Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Én is dolgoztam 3 műszakban, mocskosul utáltam.Aztán futár lettem, bevállaltam 4 hónapot úgy, hogy nem volt szabadnapom, minden nap 12 óra, hétvégén 15!Na annak a vége felé néha nem tudtam megmondani a saját nevem.De hát kellett a zsé, akkor épült a Kadett. :)

Padkarosszériás ismerősödnek bemutathatsz engem is. Szerintem azt a munkát én is elvégeztem volna ingyen is. :) :) :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem is van 1 forintosom... viszem is a talira... Vagy ti kinek gyűjtötök??? :)

Az már későn lesz, most 24.-ig kéne eljuttatni pstre, vagy vhová.

Ide folyik a gyüjtés.

Szerintem gyűjtjük, amíg lehet, aztán beváltom, és utalom az összeget. Ha jól tudom így is lehet. Szerintem így a legegyszerűbb.

OK, csak azért kérdeztem, mert holnap talizok Gabival és az itt összegyűltet átadom neki.

Link to comment
Megosztás:

Az már későn lesz, most 24.-ig kéne eljuttatni pstre, vagy vhová.

Ide folyik a gyüjtés.

OK, csak azért kérdeztem, mert holnap talizok Gabival és az itt összegyűltet átadom neki.

Én úgy emlékszem, hogy amikor a talin kori beszélt a hemi-vel és/vagy Gepard-dal, arról volt szó gyűjthetjük egész évben, és majd felteszik az oldalra, hogyan tovább.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.