Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

6. Az esti bulik jók voltak, bár mind a két nap mi csaptunk először a lecsóba.

Nem titok, hogy én nem bírom az Xray által preferált zenét, de abszolút elfogadom, hogy sokan szeretik. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy ha ezzel a zenével indul a parti, akkor mi lesz a vége. Ez nem a zene hibája, én azért nem szeretem, mert nincs benne gitár. :lol: egy jó alkohol szint után talán én is tudnám élvezni...

Tasnak köszönöm a zenei felkészülést, jó hangulatot tud csinálni! Remélem nem haragszotok, hogy külön kiemeltem, de azért amellett ne menjünk el szó nélkül, hogy az ő zenéjével lett mindkét nap megalapozva a buli. Azt is hozzá teszem, hogy megint más pár órát zenélni, és megint más lenyomni reggelig egy partit. :huh:

Mi a megalapozásban vagyunk jók, még köszönő levelet is kaptunk! Soha nem kaptam még köszönő levelet, szóval ezúton is köszi, el is tettem emlékbe! ^_^

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

7. Hát volt ott az a kisfiú... a derekamig sem ért, de ekkora rock&roll arcot ilyen kicsiben ritkán látni B)

Külön jól esett, hogy átölelte a lábam, és dumcsiztunk a léggitározásról - neki öt perc alatt ment, amit én évek óta gyakorlok (és nem is anguszjangoztam, de ez is a seggem miatt volt. Amit tudtam, megtettem ^_^). Nem tudom kié volt a gyerek, mert mi négyen, akik bohóckodtunk ott szombaton a díjkiosztó után mind azt hittük, hogy a másikokhoz tartozik, aztán kiderült, hogy volt azért szülője neki, csak ők hátul a padon vigyorogtak a műsoron. :P Bár a mai világban az sem lenne meglepő, hogyha csak a zenére beugrott volna az oviból...

És az is édes volt tőle (a kisfiútól, kinek nevét nem is tudom :huh: ), hogy elköszönt, mikor aludnia kellett menni :lol:

Ő külön hozzászólást érdemelt!

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg b@szottul bejött amit Xray csinált, főleg szombaton a kívánságos mókával... le a kalappal előtte... változatos volt, volt benne minden... Hajni azt meg sajnos fel kell dolgoznotok, hogy nem lehet végig "rock", meg 80-as évek... sokan vagyunk egy ilyenen, és nehéz úgy adagolni, hogy mindenkinek jó legyen, mindenkinek bejöjjön...

Link to comment
Megosztás:

8. Most más nem jut eszembe, pedig biztos kihagytam valamit... :huh:

De fáj a seggem, és elvileg nem is ülhetnék (qrva jó lesz villamosozni, mert vezetni sem tudok...), szóval egyenlőre ennyit.

Aki végigolvasta, annak köszönöm - aki meg nem, azt megértem: én is csak írni szeretek, olvasni nem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg b@szottul bejött amit Xray csinált, főleg szombaton a kívánságos mókával... le a kalappal előtte... változatos volt, volt benne minden... Hajni azt meg sajnos fel kell dolgoznotok, hogy nem lehet végig "rock", meg 80-as évek... sokan vagyunk egy ilyenen, és nehéz úgy adagolni, hogy mindenkinek jó legyen, mindenkinek bejöjjön...

Ez így is van :lol: és ez nem is probléma, teljesen elfogadóak vagyunk, meg felnőttek - ha nem tetszik lehet menni a kocsihoz és folytatni ott ^_^ Én ezt nem bántásból mondtam (de ezt le is beszéltük Xrayel), hanem azok kedvéért, akik hozzánk jöttek, hogy intézzünk valamit.

Nyilván ez azért van, mert a hasonló ízlésűek megtalálják egymást, és nem azért, mert tőlünk várnak csodát.

JAH! Amit elfelejtettem: elnézést kérek a punk zene miatt, rajtam kívül senkinek nem tetszett - ezt észre is vettem, de hiába mondtam Xraynek, hogy keverje le, nem keverte, mert "kívánság műsor van, és ezt kérted szülinapos!" B) :huh:

Viszont letettem a további kívánságaimról (mint Hobo és társai)

Link to comment
Megosztás:

kemény páré votl tegnap Lóri nagyon besz@rt :huh: :lol:

Azééé az se vót rossz, amikor telematricázott háttal röhögött a másikon, mikor annak egy matricát nyomtak a hátára ^_^ B)

Én is jól éreztem magam, szombaton nekem jól is jött a kis punnyadós kapuzás, mert a pénteki buli kivett belőlem

egy kicsit. :lol: Az eredményhirdetéses-sörivóversenyes mókát sikerült is átaludnom, de aztán a szombati buláj is jól

sikerült, köszönet érte Dj Sugárnak :D

Omega kényelmes alvóhely volt, viszont a kempinges vizesblokk szerintem hagy kívánnivalót maga után, pedig nem

a finnyás társadalmi rétegből származom :P Jövőre kicsit rendbeszedhetnék, mire megyünk, ha oda megyünk :D

Köszönet a szervezőknek, jól sikerült! :D

Link to comment
Megosztás:

Omega kényelmes alvóhely volt, viszont a kempinges vizesblokk szerintem hagy kívánnivalót maga után, pedig nem

a finnyás társadalmi rétegből származom :lol: Jövőre kicsit rendbeszedhetnék, mire megyünk, ha oda megyünk ^_^

