Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

Amikor te hallottad, akkor be volt kapcsolva a mikrofon? :lol: :lol: :lol:

:D

Engem már nem lehet átverni ilyenekkel :D Tisztában vagyok vele, hogy valahol mindig van egy gomb, amivel le tudják venni a hangot a mikrofon kikapcsolása nélkül. Én általában két másodpercen belül meg szoktam találni ezt a gombot, és amikor senki nem néz oda, már vissza is nyomom :D

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Engem komolyan mondom az nyugtat meg, hogy a Boogie jól aludt :D azt biztos nem bocsájtottam volna meg magamnak, ha monjuk a Rtomi átjön a faházba, és közli, hogy a Boogie sír az ágy szélén miattunk, mert sem ő, sem a kis Tomi nem tud aludni :D hát ha ez megtörtént volna, akkor tuti önmagam kaparom el a Balatonparton. Hál Istennek nem így történt, innentől meg nem is érdekel, ki mit mond.

Van itt a klubban egy csomó pár, akik nagyon összeillenek már első blikkre is Igen, kedves Xray, te és asszonyod pont ilyenek vagytok; szóval becsüld is meg azt a nőt!

És még vallomással is tartozom: én inkább a '80as évek rajongója vagyok, a '90es annyira nem gyere be - de ez valószinüleg a koromból adódik. Azonban meghajlok a nép akarata előtt, és bármire elugrándozom - legfeljebb nem obégatok hozzá (de ez akár jól is jöhet másoknak) :D

Én is ottvoltam közeletekben és engemsem zavart semmi , amikor meghalottam a Y.M.C.A-t mondom ez az adjatok nekiiiiii had szíjanak a köcsögök a kempingben!!!!! :lol:

És ha a 80'S szereted megoldjuk összeütök neked egy olyat is nemgond abból is van archív bőven :D Mondjuk "Rikészli" -ben namvagyok bizti hogy szereted,,,

de mondjuk egy ABC- Look for love azmár sztem bejövős :D Én szeretem Rick-et is! :P

Igen mi is így érezzük , hogy egymás melett van mit keressnünk , kicsit hosszú volt a folyamat még összecsiszolódtunk de megcsináltuk. Régen úgyvoltunk mint két egész kör és egy közös részünk volt mint két halmaz metszései közti terület... mostmár 2 en 1 egészet alkotunk! :lol: És megbecsülöm mert nincs is más a számomra aki így elviselne és szeretne és tisztelne mint ő és ez kölcsönös!

na ezt leírtam rendesen! :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk kövi nagy talin lehetne egy ilyen vetélkedő: A találkozó hangja,,, aki akar nevez lekaraokiztatjuk és zsűrizni! :lol: :D

:lol: tíz karaoke dvd-vel (rendes zenével), és számítógépről nyomható (kissé polifónikus nekem, de vagy ötezer szám) változattal rendelkezésre állok tisztelettel!!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez a lényeg :D ő tudja, hogy ilyen szépeket írsz róla? :D ha meglátja, tuti a szex estére :D

Tudja ám hogy hogyálunk egymással mégha nem is mondom tudja hogy imádom a "máját" :P :lol: Mindíg tu ti , de így 1000% mert ugye az a fiatalság titka ezértvan az ha levágom azt a kis combkefét az államról... cigitvételkor egyből elkérik a személyim... :lol:

Tudod mi jó ebben a korban? Réges rég valamikor így zajlott...

17 éves lánnyal (na nem a lány nyal :lol: ) : Disco Mese Sex

Most : Nincs mese SEX!

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

...

És ha a 80'S szereted megoldjuk összeütök neked egy olyat is nemgond abból is van archív bőven :lol:

...

Igazán denszelni a jó kis early 80's funkyra lehet jót!!!!!!!!!

Ha valaki nem hiszi, gondolja végig milyen jó, amikor eccer csak bekevernek egy jó kis EWF-t...

...vagy akár Village People-t....

YMCA, mi? :D :lol:

Az "In The Navy"-re két barátommal nyomtunk chippendale show-t 1999 szilveszterén!!! Nagyon komoly volt, bár a kisgatyó fenn maradt.... Azért így is volt a lyányok közt visítás! :D :lol: (kis sörhas nem gond, sőt!)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.