Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Srácok, bocsi, hogy ide írok, de SOSbe szükségem lenne egy m5-ös visszapillantóhoz adapterre...letörte a szomszéd én meg ma futárkodok a kocsival és hát tükör nélkül elég tré...valaki segííccccség plíz

Van krómozott: http://www.rs-shop.hu/virtuemart/TUKROK/FK...or-Adapter.html

Sima fekete: http://www.rs-shop.hu/virtuemart/TUKROK/FK...or-Adapter.html

:lol:

Link to comment
Megosztás:

köszönöm, de azonnal kellett volna...:lol: én is innen rendeltem sima feketét...most meg apu astrájáról maradt egy törött jobbos, szépen össze ragasztóztam és most az van, míg meg nem érkezik a talp, azért köszi!

Link to comment
Megosztás:

Minek?

"Növeli a kipufogó gáz áramlási sebességét a kipufogó rendszerben.

Javul a motorban a gáz áramlás.

Használatával plusz teljesítmény érhető el."

ELVILEG ...

mindenképpen vennem kell középdobot, mert a gyárim kifúj stb. és ha már vennem kell akkor mind1 mit veszek és gondoltam megkérdezem hogy van e valami tapasztalat.

Link to comment
Megosztás:

"Növeli a kipufogó gáz áramlási sebességét a kipufogó rendszerben.

Javul a motorban a gáz áramlás.

Használatával plusz teljesítmény érhető el."

ELVILEG ...

mindenképpen vennem kell középdobot, mert a gyárim kifúj stb. és ha már vennem kell akkor mind1 mit veszek és gondoltam megkérdezem hogy van e valami tapasztalat.

Semmi értelme. No meg hova gyorsít, ha utána a hátsó dobod visszalassítja... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gázgyorsító dobot a középdob helyére találták ki?

gondolkozom most egy Gázgyorsító dobon, csak megakadtam, mert ha a középdob helyére kell akkor a gyári középdobos felfogatás megszűnik középen?!

valakinek van már?!

A felesleges "fojtás" a középdob előtt van.

A többi kell, vagyis én inkább a nyomatékot a hengerekben szeretem tartani nem hanggá alakítani.

Persze ha nagycsatornás hf és jobban fokolt tengely készül hozzáírt ECU val,akkor a kipufogót is hozzá kell hangolni...

Link to comment
Megosztás:

A felesleges "fojtás" a középdob előtt van.

A többi kell, vagyis én inkább a nyomatékot a hengerekben szeretem tartani nem hanggá alakítani.

Persze ha nagycsatornás hf és jobban fokolt tengely készül hozzáírt ECU val,akkor a kipufogót is hozzá kell hangolni...

Szóval akkor "felesleges" ... köszi erre voltam kíváncsi!

Link to comment
Megosztás:

Szóval akkor "felesleges" ... köszi erre voltam kíváncsi!

Tulajdonképpen az. Nálam 4 éve lett felrakva, mert lerohadt a gyári. Egy sport hátsódobbal együtt volt fenn, de undorító nagy hangja volt. Akkor még azt hittem ez tuning. :lol: Annyi változott, hogy a motor egy picit könnyebben pörgött fel egy gázadásnál. Amúgy semmit nem adott hozzá, a hang meg elrontott mindent. Hátra visszakerült a gyári dob, de már nem volt kedvem kivágatni a gázgyorsítót. Mindegy, jó helyen van. Semmi értelme. ;)

Link to comment
Megosztás:

Tulajdonképpen az. Nálam 4 éve lett felrakva, mert lerohadt a gyári. Egy sport hátsódobbal együtt volt fenn, de undorító nagy hangja volt. Akkor még azt hittem ez tuning. :lol: Annyi változott, hogy a motor egy picit könnyebben pörgött fel egy gázadásnál. Amúgy semmit nem adott hozzá, a hang meg elrontott mindent. Hátra visszakerült a gyári dob, de már nem volt kedvem kivágatni a gázgyorsítót. Mindegy, jó helyen van. Semmi értelme. :)

Az én esetem is hasonló, rohad a gyári és ha már venni kell ... ezért is gondoltam rá hogy esetleg .... de akkor megy új gyári alá ;)

köszi szépen az infót :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.