Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

No hát mi meg megálltunk hazafelé Cserkeszőlőn, hogy egy kicsit regenerálódjunk és pihenésből is jusson nyaraláson. Szombat már lájtos volt, a péntek az kemény, persze akkor is Pistaaa miatt kellett fönt lenni közel reggeli 6-ig. :huh: Nagyon jól éreztük magunkat, THX mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

No hát mi meg megálltunk hazafelé Cserkeszőlőn, hogy egy kicsit regenerálódjunk és pihenésből is jusson nyaraláson. Szombat már lájtos volt, a péntek az kemény, persze akkor is Pistaaa miatt kellett fönt lenni közel reggeli 6-ig. :huh: Nagyon jól éreztük magunkat, THX mindenkinek.

Ugye? Te is Piistát okolod? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is hazaértem.

Köszi mindenkinek mindent, szerrintem iszonyat jó buli volt!!!

Sok emberrel tudtam beszélni, (hála a kapuban eltöltött óráknak, tökre élveztem), de sok embernek nem tudom még az arcát a nickjéhez kötni, ezért elnézést kérek.

Invictusnak így előre is köszönet a képekért, nagyon profin nyomta, remélem mielőbb fel tudja majd tölteni valahova.

Xray ismét nagyot alkotott :lol: , a szobat este is tuti volt főleg úgy hajnali 1 után :huh:

Tomitól, és Csabitól elnézést kérek az éjszakáért, legközelebb nekem saját külön bejáratú hangszigetelt szoba lesz foglalva. Esetleg strapabíróbb (Ancsi), vagy hozzám hasonló adottságú (Mr.Manta) emberekkel alszom majd egy szobában. ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!mi is jól éreztük magunkat. B)

Köszönünk szépen mindenkinek mindent. :P

Tomika még pici egy ekkora nyüzsihez és főleg a hosszú úthoz. :huh:

Szerencsénkre úgy elfáradt,hogy a Debrecen vége táblától végig aludta hazáig a majdnem 3 órát.

A kis drága meglátta ma a gyerekülést és sírt. :lol:

Akitől nem köszöntünk el annak bocsi. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Én is hazaértem.

Köszi mindenkinek mindent, szerrintem iszonyat jó buli volt!!!

Sok emberrel tudtam beszélni, (hála a kapuban eltöltött óráknak, tökre élveztem), de sok embernek nem tudom még az arcát a nickjéhez kötni, ezért elnézést kérek.

Invictusnak így előre is köszönet a képekért, nagyon profin nyomta, remélem mielőbb fel tudja majd tölteni valahova.

Xray ismét nagyot alkotott :lol: , a szobat este is tuti volt főleg úgy hajnali 1 után :huh:

Tomitól, és Csabitól elnézést kérek az éjszakáért, legközelebb nekem saját külön bejáratú hangszigetelt szoba lesz foglalva. Esetleg strapabíróbb (Ancsi), vagy hozzám hasonló adottságú (Mr.Manta) emberekkel alszom majd egy szobában. ^_^ B)

Már javában dolgozom épp felfele a képeket, este pedig igyekszem feltölteni, de legkésőbb holnapig tuti meglesz. :P

Link to comment
Megosztás:

Szerintem jó volt a tali és nem volt kár lemenni. Volt egy pici technikai gond, de túl lehetett vészelni a sötét vécében való kábel fektetést is.:huh:

A péntek éjszaka az horror volt, de nemvész. Rengeteg embernek volt a sátram körül mérhetetlen szófosása hajnalig. Másnap délig nagyon sokan elő sem kerültek. :lol:

A zene bigyó az meg dúrva volt olyan sokáig, de ez van. Sajnos én fáradt voltam, meg hát öregszem is. B)

A ebéd is kiváló volt és nem drága. Igaz én a helyszínen fizettem, de úgy halottam, akik előre, ott volt valami problem.

Képeket sokat csináltam, meg lesz némi video is fenn, ha eljutok odáig.

Köszönet a szervezőknek és a szponzoroknak, hogy létrejöhetett a találkozó! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ja, én még meg sem köszöntem! ^_^ Először voltam. Sok ismeretlen arc, de azért néhányat már ismertem vagy legalább pár szó, egy bemutatkozás erejéig "újakkal" is megismerkedhettem. Sajnos én is nagyon fáradt voltam, de jó volt látni ezt az (szigorúan jó értelemben vett) "őrült bandát"!

