Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Gondolkoztál már rajta, hogy mi lesz helyette? Marad Kadett, vagy váltasz? A többire nem igazán tudok értelmes dolgot írni <_<

Az új autóval kapcsolatban 3 dolgot kötöttem ki:

1: Turbo motor

2: Hátsókerék hajtás

3: Független felfüggesztés

Ez alapján kerestem az új gépet, és már meg is van a konkrét típus. Nissan 200SX:

nissan_200_sx_s13_niot.net.jpg%20(1).jpg

Link to comment
Megosztás:

Majd legfeljebb átkereszteljük magunkat, Rongyláb Jani klubra, mivel a Főerdész Moderátor Úr is elfocizta a bokáját. (az én térdszalagom sem egész már, és ki tudja a többiek futóműve milyen <_< )

Majd elintézzük azokat is... :P :P

... a konkrét típus. Nissan 200SX:

Látom, még nem töröd a fejed családalapításon. :angry: :P

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem lesz egyszerű épkézláb példányt találni. De jó kis gépek lehetnek. Jut eszembe, hogy Zsolti egyik haverjának volt egy 200-asa. Lehet hogyx még figyelemmel kíséri egy-egy autó életét, talán tudna segíteni.

Nem kell annyira épkézlábnak lennie, ezt is én akarom teljesen megcsinálni, mint a Kadettot. Zsolti bátyám meg írjon, ha tud valamit! <_<

Link to comment
Megosztás:

Az új autóval kapcsolatban 3 dolgot kötöttem ki:

1: Turbo motor

2: Hátsókerék hajtás

3: Független felfüggesztés

Ez alapján kerestem az új gépet, és már meg is van a konkrét típus. Nissan 200SX:

http://www.niot.net/niot_570/nissan_200_sx...t.jpg%20(1).jpg

ebből mi már 1 et elgyötörtünk <_< egyébként JÓ autó! nagyon nem egyszerű ezekből itthon jó darabot találni . én drukkolok neked ! egyébként ha van egy jó darab annak az ára sem egyszerű .

voltak kalandok pl. motr felújítás során gyári főtegely volt 360e. fúrni nem kellett ! pedig kapott rendesen.

aztán a hátúl a hidraulikusan vezérelt sper difi is okosság .

hát nem volt olyan része amit ne láttam volna :angry: volt használva gyötörve ahhoz képest mondom jól bírta .

kanyarokba egyébként szerintem gyenge . az első futóműve sem egy remekmű . billegős .

calibra érzés kicsit .

egy dolgot tud , lehet vele kilincsel előre menni, és gyorsúúúúúúl mint állat ! ha nem cibálod, nem is fogyszt sokat !

ha cibálod , a csillagos ég ! :P

Link to comment
Megosztás:

ebből mi már 1 et elgyötörtünk <_< egyébként JÓ autó! nagyon nem egyszerű ezekből itthon jó darabot találni . én drukkolok neked ! egyébként ha van egy jó darab annak az ára sem egyszerű .

voltak kalandok pl. motr felújítás során gyári főtegely volt 360e. fúrni nem kellett ! pedig kapott rendesen.

aztán a hátúl a hidraulikusan vezérelt sper difi is okosság .

hát nem volt olyan része amit ne láttam volna :angry: volt használva gyötörve ahhoz képest mondom jól bírta .

kanyarokba egyébként szerintem gyenge . az első futóműve sem egy remekmű . billegős .

calibra érzés kicsit .

egy dolgot tud , lehet vele kilincsel előre menni, és gyorsúúúúúúl mint állat ! ha nem cibálod, nem is fogyszt sokat !

ha cibálod , a csillagos ég ! :P

Utánaolvastam már a kapcsolódó szakirodalomnak, nagyon dicsérik az autót, de az alkatrész kétségkívül drága. Vannak betegségei is, de összességében azt szűrtem le, hogy ha normálisan meg van csinálva, akkor nagyon sokáig jól szolgál. Akár úgy is, hogy gyakran van kihasználva az ereje. A futóműve valóban harmatos, de mindenhol azt írják, hogy egy sportfutómű megoldja a problémákat. Szerintem jó barátságot fogok kötni egy ilyennel. :P

Link to comment
Megosztás:

Na átköltöztünk Salzburg mellé. Az első munkahely horror volt...miután 3 hónapot lehúztam a röntgenben és áthelyeztek a CTbe, 4 nap után egyedül hagytak...

