Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Remélem nem érezted, hogy rosszallóan szóltam hozzád, mert nem volt szándékomban. :D

Az én döntéseimet sajnos mindig felülbírálja, a rámjött a nyomni a gázt, a gyorsulni, vagy a gumitégetni. :lol: :lol: :lol: :D

És a teherautó gumifüstölés hol tart? :D

Link to comment
Megosztás:

A mediterránosok kitettek magukért, minden tekintetben. Gartulálok magunknak :lol: Heningéknek tenksz a finom sütit. A rendőrös bulit, meg eljövetelkor hallottam a recepción. Egy pöts egy volvo terepjáróval panaszkodott a pult másik oldalán alló faroknak, hogy nem tudott aludni. Köszönjük szépen, de a kislányaink, és mi is jól aludtunk, nem pedig hallgatóztunk.

Link to comment
Megosztás:

Kojak a szlalom első körében miért állt le a kocsid? Most nézem a képeket, és beugrott (törnek elő az emlékek :lol:), hogy látom, lassulsz, hang nuku, és elkezdek futni, utánam meg még vagy három ember, üvöltök, hogy maradj benn, és végigtoltunk. :lol: Szóval ott mi történt?

Más: Hening, bocs a péntekért, de iszonyat szar az arcmemóriám. Hogy mások is értsék: Pénteken beestünk Hajniékkal, épp a házakat intéztük, és roppant mosolygós, barátságos ember üdvözöl és érdeklődik, én meg udvariasan válaszolok neki, aztán lehet, hogy pofátlanul, de leléptem, mert ment a csapat. És csak később tudtam meg, hogy ez a kedves ember Hening, akinek az arcát naponta legalább négyszer látom az Xfire-ben. Nem baj, mostmár megjegyeztelek egy életre! :lol:

A süti isteni volt, nejednek arany keze van. :D

Az emlékezetemről egy utolsó mementó: Bogit pl. állítólag négyszer kérdeztem meg, hogy a kisbabája fiú lesz-e, vagy lány? Már tudom, hogy fiú! :D

Link to comment
Megosztás:

Kojak a szlalom első körében miért állt le a kocsid? Most nézem a képeket, és beugrott (törnek elő az emlékek :D), hogy látom, lassulsz, hang nuku, és elkezdek futni, utánam meg még vagy három ember, üvöltök, hogy maradj benn, és végigtoltunk. :D Szóval ott mi történt?

Az a második kör volt ott ment el a vízcső. :D :D :D :D Köszönöm a plusz lóerőket. :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.