Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

Frankó...Jól néz ki.....

Én is gondolkodtam a 17"-oson,de szarok az utak felénk... :D

Ültetésen gondolkoztál?

Jössz a Tuning Show-ra?

Hát pont emiatt nem tudom, hogy érdemes lenne-e ültetni. Így is hihetetlen jó a kocsi útfekvése.

Mikor is lesz?

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát pont emiatt nem tudom, hogy érdemes lenne-e ültetni. Így is hihetetlen jó a kocsi útfekvése.

Mikor is lesz?

Március 25-27

www.carstyling.hu/show2011

Nem is csak az útfekvés miatt,hanem a kinézet....

Pesten merre laksz?

Mini talikra szoktál járni?

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán szoktam. Csepelen tengődök :D

Mikor szoktak lenni? A Lurdy házas talikra gondolsz?

Igen arra gondolok,Én is csak párszor voltam,de nem találtam beszélgetőpartnert.

Aztán kimentünk a fóti corához,és ott gyorsulgattak,ott beszélgettem egy sráccal,de azóta sem találkoztam vele... :-)

Link to comment
Megosztás:

Automata,4 gang,de néha bánom,a nyomaték miatt...... :lol:

Automatánál annyit lehet észrevenni, hogy kicsit előbb fog felváltani a váltó a nagyobb nyomaték miatt.

Mondjuk nagyobb motoroknál szembetűnőbb a különbség :D

Melyik átalakító mellett döntöttél végül?

Link to comment
Megosztás:

Automatánál annyit lehet észrevenni, hogy kicsit előbb fog felváltani a váltó a nagyobb nyomaték miatt.

Mondjuk nagyobb motoroknál szembetűnőbb a különbség :D

Melyik átalakító mellett döntöttél végül?

Tegnap megnézték Daniék az omegát a hibakódra már nem emlékszem( henger meg fűtés ? :lol: ) de nem értették hogy miért van. Minden rendben van az autóval. Kitörölték a hibakódot és azóta nem jött vissza. Megkapta a benzinszűrőt is .

Link to comment
Megosztás:

Tegnap megnézték Daniék az omegát a hibakódra már nem emlékszem( henger meg fűtés ? :D ) de nem értették hogy miért van. Minden rendben van az autóval. Kitörölték a hibakódot és azóta nem jött vissza. Megkapta a benzinszűrőt is .

Ménem hívtak fel? :lol: Na majd rákérdezek náluk, mi volt benne :) Valszeg akkor a szűrő miatt lehetett, már régen lehetett cserélve (vagy még gyári volt? :D ).

Link to comment
Megosztás:

Automatánál annyit lehet észrevenni, hogy kicsit előbb fog felváltani a váltó a nagyobb nyomaték miatt.

Mondjuk nagyobb motoroknál szembetűnőbb a különbség :D

Melyik átalakító mellett döntöttél végül?

Nem tudom pontosan,de nem teljesen automata,hanem manuálisan kell átállítani a benzin-etanol váltásnál.

Link to comment
Megosztás:

akkor gondolom az olcsóság volt a döntő szempont :lol:

Egyrészt igen,mert az 1,5-szer ennyi lett volna. :-)

Akivel Én csináltattam,azt monda,hogy ami teljesen automata,az még nem 1000%-osan működik.

Majd elválik,ha nem lesz vele gond akkor mindegy.Menet közben úgysem akarom állítani :D

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt igen,mert az 1,5-szer ennyi lett volna. :-)

Akivel Én csináltattam,azt monda,hogy ami teljesen automata,az még nem 1000%-osan működik.

Majd elválik,ha nem lesz vele gond akkor mindegy.Menet közben úgysem akarom állítani :D

Lesz vele gond, de majd eldöntöd hogy megéri-e a kényelmetlenséget az árkülönbözet :lol:

Azért mondta, hogy ezt az olcsóbb és rosszabb megoldást válaszd, amúgy tökéletesen

működik az automata E85power kit egy jó beállítással, jó autóban. Ezekben az olcsó

elektronikákban sajnos nem lehet mindent jól beállítani, ezért van sok gond velük.

Link to comment
Megosztás:

Lesz vele gond, de majd eldöntöd hogy megéri-e a kényelmetlenséget az árkülönbözet :D

Azért mondta, hogy ezt az olcsóbb és rosszabb megoldást válaszd, amúgy tökéletesen

működik az automata E85power kit egy jó beállítással, jó autóban. Ezekben az olcsó

elektronikákban sajnos nem lehet mindent jól beállítani, ezért van sok gond velük.

Így van. Szlovéniában példának okáért nem tudtam etanolt tankolni, mert sehol nem volt, így maradt a benzin, semmi, de semmi gond nem volt, pedig hozzá se értem az átalakítóhoz.

Link to comment
Megosztás:

Gábor ! visszajött a hibakód az omegában, majd hívlak :D

Hétvégén volt egy kis túra az Őrségben. Astrával mentünk - X16XE, e85 power átalakítóval, tisztán etanollal :lol:

Az első mért fogyasztás 8.1 re jött ki, ebben 130-140es autópálya volt és 90-100as országút.

A második fogyasztás csak országút+ lakott terület volt 8.3as fogyaszátssal.

Hibátlan eredmény :D

Link to comment
Megosztás:

Gábor ! visszajött a hibakód az omegában, majd hívlak :D

Hétvégén volt egy kis túra az Őrségben. Astrával mentünk - X16XE, e85 power átalakítóval, tisztán etanollal :lol:

Az első mért fogyasztás 8.1 re jött ki, ebben 130-140es autópálya volt és 90-100as országút.

