Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Köszi.

Igen ez a classic, c16nz-hez még nem próbáltuk úgyhogy nem tudok nyilatkozni.

20% körül már nem nagyon van gond.

Amúgy pedig:

1. (kuplungot benyomni) egyet tekersz, kicsit vársz, (fontos: gyújtást levesz, övet bekapcsol, sebességbe tesz, kézifék kienged 5-10 mp)

2. megint teker, megint vár, (gyújtást levesz)

3. indul, jó esetben a második pont nem is kell mert indul.

Köszi a részletes leírást. :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Azt nem értem,hogy ilyen nehéz lenne központishoz is gyártani ilyen kütyüt? (nem értek hozzá)

Ezt nem tudom. Igazából a 2 ohmos injektorellenállásra a bioetunnál azt mondták hogy oda már kell egy előtét-ellenállás, mert ezek az elektronikák nagyobb ellenállású injektorhoz vannak készítve, a központisoké pedig alacsony.

Viszont azt sem értem, hogy 30 foknál miért szűnik meg a hidegindítási program. A 30 fokos motor még hideg. Na mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Ezt nem tudom. Igazából a 2 ohmos injektorellenállásra a bioetunnál azt mondták hogy oda már kell egy előtét-ellenállás, mert ezek az elektronikák nagyobb ellenállású injektorhoz vannak készítve, a központisoké pedig alacsony.

Viszont azt sem értem, hogy 30 foknál miért szűnik meg a hidegindítási program. A 30 fokos motor még hideg. Na mindegy.

Te mit csinálsz? Visszaviszed? Cserélteted?

Link to comment
Megosztás:

Te mit csinálsz? Visszaviszed? Cserélteted?

Ha lehet visszaviszem, ha nem lehet, akkor cseréltetem és eladom. Az egyetlen baj hogy kb 42-45 liter etanol van a kocsiban, szóval kiszedni nem tudom most. Egyelőre a Bioetunosokkal levelezgetek, nemsokára kiderül hogy akkor mi van, de eddig elég biztató infókat kaptam az egészről, főleg a hidegindításos algoritmusról.

De még várjuk meg, mit mond a srác aki a potik miatt viszi cserére, mert ugye megkérdezi hogy a többieknek is ilyen bajuk van, és akkor mi legyen.

Egyelőre jobb ötletem nincs. :) És Te milyen állásponton vagy?

Szerk.: ha a benzin ára ilyen mértékben csökken tovább, akkor nem is biztos hogy az alkohol olcsóbbra jön ki majd a többletfogyasztást is belekalkulálva. Kérdés, hogy folytatódik-e a tendencia, mert ha nem akkor mindenképp alkohol.

Link to comment
Megosztás:

voltam az embernél, gond nélkül kicseréltük a cuccot

ebben már kicsit komolyabbnak kinéző poti van

addig nem is raktam be, amíg nem néztem meg, hogy jó-e a poti, mármint olyan értelemben, hogy lehet-e gond nélkül csavarni

reggel kiderül, hogy jelent-e valamit a dolog

Link to comment
Megosztás:

voltam az embernél, gond nélkül kicseréltük a cuccot

ebben már kicsit komolyabbnak kinéző poti van

addig nem is raktam be, amíg nem néztem meg, hogy jó-e a poti, mármint olyan értelemben, hogy lehet-e gond nélkül csavarni

reggel kiderül, hogy jelent-e valamit a dolog

És mondtad neki hogy az "Opeles szériából", mármint amikor többen rendeltünk egyszerre, több embernél is jelentkezett ez a gond?

Link to comment
Megosztás:

Szerk.: ha a benzin ára ilyen mértékben csökken tovább, akkor nem is biztos hogy az alkohol olcsóbbra jön ki majd a többletfogyasztást is belekalkulálva. Kérdés, hogy folytatódik-e a tendencia, mert ha nem akkor mindenképp alkohol.

elméletileg ha csökken a benzin ár, az alkoholé is kéne hogy lejjebb menjen. Nem? :)

Link to comment
Megosztás:

Kkfházán jelenleg etanol 215 Ft-ért tankolható. Hunflex-el kapcsolatban sajnos a központi befecskendezés az mindig "tesztelős" a forgalmazó is mondta, hogy van olyan amivel megy és van olyan amivel nem működik. Hengerenkéntihez biztosan jó, ott maximum majd télen kell egy kicsit finomítani a hidegindításon.

80 eFt-os csomaggal kapcsolatban írt Tamás, hogy ő 20 eFt-os csomagot küldött tehát valami tévedés lehet.

Link to comment
Megosztás:

ilyen

Tehát az enyém ilyen, tekerhetős :) , mindkettő poti.

Viszont melyik mire szolgál az passz piros, elvileg akkor az alsó (képen jobbra) a hidegindítás, a felső (balra) dúsításért felelős?

Az enyém is ilyen...csak rosszabbul sikerült a kiöntés....

Itt a potik közül melyik a hidegindítós?

MErt nekem a bal oldali van nullára tekerve és filctollal megjelölve az állás...

Link to comment
Megosztás:

Ha lehet visszaviszem, ha nem lehet, akkor cseréltetem és eladom. Az egyetlen baj hogy kb 42-45 liter etanol van a kocsiban, szóval kiszedni nem tudom most. Egyelőre a Bioetunosokkal levelezgetek, nemsokára kiderül hogy akkor mi van, de eddig elég biztató infókat kaptam az egészről, főleg a hidegindításos algoritmusról.

De még várjuk meg, mit mond a srác aki a potik miatt viszi cserére, mert ugye megkérdezi hogy a többieknek is ilyen bajuk van, és akkor mi legyen.

Egyelőre jobb ötletem nincs. :) És Te milyen állásponton vagy?

Szerk.: ha a benzin ára ilyen mértékben csökken tovább, akkor nem is biztos hogy az alkohol olcsóbbra jön ki majd a többletfogyasztást is belekalkulálva. Kérdés, hogy folytatódik-e a tendencia, mert ha nem akkor mindenképp alkohol.

Valószínűleg beszélek vele én is, és kicseréltetem.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha már Te is, akkor úgy kellene elintézni, hogy kevesebb nafta fogyjon, hogy idáig eljössz, aztán innét Bp-ig csak egy kocsival megyünk cserélni, persze csak ha kapható vagy ilyesmire. :)

Benne vagyok. Mikor menjünk?

ui. Most dumáltam vele, a jövő héten kell felhívni az időpont miatt. Mondtam neki a tiédet is.

Link to comment
Megosztás:

Az enyém is ilyen...csak rosszabbul sikerült a kiöntés....

Itt a potik közül melyik a hidegindítós?

MErt nekem a bal oldali van nullára tekerve és filctollal megjelölve az állás...

Próbálok levelezni a Kft. Ügyvezető Igazgatójával (ill. telefonálni), onnantól többet fogok tudni mondani.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.