Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

2008.08.22.-24. között tartjuk meg a IV. Blitz Weekendet. Számos visszajelzés alapján visszatérünk a gyökerekhez, a Balatonhoz. Az új (régi) helyszín a Balatonszemes, Vadvirág kemping! A helyszín tökéletesen megfelelő, hiszen jól ismerjük már itt került megrendezésre az eslő két Blitz Weekend.

Programok, árak, további részletek itt a fórumban, vagy a Blitz Weekend hivatalos oldalán.

blitz_szorolap02.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:) Ott engem szeretnek :)

Valahogy minden évben sikerül ott eltölteni pár napot, és eddig egész jól bírták a hülyeségeinket.

Sajnos tapasztalat, hogy az évek során nem díjazták a (20km/h) sebességtúllépést, illetve a STOP tábla rendszeres figyelmen kívűl hagyását, a vizes füvön pörgést, a 11óra utáni privát bulizást, gumifüstölést...

Jah, amúgy szezonban van 2 disco a táborban, viszont 3kor szeretnek bezárni :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Csak a szokásos:) Elsőre minden oké, majd jön egy Gólya tábor és mi nem kellünk, csak később. (A III BW előtt is így buktunk egy kempinget) Szemesen meg tudják jól járnak velünk.

Úgy gondolom jó móka lesz az ott is:)

Hát akkor kapják be Zánkán,ha nem kell nekik a pénz! :)

Tökéletes lesz szemesen is,csak elférjünk majd.

Link to comment
Megosztás:

Helyszínváltozás!

A Zánkai helyszín helyett újra Balatonszemes, Vadvirág kemping!

Mi ennek inkább örülünk, mert a régi bevált helyszínről van szó.

Az időpont is módosult picit: 2008.08.22-25.-ig.

KIRÁLYSÁG!!! :D

És úgy ott leszünk végig, h csak na! Nem ám beszervezett koncert bele a közepébe, neem-neeem!!! Háháhá!!!

És támadunk a Jäger ellen!!! És kell még igazi jägeres pohár! És Redi komát is várja ott hajnal 7 körül egy macska... :P :) :D Talán annak a réginek az unokája... :D

OTT A HELYÜNK!!!

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk a péntek-szombat-vasárnap oké de szerintem sokan húznak vasárnap majd el. Én tuti hétfőn is leszek.

Mi is így gondoljuk. De a sátrat úgy is csak hétfőn tudjuk elvinni:). Illetve a rendezők vasárnap este fognak jót bulizni:).

Lehet jobb is lesz így, mint a csütről péntekre este:))) Utána pedig...:)

Link to comment
Megosztás:

KIRÁLYSÁG!!! :D

És úgy ott leszünk végig, h csak na! Nem ám beszervezett koncert bele a közepébe, neem-neeem!!! Háháhá!!!

És támadunk a Jäger ellen!!! És kell még igazi jägeres pohár! És Redi komát is várja ott hajnal 7 körül egy macska... ;) :) :D Talán annak a réginek az unokája... :D

OTT A HELYÜNK!!!

A közepébe szervezett koncerttel csak én jártam jól anno! :D

A Jager-be meg idén mi is csatlakozunk, nekem is kell pohár! ;)

Király helyszín! Szeretjük Szemest! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.