Köszi a szép autókat mindenkinek! ..nekem is kell egy Manta.. B) Sajnálom is, hogy a pályánál nem tudtam ott lenni még és csak péntek estére érkeztem meg Sanci szives közreműködésével. De az esti zene/buli is szupi volt. Még igy ismeretlenül is boldog szülinapot énekeltem Xray-el Manta Hajninak (habár erre nem is figyelt szerintem mert egyrészt nem is ismer, másrészt tényleg el volt érzékenyülve..én meg azt hittem hogy annyira siralmasan hamis volt az ének :lol: )

Bár mi csak szombaton voltunk,de jól éreztük magunkat. :P Pár kép: http://zocsa.xfree.hu/161393

Jaj, de jóóóóó! Meg lett örökitve az én kis vasam is. Köszi! :huh:

BW :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, én még meg sem köszöntem! B) Először voltam. Sok ismeretlen arc, de azért néhányat már ismertem vagy legalább pár szó, egy bemutatkozás erejéig "újakkal" is megismerkedhettem. Sajnos én is nagyon fáradt voltam, de jó volt látni ezt az (szigorúan jó értelemben vett) "őrült bandát"!

Köszi a szép autókat mindenkinek! ..nekem is kell egy Manta.. :P Sajnálom is, hogy a pályánál nem tudtam ott lenni még és csak péntek estére érkeztem meg Sanci szives közreműködésével. De az esti zene/buli is szupi volt. Még igy ismeretlenül is boldog szülinapot énekeltem Xray-el Manta Hajninak (habár erre nem is figyelt szerintem mert egyrészt nem is ismer, másrészt tényleg el volt érzékenyülve..én meg azt hittem hogy annyira siralmasan hamis volt az ének :lol: )

Jaj, de jóóóóó! Meg lett örökitve az én kis vasam is. Köszi! :huh:

BW ^_^

Meg az is, ahogy egy Mantát stírölsz. Simán megismertelek az egyik fotón.

Jövőre megyek én is, az 100%, ha az autómra nem vettem fel hitelt, a BW-re fogok. Nemérdekel. :D Bár, ha tudtam volna hogy pénteken megkapom a fizetésem, akkor én is ott lettem volna most... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg az is, ahogy egy Mantát stírölsz. Simán megismertelek az egyik fotón.

Jövőre megyek én is, az 100%, ha az autómra nem vettem fel hitelt, a BW-re fogok. Nemérdekel. :lol: Bár, ha tudtam volna hogy pénteken megkapom a fizetésem, akkor én is ott lettem volna most... :huh:

Szerintem C kadett, ha a sárgára gondolsz. ^_^

Jövőre meg ott ahelye mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Meg az is, ahogy egy Mantát stírölsz. Simán megismertelek az egyik fotón.

Jövőre megyek én is, az 100%, ha az autómra nem vettem fel hitelt, a BW-re fogok. Nemérdekel. :lol: Bár, ha tudtam volna hogy pénteken megkapom a fizetésem, akkor én is ott lettem volna most... :huh:

Amúgy volt ám még sztem üres hely ^_^

Link to comment
Megosztás:

No , nagyon nehéz így írásban szavakkel elmondani , hogy milyen is volt de megpróbálom.

Kezdem egy nagyon nagy köszönettel a szervezők felé: Anti , Viktor ,Maci, Gelko és még akik résztvettek ebben. Én a szervezésre 5*-t adok és max respect! :huh:

Macinak külön köszönet a kifogástalan, profi hangcuccokért, azért az az 2*5000W elég odab@szós volt :D

A távolság is bőven ülhető volt , 3* megháltunk 20 percekre és minden korlát betartása melett is 4-4:30 perc alatt oda is vissza is lenyomtuk azt a 300 km-t.

Hogy őszinte legyek nekem a Balaton egyáltalán nem hiányzott szal ha engem kérdeztek sztem jövőre is lehet ott (én ott leszek, és ez az én véleményem)

A buli nagyon jó volt , énekelni nem mostanában énekeltem, de Hajninak szombat hajnalán a Boldogszülinapot mindenképp harmad magammal.

igyekeztem hogy jó hangulat legyen a bulin, el kell mondanom hogy nagyon elfáradtam ennyit életembe nem zenéltem egy ültében, ez igen csak maratoni volt :P

A szombat egy kis sértődéssel kezdődött részemről (a szervezők mondták játsszam el, mert így izgalmasabb lesz a buli:D(psze ez nem igaz:lol:)) no de mindegy kb 5 percíg tartott hirtelen vagyok nem tehetek róla. De utána belecsaptunk a lecsóba! :lol: Köszönöm mindenkinek aki ott volt és táncolt akkor is amikor nem a fogára való szólt B)

Külön köszönet a hatvani COWBOYOK-nak akik még ráfejeltek a hangulatra : Lóri,Attila,Milán

Nem hagynám ki Mélykék Píííístát akinek szinte hihetetlen tánc stílusa van (utánozhatatlan) :D

De a lényeg a lényegben hogy én PISZOK JÓL ÉREZTEM MAGAM ÉS A KEDVESEM IS! Jövőre nem kérdés hogy megyün e vagy sem!

