Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

mit szeretnél róla tunni?

hátha tudok segíteni (ill mit kell mérni?)

ajto.JPG

Nekem a csomi ajtómon nincsenek rajta azok a patentok, amik neked(ezek tartják a betétet). Ezeket a patentokat szegeccsel utólag fel tudom tenni, de mm-re pontosan tudnom kell a helyüket, különben a betét ferdén fog állni.

Így OK?

Link to comment
Megosztás:

Skacok, olyan kérdésem volna, hogy egy GSI rendszámtartót (tudjátok, az a fekete bisz-basz a két lámpa között :lol: ) szeretnék feltenni egy olyan gépre, amin nincs.

Mivel csináljam? RAgasszam oda? Vagy fölfurjam, vagy mi?

Valaki csinált már ilyesmit?

Köszi előre is!

Éppen ezügyben konzultálok Aztec kollégával. Én a gyári tartópatentokkal teszem fel, útálok gányolni. Ha nekem sikerül levennem a patentok pontos helyét, akkor továbbítom neked. Sőt, ha nekem sikerül jól felrakni, akkor szívesen segítek neked is.

Link to comment
Megosztás:

Éppen ezügyben konzultálok Aztec kollégával. Én a gyári tartópatentokkal teszem fel, útálok gányolni. Ha nekem sikerül levennem a patentok pontos helyét, akkor továbbítom neked. Sőt, ha nekem sikerül jól felrakni, akkor szívesen segítek neked is.

Köszönöm kolléga! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Gépháztető-teleszkóp ügyben mik a fejlemények?

Kinek hogyan sikerült, és mennyiből jött ki az action?

Engem is érdekelne a dolog, ha nem olyan húzós az átalakítás (itt az anyagiakra gondolok :oops: ).

Én majd megcsinálom annyit tudok 2 níva teló kell bele eddig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gépháztető-teleszkóp ügyben mik a fejlemények?

Kinek hogyan sikerült, és mennyiből jött ki az action?

Engem is érdekelne a dolog, ha nem olyan húzós az átalakítás (itt az anyagiakra gondolok :oops: ).

Én a múlt héten hoztam magamnak géptető telókat Német o-ból. INXX Króm. Ha ilyet vesztek, Astrához a 10-es kell. Kint fele annyiba sem került mint itthon.

Link to comment
Megosztás:

Én a múlt héten hoztam magamnak géptető telókat Német o-ból. INXX Króm. Ha ilyet vesztek, Astrához a 10-es kell. Kint fele annyiba sem került mint itthon.

Olvastam, hogy szereztél magadak, ezért is ötlött fel bennem a kérdés, hogy ki hogy áll vele, mert többen is rákattantak a dologra nemrég, és érdekelnének a fejlemények. Sokat nem szeretnék rákölteni erre, de ez a 4500ft még belefér a keretbe, főleg mivel új a telo! Persze nem zárkóznék el az olcsóbb megoldásoktól (bevarrtzsebű-opeles) sem! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Olvastam, hogy szereztél magadak, ezért is ötlött fel bennem a kérdés, hogy ki hogy áll vele, mert többen is rákattantak a dologra nemrég, és érdekelnének a fejlemények. Sokat nem szeretnék rákölteni erre, de ez a 4500ft még belefér a keretbe, főleg mivel új a telo! Persze nem zárkóznék el az olcsóbb megoldásoktól (bevarrtzsebű-opeles) sem! :roll:

Én "régi motoros" vagyok. Régen megtanultam, hogy olcsó húsnak híg a leve. Én ha veszek valamit, akkor csak az ár csak másod-harmad-ötöd rendű dolog. Ez autó alkatrészben is így van, tuning cuccban is.

Speciel ez a teló az Astránál problémás, mert a géptető konzolba menő vége 6-os. Ellenétben szinte az összes többi Opellel amelyeknek 8-as. Azokhoz szinte bármelyik 3-5 ajtós autóhoz való csomi-teló jó. Én is így szoktam megoldani.

Link to comment
Megosztás:

Én "régi motoros" vagyok. Régen megtanultam, hogy olcsó húsnak híg a leve. Én ha veszek valamit, akkor csak az ár csak másod-harmad-ötöd rendű dolog.

Én is így vagyok ezzel, főleg az olyan dolgokkal, amiket meg KELL csinálni! A tuning terén azért meg kell húzni valahol a határt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

És honnan szerezted, ha nem titok?

Úgy volt, hogy én rendeltem.

Anti meghallota, jaj az neki is kell, Gergő meghallota, neki is kell.

És lőn :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ui: persze előtte fél évig az hallgattam: "ááááááá, azt nem éri meg rendelni ! többe jönne ki, mintha ithon vennéd meg !". Aham :D :lol:

ui2: ez inkább a tunjingba lenne való, ott már végigbeszéltük a témhát :wink:

Link to comment
Megosztás:

MOMC car-társtól kérdezném, hogy hol tart a "fekete-gsi-rencámtartó-bisz-basz" felszerelésében? :lol:

Sajnos nem jutottam előbbre az ügyben. Aztec eltünt az éterben. Én pedig nem akarok erőszakoskodni. Ha találok valakit, aki hagyja, hogy leméretezzem a csomiajtaját, akkor rögtön menne a dolog.

Tetőléc projekt most nem aktuális, először ezen a lámpabetét dolgon szeretnék túl lenni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.