Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

pedig valaki levette a sátorban a zoknimat :lol: :lol: :lol:

:D mondjuk azt olcsón megúsztad :D a terv az volt, hogy először csak rángatjuk a sátrat. Aztán jött a zokni lehúzás, meg a takaró eltávolítás. Ettől kicsit féltem, nehogy kiderüljön, hogy pucéran alszol, aztánlett volna nagy visítozás :D ha ez se jött volna be, akkor jött volna az indiánfejdísz meg miegyéb és a "gyújtsuk rá a sátrat" felkiáltás, melyet tett követett volna :D aztán szaladgálhattál volna zokni nélkül, felgyulladt kaszkadőr módjára a Balaton parton :D

Link to comment
Megosztás:

Igen Csabi a pályán a Kőröshegy tábla után a viadukt alatt :lol:

Na. Ahol tavalyelőtt fényképeztük az épülő völgyhidat lentről ott utána megyünk észak felé be Kőröshegyre, ott van egy doboz, valamint utána a kereszteződésnél a templomnál is. Ez utóbbi működik csak, a táblánál lévő az nem.

Amúgy marha nagy kerülő a pályán menni, a viadukt a balcsitól 5 kilcsire van.

Ja hát azok kb 4 éve ott vannak. 40es táblánál ráadásul

Link to comment
Megosztás:

Mér van a fejemben azóta ez? http://www.youtube.com/watch?v=4oaVTkzliOs

Mert ez egy qrvajózene :lol:

Makett is ezt mondta :lol: remélem ő sem nyúlkált :lol:

Fő a bizalom :D :D

jah aki esetleg volt olyan hülye mint én h Szemesről Szántódra a pályán ment -át akartam menni a völgyhíd alatt is - és a Kőröshegy tábla utáni trafidobozt nem vette volna észre, várható h kap egy levelet. Egy barátom kiknek ott van nyaralójuk azt mondta h működik....ha ez így van én nagyon csúnyán benéztem.......

Régebben nem volt "aktív" egyik kőröshegyi doboz sem, csak ijesztgetés volt. Azóta mióta behozták ezt az objektív

felelősséget, nemtom hogy beüzemelték-e valósan, vagy csak még mindig ijesztgetnek vele :D

Link to comment
Megosztás:

Mivel ez tarthatatlan állapot a későbbi talikra nézve kicsit komolyabb mennyiségű eszközzel kell készülnöm...

:D

Komolyra fordítva sikerült annyira speciális technikát üzemeltetnem, ami 15 méterre alvást nemzavaró illetve bulit nemtaláló embereket produkált, viszont nagyobb távolságból hallgatva a használata "rendőrért kiált".

Asszem szabadalmaztatnom kellene... :D

Ebből meg fogsz gazadagodni! Ez szabadalomért kiált!!!! :D El tudom képzelni az ábrázatod, ahogy bevonulsz a hivatalba és előadod, hogy milyen cuccot találtál fel :lol:

Egyébként tölthetnétek fel ti is képeket :D

A meggazdagodásról meg az jut eszembe, amikor Tgabika rohangált fényképezőgépet kattingatva, gyűjtve a kompromitáló képeket, és eleinte mindig csak kérdezgette, hogy "Hajni, figyu már, szerinted ez jó? Ebből lesz pénz?" aztán meg: "húú, ebből lové lesz", később meg már a képeket sem mutatta meg, csak ennyit kurjongatott: "de rohadtul gazdag leszek vazzeeeeeee!!!!" :lol:

A komolyabb cuccban egyébként benne lesz az a villanypásztor is, ami hivatalosan a hörcsög miatt van, de valójában kempingvezetők és rendőrök ellen? :lol:

Link to comment
Megosztás:

"és nemtudom ki énekelt még" hát én :D :lol: Adjon az ééégggggg,mindent amit szeretnék! :lol:

Szóval az te voltááááál! :D na, most már téged is beazonosítalak már :D

Akkor kedves Xray meg van a lista az éneklőkről:

Racce, Maket, Manta

Kedves klubtársak: új ember a halállistátokon Racce személyében :D

Az egészben egyébként annyi volt a kellemetlen, hogy a Makett barátnőjének azt kellett hazudnunk, hogy minket itt ezért fizetnek, és csakis ezért vagyunk itt, mert elvárja a nép :D muszáj volt hazudni, hogyha megkérdezi az anyukája, hogy mi volt, akkor ne gondolják a szülők, hogy a Makett felmenői komplett idióta-alkoholista állatok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szóval az te voltááááál! :D na, most már téged is beazonosítalak már :D

Akkor kedves Xray meg van a lista az éneklőkről:

Racce, Maket, Manta

Kedves klubtársak: új ember a halállistátokon Racce személyében :D

jaja,én voltam,zúztuk rendesen,mi nem ittunk együtt,de viszont éneletünk,ez nem sok embernek adatott meg :D :lol:

halállista Jeaahhh :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az egészben egyébként annyi volt a kellemetlen, hogy a Makett barátnőjének azt kellett hazudnunk, hogy minket itt ezért fizetnek, és csakis ezért vagyunk itt, mert elvárja a nép :D muszáj volt hazudni, hogyha megkérdezi az anyukája, hogy mi volt, akkor ne gondolják a szülők, hogy a Makett felmenői komplett idióta-alkoholista állatok :lol:

Tökmindegy mit mondasz neki látott mindent :lol: Vagy társaságfüggő lesz, vagy most láttátok utoljára :lol:

Link to comment
Megosztás:

Régebben nem volt "aktív" egyik kőröshegyi doboz sem, csak ijesztgetés volt. Azóta mióta behozták ezt az objektív

felelősséget, nemtom hogy beüzemelték-e valósan, vagy csak még mindig ijesztgetnek vele :lol:

Haverom (akihez tavalyelőtt beparkoltuk a meghót GTE-t egy hétre) ott lakik 100m-el az alsó fölött. Mindig előtte álltak a rendőrök és a dobozban mértek alapján mindenkit jól meg is bűntettek. Szal műxik de a másik az üres régóta.

Link to comment
Megosztás:

De, Ti is felrakhatnátok a képeket, meg azok is akik eddig nem tették meg :D :lol:

Nálunk nincsenek közérdeklődésre való képek... csupa pucér ember szaladgál rajtuk, isznak, meg főznek...

komolyan mondom, a faházban ugyanazt csináltam, mint otthon: főztem, mosogattam, főztem, mosogattam... :lol: de legalább most volt segítségem is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi... tudom, hogy Xray készült ezzel is... :D

csak sajnos nem jutottunk oda, hogy nyomjuk rá a dancet... :lol:

Mert nem mi? Hát a lehetőség adott volt :D amint megszólalt én pl. már mentem is rángatni téged (nem úgy). Aztán közölted, hogy ehhez még nem ittál eleget, mire jószándékom jeléül egyből vittem egy üveg Vilmost (ami fogalmam sincs, hogyan került hozzánk - talán Greenéké volt :D ). De annak csak az lett a vége, hogy a szám végéig nem hatott, viszont utánna velem szemben üldögéltél, és angyali mosollyal az arcodon csak azt hajtogattad, hogy 'húúú, de bebaksztam' :D

De ez a szám már örökre a tied és Xrayé marad - Vadkert emlékére :D de anniyra, hogy a rádióban ha megszólal, akkor is ti juttok az eszembe :lol: a baj csak az, hogy viszonylag sűrün nyomják - és ez már beteges kezd lenni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert nem mi? Hát a lehetőség adott volt :D amint megszólalt én pl. már mentem is rángatni téged (nem úgy). Aztán közölted, hogy ehhez még nem ittál eleget, mire jószándékom jeléül egyből vittem egy üveg Vilmost (ami fogalmam sincs, hogyan került hozzánk - talán Greenéké volt :lol: ). De annak csak az lett a vége, hogy a szám végéig nem hatott, viszont utánna velem szemben üldögéltél, és angyali mosollyal az arcodon csak azt hajtogattad, hogy 'húúú, de bebaksztam' :D

Jaja,tudom, hogy az elején szólt egyszer, de mire tényleg oda jutottunk, hogy dance van, és a "vilmos" is megtette a hatását, addigra volt vége a bulinak... de nem is baksztam be... :lol: :D

Nyomattam én csak még józan voltála denszhez! :lol: :D

jóvanna... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.