Sztem nem láttad a faházakhoz tartózó budit és zuhanyzót. Hát ahhoz képest az autósmozi mögötti zuhanyzó és a fedett táncparkett melletti budi királyi volt. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Egyébként hozzáfűzném, hogy így nyár vége felé már rettentően hiányoztak már a haverok, bulik, a kolesz, és egy picit talán már az egyetem is. És a Blitz Weekendben az volt nekem az egyik legkellemesebb élmény, hogy ez a hiányérzet teljesen elmúlt a hétvége folyamán (ami nagy szó, hiszen nagyon kötődöm a szaktársaimhoz). Ezt szerintem más rendezvényen nem tapasztalhattam volna meg. Ezért még egyszer köszi mindenkinek mindent! :huh:

Ja és még egy felháborító tényt közölnék a rendezvénnyel kapcsolatban. Túl rövid volt. Lehetne egy hetes is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, a zuhanyzókkal, fürdőkkel, WC-kel gondunk volt... ezek jó lenne ha változnának jövőre...

Biztos sokakanak feltűnt a lepusztult épület a medence, és a bejárat közt.

Szerintem ha annak az ügye lezárul, biztos jön egy kis felújítás, csak hát Mo-on élünk, és 2 éve nem zárták le az ügyet.

Ráadásnak az áramszünetek sem az ő hibáik voltak, hanem mint kiderült, a szolgáltató felől szűnt meg időnként a delej.

Link to comment
Megosztás:

JAH! Amit elfelejtettem: elnézést kérek a punk zene miatt, rajtam kívül senkinek nem tetszett - ezt észre is vettem, de hiába mondtam Xraynek, hogy keverje le, nem keverte, mert "kívánság műsor van, és ezt kérted szülinapos!" :lol: :huh:

Viszont letettem a további kívánságaimról (mint Hobo és társai)

Ez így is volt, mivel kívánságműsor arról szól hogy ki mit hallana , és ez stílustól független,,,, egyébként meg ha a sok másik stílussal keverve beszurkodva van akkor fel sem tűnik az az 1-2 ilyen ^_^

Én nagyon elfáradtam vasárnapra... B)

Link to comment
Megosztás:

Elsőként szeretném megköszönni minden szervezőnek, támogatónak és segítőnek, hogy ez a találkozó létrejöhetett! Nagyon jó munkát végeztek! :huh:

Fantasztikusan éreztük magunkat! Számomra ez az idei tali minden eddigit felülmúlt!

A helyszín kis hibáival együtt is szuper volt szerintem (szívesen mennénk ide jövőre is)!

Köszönjük a zenét a DJ-knek (nekem sem ez a fajta zene a stílusom, de mégis rég buliztam ilyen jót)!

Mélykéknek köszönjük a táncbemutatót (szerintem felülmúlhatatlan, de azért közelítettek páran) és a finom itókákat (kétszer ugyanazt az üveget nem láttam a kezében)! :lol:

Jó volt régi ismerősökkel újra találkozni és bulizni, és persze új arcokkal megismerkedni!

Jövőre ott folytatjuk ahol idén abbahagytuk! ^_^

Link to comment
Megosztás:

:huh: ez komoly? Nem vicc? Mert ha komoly, akkor most már értem, miért jött oda haverkodni velem, és miért vitte végig a lányomat a bagázson, hogy nézzenek a Makett szemébe :lol:

Ez kurv@ komoly :lol: Anti megkérdezte hogy hol vagyunk: Lóri: a Bálátonszáundon ^_^ de hót bevolt sz@rva B) :P

Link to comment
Megosztás:

Ez kurv@ komoly ^_^ Anti megkérdezte hogy hol vagyunk: Lóri: a Bálátonszáundon B) de hót bevolt sz@rva :P :lol:

:huh: vazze :lol:

Lóri! Legközelebb gyere szondát fújni, mert azt hiszem, vittél volna minden pálmát :D csak negyed órát kell kibírni két piálás között :D

Link to comment
Megosztás:

Mi is heverjük a talit, fárasztó volt, de jó volt nagyon. Örülök, hogy összességében mindenki jól érezte magát, Nagy köszönet mindenkinek, aki sokat tett hogy ott volt amikor kellett, és nem kellett semmit kétszer kérnünk, nekem ez volt a legnagyobb segítség. Macisajt intézett helyben amit tudot, Anti kiagyalt, szervezett sok mindent, Gelko papírozott, ill. ő is ott volt mindenhol, Szlalomon Csabiék és a többiek kitettek magukért. A kapuzásban Futó Gabinak külön respect a túlóráért, ill köszönet Gepardnak, Tominak a sok rohangálásért, intézkedésért.

Hajni, regényed megy a nyomdába jövő héten :lol: :huh: Zenélni sose lehet úgy, hogy mindenkinek jó legyen, nekem bejönk a rock is,meg a minimal is, meg a 90's is, (alvinék annyira nem, de azért szeretlek benneteket). Szóval itt mindenkitől szükség van kis kompromisszumra. De asszem kijelenthetjük, hogy ti vagytok a BW (vagy a MOTE) hivatalos hangulatfelelelősei, és ez olyan mint a CIA....nem lehet csak úgy kiszállni ^_^ :P

Ja, jövőre nem lesz blitz, mert amit kérek pénzt a Főnökömtől, azon megveszem az XE mantát Lalitól, meg hópihét, és kibérelem az állatvásárt B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.