Köszönöm ezt a b@....tt jó hétvégét mindenkinek! :lol:

Búcsúzóul a hatvani Cowboy csapatnak : ITT MÁR TÁNCOLNI SEM LEHET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ^_^

Ja és ezt majdnem elfelejtettem : 601 km össz. út 6,8Liter fogyasztás! I' Love My GSI! :D

Link to comment
Megosztás:

Meg az is, ahogy egy Mantát stírölsz. Simán megismertelek az egyik fotón.

Szerintem C kadett, ha a sárgára gondolsz. :D

Jé, tényleg! Észre sem vettem magamat. :lol: Tetszett az a sárga-kék belső(is). Szerintem ötletes volt az is.

:huh: ..mégha nem is vagyok hatvani...habár odafele jártam arra is B)

:P Tényleg, meg is feledkeztem a cd/dvd-ről...bocsi! Azért kösz a felajánlást! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jé, tényleg! Észre sem vettem magamat. :lol: Tetszett az a sárga-kék belső(is). Szerintem ötletes volt az is.

:huh: ..mégha nem is vagyok hatvani...habár odafele jártam arra is ^_^

B) Tényleg, meg is feledkeztem a cd/dvd-ről...bocsi! Azért kösz a felajánlást! :P

Remélem lesz hamarosan tárhelyem , ahova felpakolhatom a honlapom , és onnan zömében mindent le lehet majd tölteni!

Link to comment
Megosztás:

Bár én nem sokat voltam jelen (lélekben meg főképp, hogy k@pja be az összes útépítő aki a hétvégére kattan be :lol: ) de jó volt összefutni és beszélgetni "régi és új" arcokkal B) :P sajna a discoról már lemaradtam (meg a "délelőtti" progikról) mert az ájulás környékezett pia nélkül is :huh:

Apropó disco, Xray! Le lehet majd valahonnan szedni amit mixeltél? ^_^ Me jó lenne... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na höjj!

Kialudtam magam, szóval belevágok én is kíméletlenül a nagy véleménymondásba, és értékelésbe. Előre közlöm, hogy grafomán hajlamom, és újságírói vénám miatt feltehetőleg hosszú leszek, és unalmas.

1. Bocsánatot kérek mindenkitől, akit behülyítettünk, hogy csütörtök este már lent leszünk. Főleg azért, mert Anti és Viktor külön telefonköltségekbe verte magát, hogy ezt lebeszélje a Majorral. Sűrű volt a csütörtökünk, délelőtt szakmai megbeszélésem volt, majd délután ott ragadtunk a rokonoknál, akik kitűnő házi borral és diópálinkával megalapozták a maratoni hétvégénket. Szóval mire leértünk péntek késő délelőtt, addigra mi már lendületben voltunk, mint az ország.

Sejthettem volna, hogy a léggitár koncert körül lesz majd valami, mert már a rokonoknál lealázott egy négy éves gyerek léggitárban - ezt szombaton a Blitzen megismételte egy másik kisfiú, de erre majd visszatérek, mert megér egy misét.

2. Olyan kibebaszottul meg voltam hatódva, hogy annyi ember felköszöntött már pénteken, hogy én komolyan támogatom, hogy minden klubtagnak legalább egyszer a szülinapjára essen egy opel találkozó életében, mert ekkora élmény máshol nem érheti az embert :lol:

- köszönöm Mantakemiéknek a mazsolabort, életemben nem ittam ilyet, de annyira becsben tartom, hogy lehet, hogy évekig ki se merem majd bontani, olyan sokat jelent a figyelmességük

- köszönöm Tiuéknak az áfonya pálinkát, nagyon bele találtak, mert erősen vallom, hogy a románoktól ezen kívül nem sok jót kaphatunk. Bontatlanul hoztam haza az üveget, pedig legott behűtöttem, hogy koccinthassunk...

- ha már pálinka, akkor külön kiemelem Rolitól kapott mézes körtét, amit ő maga készített - saját kezével szedte a körtét, miközben alant kecskék támadták meg, majd a saját maga kezével pergetett mézzel megízesítette azt legott! B) Na, az olyan pálesz volt, hogy el is fogyott másfél liter, úgy kellett repetát kérnem Rolitól hazafelé. :huh: ha valaki nem tudná, akkor jelzem: így lehet megduplázni a szülinapi ajándékot!