A második fogyasztás csak országút+ lakott terület volt 8.3as fogyaszátssal.

Hibátlan eredmény :D

Ok, meg kell nézni mi az. Ha esetleg rá tudsz csekkolni az átalakító beállításra, nézd meg légyszi, Daniék

véletlenül nem engedélyezték rá az ECO=2 módot? Mert lehet amiatt van, ha igen, és akkor csak azt kell

0-ba rakni.

Fogyasztás nagyon jó az astrával, nekem ugyanezzel a motorral a F astrám annó hasonló körülmények

között bekajált legalább 7L-t benzinből.

Link to comment
Megosztás:

Ok, meg kell nézni mi az. Ha esetleg rá tudsz csekkolni az átalakító beállításra, nézd meg légyszi, Daniék

véletlenül nem engedélyezték rá az ECO=2 módot? Mert lehet amiatt van, ha igen, és akkor csak azt kell

0-ba rakni.

Fogyasztás nagyon jó az astrával, nekem ugyanezzel a motorral a F astrám annó hasonló körülmények

között bekajált legalább 7L-t benzinből.

Ami érdekes hogy több 50km után villant fel a lámpa megint...

Link to comment
Megosztás:

Gábor ! visszajött a hibakód az omegában, majd hívlak :D

Hétvégén volt egy kis túra az Őrségben. Astrával mentünk - X16XE, e85 power átalakítóval, tisztán etanollal :lol:

Az első mért fogyasztás 8.1 re jött ki, ebben 130-140es autópálya volt és 90-100as országút.

A második fogyasztás csak országút+ lakott terület volt 8.3as fogyaszátssal.

Hibátlan eredmény :D

Ezek egész jó eredmények! :)

Az egynégyesemmel szoktak ilyenek kijönni... :D

Na jó, szilveszterkor a rossz lambda miatt 10-et evett az autópályán! :D

Viszont a hegyekben kimondottan élvezetes etanollal menni...rugalmasabb a kocsi, nem kell állandóan visszaváltogatni... ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezek egész jó eredmények! :D

Az egynégyesemmel szoktak ilyenek kijönni... :D

Na jó, szilveszterkor a rossz lambda miatt 10-et evett az autópályán! :)

Viszont a hegyekben kimondottan élvezetes etanollal menni...rugalmasabb a kocsi, nem kell állandóan visszaváltogatni... :lol:

Hehe, ez azért tempófüggő ;)

Főleg ha üres az út, szép kis kanyarok, jó út... Hát nálam ilyenkor "vissza 2 padló, amit megy" :D

Link to comment
Megosztás:

Ami érdekes hogy több 50km után villant fel a lámpa megint...

Tudsz rá tenni notit a kezelőprogrammal telepítve (letölthető a honlapról)? Mert ha igen, csörögj rám, két

percben átnézzük, és akkor nem kell sehova elvinni az autót :D lehet hogy csak az ECO beállítás rossz.

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meghajtottam kicsit egy "elhagyatott" útszakaszon a gépet. 160 volt a vége...

De azóta alapjáraton néha beremeg a motor, néha pöffen egyet a kipufogó, valamint találtam egy 0170-es hibakódot a tárolóban. :D A szokásos 0400-as mellett...

A gép jól megy, jól indul, harap mint a fene...

Mi lehet ez?

Mondjuk holnapra kerítek egy laptopot és ránézek az adatokra alapjáraton, mert a kód, ha jól tudom lambda-szonda(üzemanyag kiegyenlítés)...

Ezzel a kóddal átválthat vészüzemmódra?

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meghajtottam kicsit egy "elhagyatott" útszakaszon a gépet. 160 volt a vége...

De azóta alapjáraton néha beremeg a motor, néha pöffen egyet a kipufogó, valamint találtam egy 0170-es hibakódot a tárolóban. <_< A szokásos 0400-as mellett...

A gép jól megy, jól indul, harap mint a fene...

Mi lehet ez?

Mondjuk holnapra kerítek egy laptopot és ránézek az adatokra alapjáraton, mert a kód, ha jól tudom lambda-szonda(üzemanyag kiegyenlítés)...

Ezzel a kóddal átválthat vészüzemmódra?

Nekem is ezt csinálta, de állandóan és üzem melegen nagyon remegett a kasztni (a motor iszonyatosan). Kipufogószelep-tányérból le volt törve egy darab.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ezt csinálta, de állandóan és üzem melegen nagyon remegett a kasztni (a motor iszonyatosan). Kipufogószelep-tányérból le volt törve egy darab.

Azért remélem nem ez a gondja... <_<

Nem szeretnék megint 60-70-et rákölteni a motorra... egyszer elég volt a hengerfej tömítést kicserélni...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap meghajtottam kicsit egy "elhagyatott" útszakaszon a gépet. 160 volt a vége...

De azóta alapjáraton néha beremeg a motor, néha pöffen egyet a kipufogó, valamint találtam egy 0170-es hibakódot a tárolóban. <_< A szokásos 0400-as mellett...

A gép jól megy, jól indul, harap mint a fene...

ECO nálad hogy áll? Ha 1 vagy 2, akkor tedd át inkább 0-ba, az okozhat ilyen gondot. Vagy ha a SPORT mód nincs bekapcsolva.

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.