Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Az "Xray-féle sokból" nekem ezek maradtak bent. Ezek közül a sárga és a zöld a nyerőbb, viszont a kör alakú emblémát mindenképpen az eredeti színben (szürke) hagynám.

Igen igazad van , az eredeti színben jobb csak gondoltam meglessük úgy is szal amik ezekután lesznek azoknál a logo original lessz , csak kicsit megdomborítom :) De válogattok majd,amelyik tetszik mondom és ha még mindígnem jók akkor még lehet akármilyet csinálni aztán a sokból megszavazza a többség.

ma valószínű rádcsengetek telefonon pár szót beszélni :) Psze ha nem problem.

Link to comment
Megosztás:

huhuuu... én meg ma kezdtem a 6 délelőttöt.

(csak annyi a baj, hogy félve olvasom a fórumot is, mert pl. igen sok kolléga kapott most a cégnél iwiw látogatás miatt büntit(sávosan, aki többet használta, nagyobb bünti)... mert aláírtuk, hogy magán célra nem használjuk a netet, így a java csak délután kerül elolvasásra.)

Link to comment
Megosztás:

huhuuu... én meg ma kezdtem a 6 délelőttöt.

(csak annyi a baj, hogy félve olvasom a fórumot is, mert pl. igen sok kolléga kapott most a cégnél iwiw látogatás miatt büntit(sávosan, aki többet használta, nagyobb bünti)... mert aláírtuk, hogy magán célra nem használjuk a netet, így a java csak délután kerül elolvasásra.)

Én régnem iwiwezek sajnos nem arra hazsnálják sokan amire készült, engem is mindenfélem idióta emberek bejelöltek aztsem tudttam ki mi :) aztán inkább töröltem az accom,,, maci szolidalításból nekem is lessz jövőhéten 6 abból 1-2 12 óra szal érezd úgy hogy nem vagy egyedül :) :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor csörögj rám 13 és 14 óra között, olyantájt nyugisabb szokott lenni a helyzet. :)

rendben , ha elfelejteném akor sorry de Akkor MSN en pótiljuk vagy skypon tegnap nem vettelek fel mert nemsokat voltam

neten , kicsit ismeretfelújítót tartottam magamnak gyengeáramú dolgokból mert vagy 12 éve nem építettem semmit most hogy ilyen autóm van megint elkezdett foglalkoztatni a dolog :) psze melette még Programozást is tanulok szal ehh,,, ha láttál már hülyeembert akönyv felett görnyedni :)

Link to comment
Megosztás:

na igen. van szigor. Amúgy az iwiw már rég nem az, mint aminek indult.

pl. nem értem azokat, akik ott társalognak... lassú az egész. Én is csak ha jelölnek, akkor nézek rá.

Xray, köszi a szolidalitást.

Mi opeltulajok tartsunk össze szívell lélekkel :lol: Hát sajnos aztkell mondjam hogy 3 műszakozással lehet csak megfelelő életszinvonalat tartani , bár ezsincs megfizetve amit abből adódik nálam PL: alvászavar állandó fáradságérzet nemi identitás érzékének elvesztése :) PL: fiúvagyok e vagy lány :D egy húzósabb túlórázások uát :) na az utóbbi csak vicc volt,de biztos is az iwiw egy elbaltázott dolog már kezdetben jóvolt mostmeg,,,, :)

Link to comment
Megosztás:

Mi opeltulajok tartsunk össze szívell lélekkel :) Hát sajnos aztkell mondjam hogy 3 műszakozással lehet csak megfelelő életszinvonalat tartani , bár ezsincs megfizetve...

Én is dolgoztam 3 műszakban, mocskosul utáltam.Aztán futár lettem, bevállaltam 4 hónapot úgy, hogy nem volt szabadnapom, minden nap 12 óra, hétvégén 15!Na annak a vége felé néha nem tudtam megmondani a saját nevem.De hát kellett a zsé, akkor épült a Kadett. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.