- köszönöm Tasnak, hogy bevitt reggel a kórházba, és visszafelé bevásárolt. Ha előbb mondja, hogy ő fizet szülinapom alkalmából, akkor betértem volna még a ruhaosztályra, cipőosztályra, műszaki osztályra és egyéb helyekre is, valamint nem sörrel pakolom meg a kosarat :D de így is egy tündér, hogy beszerzett nekem csatos üvegeket (akkor még sör is volt benne), és egy rekesz coronitát is, mert az az egyetlen sör, amit szívesen megiszok. Meg is ittam majdnem az összeset, amire olyan büszke voltam, hogy majdnem minden fotón kifele tartom a címkét :D a nekem hozott kincseket meg külön köszönöm ezúton is, nem sokan ugrálhatnak eredeti opeles vauxhall emblémával.

- köszönöm Mantababyéknek az eljegyzésükkor eltett bort, melyet nekem adományoztak e jeles napon. Ez szintén a borpolcom felső részén került elhelyezésre, és valószínűleg soha nem iszom meg, ahogy a 2002-es Mote bort sem.

- köszönöm a tortát, nem is sejtettem, hogy ekkora kooperáció van mögötte. :P mert ugye, szülinap nincsen torta nélkül... külön meglepő volt, hogy ennyi embernek elég egy torta - azt hiszem ilyen lehetett, mikor a hegyi beszédnél Jézus megvendégelte a hallgatóságot két kenyérből és négy halból (a számok nem biztos, hogy ezek)

- köszönöm a Halász Jutka-féle köszöntést, nem tudom pontosan, hogy ki mindenki volt ott, akit nem láttam, de én úgy éreztem, hogy egész Debrecen nekem énekel ^_^

Remélem senkit nem hagytam ki a sorból, mert tényleg annyi kedvességet kaptam, hogy ha ezt előbb tudom, akkor mindig behazudom, hogy szülinapom van :D ilyenkor azért mindig meghatódik az ember, hogy ennyien szeretik - és hagyjatok meg ebben a hitemben még akkor is, ha valaki csak udvariasságból köszöntött fel :lol:

Tegnap össze számoltam, hogy telefonon és sms-ben mennyi üdvözletet kaptam, és hát azt hiszem, hogy Magyarország minden égtájáról érkezett legalább egy, így joggal hitetem el magammal, hogy az opel klubbon keresztül egy ország ünnepelt engem :D

Link to comment
Megosztás:

3. Igaz, hogy a fenti szobák leginkább egy texasi cellára hasonlítottak, de tökéletesen jó volt pár óra alvásra (mert ugye talira nem aludni megyünk). Kicsit sajnáltam is, hogy nem sátraztunk inkább a többiekkel de az elég meleg lett volna a seggre ejtésem után.

4. A programok egy részéből ugyan kimaradtunk a fent említett baleset után (J0hnny! Kérdezted, hogy mi volt: Füri felkapott, és leejtett a betonra péntek este, majd rám is esett - állítólag leszakadt a szandáljának a talpa, de szerintem az lehetett, hogy már délután négykor 2,6-ot fújt a szondán B). Az biztos, hogy nőt így még senki nem vágott gerincre, mint ő :P). Azt is nagyon sajnálom, hogy segíteni sem tudtam, de megnyugtató volt, hogy azért volt vállalkozó szellemű ember a helyettesítésre. Nem magamat fényezem, de azért kellett egy kis önuralom ahhoz, hogy a nyavajgásommal ne rontsam el senki kedvét. Néha elmentem csendesen szenvedni, aztán visszatértem, mint a Jedi. ^_^

Az volt a szerencse, hogy nem a Makettet kapta fel, mert akkor temetés is lett volna a Blitzen. De mivel csontom nem tört/repedt, a fájdalom meg csak egy érzés, így ennyivel le is lehet tudni a dolgot. És le a kalappal Füri előtt mindennek ellenére, mert olyan lelkiismeret furdalása volt, hogy inni sem mert szombaton, és még este is 0,0-át fújt.

5. A szondafújó verseny meg nagyon úgy jött ki, hogy a társaságunk díjaztatta magát, de tudnotok kell, hogy sokan véreztek el az ivás és a szonda fújás között kivárandó negyed óra miatt :lol:

A fiúk értékei be lettek mondva, de had áruljam el, hogy én, mint első helyezett 1,3-at fújtam, a harmadik Évi meg 0,0-át. A Makettét nem mondom meg, mert szóltok a gyámügynek viccből, de az sem volt eget verő :D Én azt hittem, hogy nagyobb értékek is jönnek majd ki, de ebből is látszik, hogy az ivás nem játék, hanem komoly dolog, ha eredményesek akarunk lenni :huh: Ha ezt előbb tudom, akkor elég lett volna egy olcsóbb szerkezet is, ami nem mér a halálos adagig.

Annak viszont örültem, hogy többen jelezték, hogy legközelebb is hozzuk a szondát magunkkal. Így is lesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.