Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Kornél(mármint a mirage)! A Kadettklubon Doki bont egy A vekit, a belseje nem kell neki.Nem kell valami kis köcölék a Caliba?Ingyen ad mindent, ami nem megy el azt hétvégén kidobja!

Ha van benne az etc-nek a takaró műanyagja nekem az kellene! :D Psze ha van benne ETC egység , ami a vezetőoldalon az ülés melett van !

Link to comment
Megosztás:

Kornél(mármint a mirage)! A Kadettklubon Doki bont egy A vekit, a belseje nem kell neki.Nem kell valami kis köcölék a Caliba?Ingyen ad mindent, ami nem megy el azt hétvégén kidobja!

Nem tudom, hogy a biztitábla, meg a kábelkötegek csatlakozói megegyeznek-e az Astra-éval. Nekem spec a ködlámpa kapcsoló csatija, meg ennek a vetetékei kellenének a tábláig, és utána is egészen a lámpákig, relével, csatival cuzammen.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom, hogy a biztitábla, meg a kábelkötegek csatlakozói megegyeznek-e az Astra-éval. Nekem spec a ködlámpa kapcsoló csatija, meg ennek a vetetékei kellenének a tábláig, és utána is egészen a lámpákig, relével, csatival cuzammen.

Te ismered az Opeldokit nem?Ő is győri, miért nem beszélsz vele?Ő bontja ezt a Vekit.

Link to comment
Megosztás:

no kérem ez kerek lett :D klassz !

ezt amúgy külsősök is ,nem reggeltek is olvashatják ? elég személyes dolgok ezek nem ? vagy paranojás vagyok :D de hát az internetnek vannak hátrányai is alapon gondolva .....

a ladára emlékszem Kori ! jól nézett ki :D

Igen mindenki olvashatja aki rátalál az oldalra. Nincs ebben semmi rossz , egyébként amit kori mondott azt érdemes megfogadni nem írsz olyat amit nem szeretnél , ha más is olvasná! :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi.

Sztem az a legegyszerűbb, ha nem írsz le olyakat, amit nem szeretnél a nagyközönség elé tárni.

Köszsönöm Xray. Szerencsére ráértem megírni,míg nejem soppingolt a tecsóban, lányom pedig húzta a lóbőrt az autóban.

Nincsmit , és köszi a DVD-t annyi infó van rajta hogy még megsemtudttam nézni minden könyvtárat! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.