Aztán 1 hónap alatt nem változott semmit a dolog és otthagytam őket, a saját f.szukkal verjék a csalánt. <_<

Most átmenetileg belgyógyot csinálok, mert radiós helyet nehéz találni, ill. a végén még lehet, hogy visszamegyünk, ha itt nem lesz hely.

A Húsvét emiatt még nem tuti, de megteszem amit lehet.

Link to comment
Megosztás:

Utánaolvastam már a kapcsolódó szakirodalomnak, nagyon dicsérik az autót, de az alkatrész kétségkívül drága. Vannak betegségei is, de összességében azt szűrtem le, hogy ha normálisan meg van csinálva, akkor nagyon sokáig jól szolgál. Akár úgy is, hogy gyakran van kihasználva az ereje. A futóműve valóban harmatos, de mindenhol azt írják, hogy egy sportfutómű megoldja a problémákat. Szerintem jó barátságot fogok kötni egy ilyennel. <_<

érdemes ilyennel próbálkozni és nem egy hétköznapi darab, és hogy izééé tucat autó vagy hasonló :P

ezeknek van egy varázsa 2 ajtó Qp forma lapos szóval a Nissan is hobbira teremtette :angry:

na majd megnézzük :P

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem Magyarországra gondoltál a visszamegyünk alatt...

És mivel jössz Húsvétkor? <_< :P

De Magyarországra. Ráadásul én sosem akartam tartósan távol/külföldön lenni, nem akarom, hogy a gyerekeim "elnémetesedjenek" és törve beszéljék a magyart.

Itt egyetlen cél van, a tudás elsajátítása mellett, hogy anyagilag saját lábra álljak, és összeszedjek pénzt saját lakásra, autóra. Otthon ez nem menne 3-4-5 év alatt.

A Húsvét had maradjon meglepetés... :angry:

Kori: Gratulálok és jó egészséget kívánok mindannyiótoknak!

Link to comment
Megosztás:

De Magyarországra. Ráadásul én sosem akartam tartósan távol/külföldön lenni, nem akarom, hogy a gyerekeim "elnémetesedjenek" és törve beszéljék a magyart.

Itt egyetlen cél van, a tudás elsajátítása mellett, hogy anyagilag saját lábra álljak, és összeszedjek pénzt saját lakásra, autóra. Otthon ez nem menne 3-4-5 év alatt.

A Húsvét had maradjon meglepetés... <_<

Azt remélem is, hogy visszajöttök, de gondolom nem mostanában. Egy pár év azért kell az alapokhoz...

Vagy már Nálatok is jön a baba? :P

Ha be mersz állítani egy Insignia Tourer-rel (főleg valami spécibb modellel), akkor nem is tudom, hogy mit csinálok Veled!!! :angry:

Link to comment
Megosztás:

Azt remélem is, hogy visszajöttök, de gondolom nem mostanában. Egy pár év azért kell az alapokhoz...

Vagy már Nálatok is jön a baba? :angry:

Ha be mersz állítani egy Insignia Tourer-rel (főleg valami spécibb modellel), akkor nem is tudom, hogy mit csinálok Veled!!! <_<

Sztem hoz egy ua Astrát mint a tied, odaadja a fosvágeneseknek, hogy egy talijukon legyen min játszani.

Link to comment
Megosztás:

Azt remélem is, hogy visszajöttök, de gondolom nem mostanában. Egy pár év azért kell az alapokhoz...

Vagy már Nálatok is jön a baba? :angry:

Ha be mersz állítani egy Insignia Tourer-rel (főleg valami spécibb modellel), akkor nem is tudom, hogy mit csinálok Veled!!! <_<

Kiderül...Meglátjuk, hogy sikerülnek itt kint a dolgok, lehet, hogy ősszel visszajövünk, lehet, hogy csak késöbb.

Gyerek jöveteléről nem tudok.

Azt elmondhatom, hogy nem Insignia.

Link to comment
Megosztás:

Blitzre megy vki? Következő hétvégén nem hozunk össze egy összejövetelt, kirándulást?

Először vadkertre szeretnénk eljutni, még ha idén nem is bulié lesz a fő szerep. Blitz is bejövős, de azt még nem tudom biztosra. <_<

Talizhatunk :angry: , nekünk jó a szombat. :P :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.