Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Én is megyek Blitzre, de már előtte a Balcsin leszek!Kojak mondta, hogy átugrik értem ha kocsival lesz!Ha netán nem, akkor más nyeri meg ezt az utat(persze fizetem)! :lol:

Valószínüleg én is a Balcsin leszek azon a hétvégén a családdal. Ha másért nem is, csak hogy átugorhassak a Blitz-re :lol:

Te merre leszel? Vagy velem inkább nem jönnél? Nyugi, szép egyenesek az utak arrafelé, sok látnivalóval :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Valószínüleg én is a Balcsin leszek azon a hétvégén a családdal. Ha másért nem is, csak hogy átugorhassak a Blitz-re :lol:

Te merre leszel? Vagy velem inkább nem jönnél? Nyugi, szép egyenesek az utak arrafelé, sok látnivalóval :lol: :lol:

Balatonmáriafürdőn leszek!Veled az egyenes út is sikánnak tűnik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

13"-as E kadettra??? :lol:

én láttam ilyet E Kad on ! elmondom hogy nagyon jó ! :lol: 205/50r13 gumival :lol:

ja meg ez tényleg könnyüfém felni és nem egy baromi nehéz valami amit könnyüfémnek adnak el ! nagyon komoly ötvözetből lehet .

sajna a veteránra nem tehetem fel érthető okok miatt .

Link to comment
Megosztás:

én láttam ilyet E Kad on ! elmondom hogy nagyon jó ! :lol: 205/50r13 gumival :lol:

ja meg ez tényleg könnyüfém felni és nem egy baromi nehéz valami amit könnyüfémnek adnak el ! nagyon komoly ötvözetből lehet .

sajna a veteránra nem tehetem fel érthető okok miatt .

Lehet, hogy engem érdekelne.De csak szeptember fele.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.