Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Lefogadom, hogy mindezt tapasztalatból írtad. :D :D

Hát nem is csak úgy beszélek össze-vissza. Egy ilyen autóból van az előző váltókarom -_-

Láttuk debrecenben a bontós gyereknél, megvan fényképen is vhol :)

Pont az az autó jutott eszembe nekem is, azért írtam hogy felmegy :D :D

Hol van a caravanon háromszögablak? :) :D

Azon sehol, mert a Caravanon nem háromszög, de a heccsbeken meg de. Az 5ajtósé olyan mintha levágták volna a caravan kis-ablakát háromszögűre, viszont így marad egy "macskányi" hely. (de szép mértékegység :D :D :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Azon sehol, mert a Caravanon nem háromszög, de a heccsbeken meg de. Az 5ajtósé olyan mintha levágták volna a caravan kis-ablakát háromszögűre, viszont így marad egy "macskányi" hely. (de szép mértékegység :) :D :D )

Legalább nem kell szenvedni, ha bezárja a kulcsot. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Szerinted milyen színű a masinám? :D

A forgalmi szerint barna :D , a napfényben inkább padlizsán.

Nekem forgalmi szrint szürke az autó...a szinkodom meg E474

Elözö tulajnak még törtfehér volt benne, nekem átirás után már szürkét irtak bele :D

Alex figyelted múltkor Edd-et?

Plazmavágóval kivágta a taposót, utána a kisflex-el leköszörülte a sorját és beszórta a szikrákat az utastérbe. :)

Semmit se takartak le. :D

Az szép lehetett :/ :D

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem!

Új vagyok itt, de sajnos szükségem van tanácsra, valamilyen infóra az alábbival kapcsolatban:

A gépem (F astra) fehér színű és a tegnap előtti mosásnál lettem figyelmes apró pici rozsda pöttyökre KÖRBEN AZ AUTÓN MINDENHOL! A csomagtérajtótól a motorháztetőig az autó tetején át az ajtóig mindenhol... szépen egyenletesen ...

Abban sem vagyok biztos hogy rozsda, de hát nagyon úgy néz ki, szóval:

EZ MI LEHET???? !!!! Só megmarta körben??? Ilyenről még nem hallottam...

Szóval ha tudtok vidítsatok fel, hogy egy polír segíthet...

Köszönöm a választ

Link to comment
Megosztás:

Üdvözletem!

Új vagyok itt, de sajnos szükségem van tanácsra, valamilyen infóra az alábbival kapcsolatban:

A gépem (F astra) fehér színű és a tegnap előtti mosásnál lettem figyelmes apró pici rozsda pöttyökre KÖRBEN AZ AUTÓN MINDENHOL! A csomagtérajtótól a motorháztetőig az autó tetején át az ajtóig mindenhol... szépen egyenletesen ...

Abban sem vagyok biztos hogy rozsda, de hát nagyon úgy néz ki, szóval:

EZ MI LEHET???? !!!! Só megmarta körben??? Ilyenről még nem hallottam...

Szóval ha tudtok vidítsatok fel, hogy egy polír segíthet...

Köszönöm a választ

Flexeltek a közelébe és a rápattogó szikra megcsapkodta. Valami fának a pora még annó a nyárból ráégett stb. Vasút mellett vagy akkor lehet a vonatnak a fékpora vas pora. Sztem a polírnak le kell hoznia. Mert a lakkozás alatt mitől rozsdállhatna? csak a lakk rétegen van valami.

Link to comment
Megosztás:

Bárányhimlő? Savas eső megkapta?

Nincs róla 1 képed? Tényleg rozsda? Próbáld meg finoman ledörzsölni, ilyen nem szokott csak úgy előjönni.

Mosószernek mit tettél a vízbe?

Íme 3 kép:

http://www.komandor.com/hu/galeria_popup.p..._1295871932.jpg

http://www.komandor.com/hu/galeria_popup.p..._1295871952.jpg

http://www.komandor.com/hu/galeria_popup.p..._1295871969.jpg

Durva... ha nagyon erősen dörzsölöm akkor a rozsdát letörlöm de a tűszerű pont az ott marad...

Link to comment
Megosztás:

Hát én vennék egy pasztát, és azzal eltüntetném, és várnék, ha nem csak felületi sérülés, akkor két hét és visszajön, ha csak felületi, akkor a paszta meg is oldotta, így nézve, meg amit yrtál Jenkizulu verziója tüni igazolódni. Nincs a környékeden vmi olyan, ami ilyet okozhat?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.