Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Nézzétek meg jó lesz-e (kinézet, szöveg, nevek, stb.)? A neveket is beírom, ha elkülditek Pü.-ben.

A változásokat 9-ig még lehet javítani.

Ha valaki tud feltenni MOTE és Mediterran logo-t megköszönném, mert ami a képen van nem a legjobb.

http://www.opelforum.hu/uploads/1180273880..._126_437343.jpg

Jól néz ki.

Teljes nevem Hening Károly. :)

Link to comment
Megosztás:

Annyit változtatnék rajta, hogy ...

A neveket átírom, bár azért kerültek körbe, hogy ne legyen vita. Ékezet OK.

Heninget kérdezzük meg jön-e, a nevét már elküldte. Hening jössz? :)

Logo-t kértem a Vezetőségtől, remélem rendben lesz. Utána javítok.

Link to comment
Megosztás:

A neveket átírom, bár azért kerültek körbe, hogy ne legyen vita. Ékezet OK.

Heninget kérdezzük meg jön-e, a nevét már elküldte. Hening jössz? :)

Logo-t kértem a Vezetőségtől, remélem rendben lesz. Utána javítok.

Jó is az a kör, de azért annak is van felső része, meg alsó :)

Karcsi meg lejön autógrammot osztogatni :)

Biztos intézkednek a fiúk (mármint a Vezetőség), láttam a beírásod.

Link to comment
Megosztás:

Teljessen egyetértek veled az egészben,ami az elnököt jelenti szerintem aki a legtöbbet tett ill. tesz a a Mediteránért az legyen. Igaz én még ezt nem tudom annyira ki menyit tesz de ez az én véleményem.

Igazándiból az lenne az üdvös, ha olyan vezetőt választanátok, akinek van ideje megbeszélésekre járni, "felügyelni" a tennivalókat, résztvenni / találkozók megszevezésében / találkozókat szervezni, nepszerűsíteni a szekciótokat, megkeresni helyi cégeket, stb., stb.

Link to comment
Megosztás:

A neveket átírom, bár azért kerültek körbe, hogy ne legyen vita. Ékezet OK.

Heninget kérdezzük meg jön-e, a nevét már elküldte. Hening jössz? :)

Logo-t kértem a Vezetőségtől, remélem rendben lesz. Utána javítok.

Nem hiszem, hogy le tudnék menni. :)

Minden az Anyegin múlik. :)

Link to comment
Megosztás:

Alex sajnos csak most jutottam gép özelébe, mert szolgálatban voltam reggel 7 óta. De ha lejöttetek öcsémmel találkozhattatok. A dunaparton drosztolt a kompkikötő környékén.

Nekem is tetszik az okirat. A nevek sorrendje nekem teljesen mindegy. Vezetőnek pedig Ivannorbit gondoltam, mert ezeddig ő tett legtöbbet a szekcióért. Azt nem tudom, mennyire menne neki a cégekkel való alkudozás, nekem biztos nem menne. Ráadásul a klub vezetősége részéről sem kaptunk semm konkrét infót, mit is tudunk ajánlani cserébe a kedvezményekért.

Link to comment
Megosztás:

... Ráadásul a klub vezetősége részéről sem kaptunk semm konkrét infót, mit is tudunk ajánlani cserébe a kedvezményekért.

lehet kedvezményt adó partner. Egy együttműködésit aláírni vele, hogy mit ad(15%-tól mondjuk felfelé) kedvezményben, klubtagoknak, és mondjuk kirakjuk a MOTE kedvezméynekbe őket, meg esetleg a Mediterrán honlapjára(amint megalakultok, és elkészül :) )

Lehet még úgy is, hogy ezen felül fizet mondjuk egy támogatói kártyát (10000) de ezt kevesen válallják be.

a cégekkel való alkudozást egy részét akiket én ismerek azokat talán bevállalom ha látom értelmét .

ja de miért is kell?? szponzor, talik, reklám ,meg ilyenek? vagy hogy megy ez ?

Na igen. Támogatónak sem rosszak a cégek. helyi szinten viszont nektek a kedvezmények kellenek, illetve ha csináltok mondjuk egy talit, akkor szponzornak.

Link to comment
Megosztás:

Vezetőnek pedig Ivannorbit gondoltam, mert ezeddig ő tett legtöbbet a szekcióért. Azt nem tudom, mennyire menne neki a cégekkel való alkudozás, nekem biztos nem menne.

Köszi a bizalmat, de szerintem nem tettem eddig semmi különöset a régióért :) , max. többet írogatok a fórumra.

A házalás szintén nem az én műfajom, a Gyulánál sem jártam sikerrel, igaz arról volt szó, hogy még visszatérünk a dologra. Ezt szerintem inkább közösen kell végezni, mindenki az ismeretségi körében próbálkozhatna leginkább, így több esély van a sikerre.

A találkozószervezés szintén csapatmunka, ugyanúgy, mint a népszerűsítés.

De, ha kell egy "vezető" elvállalom, ha nincs nálam alkalmasabb és lelkesebb jelentkező. Viszont a megbeszélésekre járás (amik gondolom Pesten vannak) nem biztos, hogy kivitelezhető részemről, bár nem tudom, hogy milyen gyakran van ilyen, évi 1-2 alkalom talán belefér :) .

De az a szomorú helyzet, hogy még mindig nem nagyon akar összejönni az a bizonyos 10 tag :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.