Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

Megvan, nyugi. Meg rengeteg kupa (kb. 50 db) is lesz, amit ki kéne osztani. Ja, hogy ezeket csak eredmények fejében adjuk. :)

Ha kéritek, majd lesz róluk kép, nyálcsorgatónak.

(nem, nem a csajokról)

Meg felhívom a figyelmét mindenkinek, hogy hiába küldi el a foglalásról a táblázatot, csak a pénz megérkeztével válik véglegessé a foglalása.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Megvan, nyugi. Meg rengeteg kupa (kb. 50 db) is lesz, amit ki kéne osztani. Ja, hogy ezeket csak eredmények fejében adjuk. :)

Ha kéritek, majd lesz róluk kép, nyálcsorgatónak.

(nem, nem a csajokról)

Meg felhívom a figyelmét mindenkinek, hogy hiába küldi el a foglalásról a táblázatot, csak a pénz megérkeztével válik véglegessé a foglalása.

Most utaltam el a korpát nektek... :(

Link to comment
Megosztás:

akkor majd az én szlalom első helyemért járó kupát postázzátok pls. :lol: :hiya: :)

Azé valamit mutatni is kell....nem csak szövegelni.... illetve miattad és pár kortársad miatta a Csergő is teljes menetfelszereléssel ott lesz , hogy legyen alkatrészetek... :( :P

Link to comment
Megosztás:

Azé valamit mutatni is kell....nem csak szövegelni.... illetve miattad és pár kortársad miatta a Csergő is teljes menetfelszereléssel ott lesz , hogy legyen alkatrészetek... :) :(

Az eddigi tapasztalatok alapján szükség is lesz rá, mert idáig minden találkozón volt autószerelés :P

Link to comment
Megosztás:

Ami még fontos, lehetőleg úgy számolgasson mindenki, hogy a majdani rendelése csak az utalással válik majd véglegessé, illetve július 20-ig tudunk foglalkozni a foglalásokkal, utána már csak a helyszínen lehet majd a fennmaradó helyek függvényében szállást váltani.

AZAZ MÉG 6 NAP VAN HÁTRA!!!!

Link to comment
Megosztás:

Ami még fontos, lehetőleg úgy számolgasson mindenki, hogy a majdani rendelése csak az utalással válik majd véglegessé, illetve július 20-ig tudunk foglalkozni a foglalásokkal, utána már csak a helyszínen lehet majd a fennmaradó helyek függvényében szállást váltani.

AZAZ MÉG 6 NAP VAN HÁTRA!!!!

nincs pézem! :)

Link to comment
Megosztás:

Ha jól hallottam lesz hangnyomásverseny is ? Mármint kipuffnak? Mert akkor gyors kirepesztem a kipufogót és elhagyom a középdobot, hogy kissé hangosabb legyen :P mint 3 éve.

:) meg ne merd tenni! :( Aki nem tudná: a legutóbbi debreceni Blitzen nagyon vihogott a kipufot mérő csávó, hogy a két leghangosabb autó manta, és mindkettő nőé :hiya: ha jól emlékszem volt köztünk vagy fél decibell különbség Mantababy javára - de neki lyukas volt a rendszere, nekem meg nem :D szóval idén nem ér trükközni :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azé valamit mutatni is kell....nem csak szövegelni.... illetve miattad és pár kortársad miatta a Csergő is teljes menetfelszereléssel ott lesz , hogy legyen alkatrészetek... :( :P

De ha most valami baja lesz tényleg a kocsimnak Blitzen, azt tudod hogy keresztrefeszítés lesz? :) :hiya:

Link to comment
Megosztás:

:) meg ne merd tenni! :( Aki nem tudná: a legutóbbi debreceni Blitzen nagyon vihogott a kipufot mérő csávó, hogy a két leghangosabb autó manta, és mindkettő nőé :hiya: ha jól emlékszem volt köztünk vagy fél decibell különbség Mantababy javára - de neki lyukas volt a rendszere, nekem meg nem :D szóval idén nem ér trükközni :lol:

naaaaaaaa légyszi!!!! :P pedig akartam!

na jó, de azért benevezek, úgyis azidei feladatom széthajtani a motoromat. de ígérem nem lyukasztom ki a rendszert. így most elversz, pláne,hogy frankó középdobom is van. de legalább lesz egy mantás ellenfeled is. :D nameg tudod a csúcson kell abbahagyni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.