Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 948
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 4 weeks later...
Voltunk vagy ketten. :lol:

Egy új fórumozó, Zotya975 cartárs volt még rajtam kívül.

Ejh, ez mennyire zártkörű, fiúk? Igaz, hogy még fórumra sem járok túl régóta... De Opelom sincs túl régóta :D

Lehet, hogy megzaklatnálak titeket egy-két kérdéssel, egy-két sör fejében (vagy ha autóval jöttök, biztosan lesz málnaszörp :lol: ). Én mondjuk talán le is tudom sétálni azt a 100métert háztól a kútig :lol:

Persze, ha szabad a belépés, s nem szívok éppen valahol kinn ügyeletben...

Link to comment
Megosztás:

Ejh, ez mennyire zártkörű, fiúk? Igaz, hogy még fórumra sem járok túl régóta... De Opelom sincs túl régóta :D

Lehet, hogy megzaklatnálak titeket egy-két kérdéssel, egy-két sör fejében (vagy ha autóval jöttök, biztosan lesz málnaszörp :D ). Én mondjuk talán le is tudom sétálni azt a 100métert háztól a kútig :lol:

Persze, ha szabad a belépés, s nem szívok éppen valahol kinn ügyeletben...

Teljesen nyílt. Bár mondjuk én most pénteken nem leszek, mert megyek a Blitz-re. :D :lol:

De sztem a jövő héten összejöhetünk páran, ha kész lesz a Zoli autója addigra. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Teljesen nyílt. Bár mondjuk én most pénteken nem leszek, mert megyek a Blitz-re. :D :lol:

De sztem a jövő héten összejöhetünk páran, ha kész lesz a Zoli autója addigra. :lol: :D

Ha nem lesz kész én akkor is megyek, legfeljebb motorral. Majd felrakom a hűtőrácsot az Opel jellel a kormányra. Csak hogy tudják hova tartozom. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval mindenki a Blitz-en van?Jó nektek :lol: Ma azért lesz valami a kúton?Ha megy valaki,firkantson ide vmit legyenszíves.Köszi.

OFF:Nem tüntem el,opel megvan csak sok a melo.Nehogy azt gondoljátok,hogy"essejönidetöbbetvazze" :lol: :lol: :D

Karcsi, meg én már a Blitz-en leszünk. A többiekről nem tudok. Gyere Blitzre!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Jjjjjah, pl. a jövő héten is. :D

Ott legyél ám. :lol:

namosmá megyek én is, csúnyán hanyagoltam a klubtársakat... :lol:

Hening, segíts egy kicsit légyszíves, hol is találom a kutat? olvastam amit Jocesnek írtál, de nekem nem egyértelmű... Barossról érkezve merre kb.? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.