Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ezentúl minden hónapban egyszer mini Opel tali lesz Pécsen. Én és mirage kori kezdtünk szervezkedni és sokan érdeklődnek a dolog iránt. Úgy néz ki, hogy az első november 13.-án lenne. Akit érdekel, az szóljon. Elsőre találkoznánk a plázánál, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Amúgy ez péntek 13. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezentúl minden hónapban egyszer mini Opel tali lesz Pécsen. Én és mirage kori kezdtünk szervezkedni és sokan érdeklődnek a dolog iránt. Úgy néz ki, hogy az első november 13.-án lenne. Akit érdekel, az szóljon. Elsőre találkoznánk a plázánál, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Amúgy ez péntek 13. :)

Jó ötlet :)

És hol kezdtetek el szervezkedni?

Link to comment
Megosztás:

Ezentúl minden hónapban egyszer mini Opel tali lesz Pécsen. Én és mirage kori kezdtünk szervezkedni és sokan érdeklődnek a dolog iránt. Úgy néz ki, hogy az első november 13.-án lenne. Akit érdekel, az szóljon. Elsőre találkoznánk a plázánál, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Amúgy ez péntek 13. :)

Nem a közhelyezés miatt, de lehetne a pláza parkoló. Ott úgyis mindig sok az autó péntekenként. Után meg lehetne menni...

Link to comment
Megosztás:

Ezentúl minden hónapban egyszer mini Opel tali lesz Pécsen. Én és mirage kori kezdtünk szervezkedni és sokan érdeklődnek a dolog iránt. Úgy néz ki, hogy az első november 13.-án lenne. Akit érdekel, az szóljon. Elsőre találkoznánk a plázánál, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Amúgy ez péntek 13. :)

A novemberiről sajnos lemaradunk, de majd talán a következőn. :D

Amúgy tényleg jó ötlet. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Annyit szeretnék még mondani, hogy senki ne számítson mittoménmilyen talira. Havi egyszer egy pár órás kis összejövetel este. Azért este, mert napközben meló, suli stb. Olyan mint a Lurdy tali Pesten, csak nem hetente, hanem havonta. És valószínűleg szabadtéri, úgyhogy a fázósok készüljenek fel. :)

Link to comment
Megosztás:

Ezentúl minden hónapban egyszer mini Opel tali lesz Pécsen. Én és mirage kori kezdtünk szervezkedni és sokan érdeklődnek a dolog iránt. Úgy néz ki, hogy az első november 13.-án lenne. Akit érdekel, az szóljon. Elsőre találkoznánk a plázánál, aztán meglátjuk mi lesz belőle. Amúgy ez péntek 13. :)

Másnap meg MOTE évzáró egy kis szlalommal fűszerezve Kecskeméten. :)

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Ebben én is benne vagyok! :)

Norbi szólj ha adjam majd a pénzt.

Ha megkaptad a cuccot, akkor adhatod. Mármint, ha azt szeretnéd, hogy én utaljak. Még nem fizettem semmit. A pontos árat még nem tudom (a postaköltség miatt). Rákérdezek, aztán valamelyik reggel beugrok a melóhelyedre a pénzért.

Ui: Na, van már Net-ed? Bár láttam, hogy az iwiw-en azért eddig is megfordultál 1-2-szer. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha megkaptad a cuccot, akkor adhatod. Mármint, ha azt szeretnéd, hogy én utaljak. Még nem fizettem semmit. A pontos árat még nem tudom (a postaköltség miatt). Rákérdezek, aztán valamelyik reggel beugrok a melóhelyedre a pénzért.

Ui: Na, van már Net-ed? Bár láttam, hogy az iwiw-en azért eddig is megfordultál 1-2-szer. :)

Oké. De mondtam multkor h már van csak még szarakodik. Eddig is csak nézegettem néha a haveroktól.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.