálni, hogy hogyan állna a kocsidnak a sötétített index meg a hátsó lámpa? :) :)

Mekkora meló? Meg mikor akarod végrehajtani? Ha ezzel segítek....

Vmelyik hátsó lámpabúrám be van repedve kicsit, azt nemtom mennyire értékelik.

Link to comment
Megosztás:

Mekkora meló? Meg mikor akarod végrehajtani? Ha ezzel segítek....

Vmelyik hátsó lámpabúrám be van repedve kicsit, azt nemtom mennyire értékelik.

Kb 10-15 perc. Még nem tudom, hogy mikorra kapok időpontot.

Most voltam bontóban, ezek tényleg nem normálisak. 1 db irányjelző 2200Ft! :)

Link to comment
Megosztás:

Épfuokítónál próbáltad már a műszakit? Nekem csak a sötétített első ablakokat kellett kiszedni, de a xenon, házi hátsó dob maradhattak. Szóval elég rugalmasak.

Más. 1-2 forintokat összegyűjtjük vkinél? Málam már van kb 500 ft.

Link to comment
Megosztás:

Épfuokítónál próbáltad már a műszakit? Nekem csak a sötétített első ablakokat kellett kiszedni, de a xenon, házi hátsó dob maradhattak. Szóval elég rugalmasak.

Más. 1-2 forintokat összegyűjtjük vkinél? Málam már van kb 500 ft.

Már be van jelentve a kocsi február 8-ra.

Nálam is van egy rakás, 10-én majd összedobjuk. Próbálok valami gyűjtőedényt szerezni (ezt már Mackósajtnak is ígértem :) ), aztán a melóhelyen kirakom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.