Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Hoznám én, de abban a kevés időben, amikor nem dolgozok, Ő meg épp nem tanul, akkor szeretne csak velem (esetleg még a kis utánfutónkkal) lenni. Nem pedig egy rakás lökött opelessel, elég neki egy is :D . ;)

Te mindíg a zasszonyal takarózol?? :D :D há kihordja azt az alsógatyát a fenébe is! :D :lol: :D :D Holvan itt a kompromisszum?? Mellesleg mond meg neki ha dolgozol akkor nem szórakozol :P Így kijár 25 nap meló után egy kis lazítás neked is! :D

Link to comment
Megosztás:

Te mindíg a zasszonyal takarózol?? há kihordja azt az alsógatyát a fenébe is! :D :lol: :P Holvan itta kompromisszum?? Mellesleg mond meg neki ha dolgozol akkor nem szórakozol :D Így kijár 25 nap meló után egy kis lazítás neked is! :D

Sajnos mostanában még "takarózni" is alig van időm Vele :D :D Amire Ő ágyba kerül, én már rég alszok. Ma például akkor feküdt le, amikor nekem már csörgött az órám (na jó, egy kicsivel előtte) :D

Itt nem az alsógatyáról szól a dolog, hanem a fontossági sorrendről, ahol azért előrébb van a család, mint az opelklub. De szerintem ezt Te is tudod (a sok smile-ból ítélve), csak provokálni akarsz!

Inkább beszéljünk arról, hogy a cégnél mondd meg, hogy vasárnap energiatakarékossági világnap lesz, ezért teljesen felesleges lenne bemenned ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos mostanában még "takarózni" is alig van időm Vele :D :D Amire Ő ágyba kerül, én már rég alszok. Ma például akkor feküdt le, amikor nekem már csörgött az órám (na jó, egy kicsivel előtte) :D

Itt nem az alsógatyáról szól a dolog, hanem a fontossági sorrendről, ahol azért előrébb van a család, mint az opelklub. De szerintem ezt Te is tudod (a sok smile-ból ítélve), csak provokálni akarsz!

Inkább beszéljünk arról, hogy a cégnél mondd meg, hogy vasárnap energiatakarékossági világnap lesz, ezért teljesen felesleges lenne bemenned :P

Az alsógatyát csak a ppoén kedvéért mondtam ígyvan, és vann fontossági sorrend teljesen megértelek! :D Ha nekem is lessz aprónép nyilván fontosabb lessz! Most még ráérek linkeskedni és hála a nejem is szeret csavarogni! :D A Cégnél meg megteszek mindent hidd el ha kell szabotázs lessz!!! :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az alsógatyát csak a ppoén kedvéért mondtam ígyvan, és vann fontossági sorrend teljesen megértelek! :lol: Ha nekem is lessz aprónép nyilván fontosabb lessz! Most még ráérek linkeskedni és hála a nejem is szeret csavarogni! :D A Cégnél meg megteszek mindent hidd el ha kell szabotázs lessz!!! :D :D

Nálunk se lenne a csavargással baj, ha nem lenne a suli. Gyerek mellett a fogorvosira járni nem olyan egyszerű :D . De hát így jött össze.

A szabotázzsal meg légyszi csak óvatosan! :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nem nézegetek én ilyeneket, csak érdekelnek a pálmafák, és képeket kerestem a különböző fajtákról. Nem tehetek róla, hogy mindig belesétált valaki a képbe. :D

Ezek szerint Te voltál a fotós ? :D

Nem csodálom, hogy elvonta a figyelmedet valami. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.