Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én csak elhűlve hallgattam, hogy hányféle kategóriában van serleg. Szerintem picit sok! Csodálkozom is hogy nem kap szinte mindenki , aki legalább elment a talira.

Ám ha mégsem, úgy javasolnám a legszebb cabrio díjat. :huh:

Lehetne legszebb gyári opel is akkormár. :lol: Én úgyis arra hajtok. ^_^

Link to comment
Megosztás:

mint aki bevan gombázva! :huh:

gombázva :P mekkora duma már :lol:

Én épp ezért nem szóltam semmit egy darabig csak figyeltem.

De utána győzött a józan és, és Laci ismét belendült.

Antihoz csatlakoznék, én is nagyon bírom dj Fakezet. :lol: :D

én nem csupán figyeltem, még át is életem :D

Komolyan mondom, legközelebb kipróbálom, milyen bulizni gitár nélküli zenére B) ha ennyien mondjátok, hogy hatalmas, akkor meg kell hajolnom a nép véleménye előtt ^_^

Áramszünet emléke:

Xray őrjöng, többiek kamilláznak, Hajni középre:

- akkor hallgassátok meg addig a léggitár koncertem!

Többiektől megtisztelő figyelem, Hajnika középen penget - no reaction - fél perc eltelik, mire leesik mindenkinek, hogy a léggitár koncert gyakorlatilag néma :D esküszöm, hülyének nézés ritkán esik ilyen jól :D

Link to comment
Megosztás:

gombázva :P mekkora duma már :lol:

én nem csupán figyeltem, még át is életem :D

Komolyan mondom, legközelebb kipróbálom, milyen bulizni gitár nélküli zenére B) ha ennyien mondjátok, hogy hatalmas, akkor meg kell hajolnom a nép véleménye előtt ^_^

Áramszünet emléke:

Xray őrjöng, többiek kamilláznak, Hajni középre:

- akkor hallgassátok meg addig a léggitár koncertem!

Többiektől megtisztelő figyelem, Hajnika középen penget - no reaction - fél perc eltelik, mire leesik mindenkinek, hogy a léggitár koncert gyakorlatilag néma :D esküszöm, hülyének nézés ritkán esik ilyen jól :D

ROFL, LMAO LOL. :huh: :lol: Ez üt! :D

Link to comment
Megosztás:

gombázva :P mekkora duma már :lol:

én nem csupán figyeltem, még át is életem :D

Komolyan mondom, legközelebb kipróbálom, milyen bulizni gitár nélküli zenére B) ha ennyien mondjátok, hogy hatalmas, akkor meg kell hajolnom a nép véleménye előtt ^_^

Áramszünet emléke:

Xray őrjöng, többiek kamilláznak, Hajni középre:

- akkor hallgassátok meg addig a léggitár koncertem!

Többiektől megtisztelő figyelem, Hajnika középen penget - no reaction - fél perc eltelik, mire leesik mindenkinek, hogy a léggitár koncert gyakorlatilag néma :D esküszöm, hülyének nézés ritkán esik ilyen jól :D

Hajni: X- ugye nincs baj ... nézd neked nyomom mindkét ....m..em most jó ?? :D Hát így utólag aztmondom hogy jójám! :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én csak elhűlve hallgattam, hogy hányféle kategóriában van serleg. Szerintem picit sok! Csodálkozom is hogy nem kap szinte mindenki , aki legalább elment a talira.

Ám ha mégsem, úgy javasolnám a legszebb cabrio díjat. :lol:

Én a Jó mókamester címre hajtok vagy a jó buliarcra de még nyomatnom kell hogy kapjak! :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hajni: X- ugye nincs baj ... nézd neked nyomom mindkét ....m..em most jó ??Hát így utólag aztmondom hogy jójám!

a lényeg, hogy nyugalom legyen ^_^

Én a Jó mókamester címre hajtok vagy a jó buliarcra de még nyomatnom kell hogy kapjak!

:P azért az osztyapenkónak, vagy kinek megadtad az érzést :lol: be akartam linkelni a képet, de a tetű képtár nem műxik :huh:

Attól félek innét kezdve minden bulin lesz "hiszti"

nemá... :lol: úgy igyekeztem nem hisztizni a keresztcsontom miatt B) - ha én uralkodom magamon, akkor mindenki uralkodjon magán, mert szólok Fürinek, és földhözvág mindenkit! :D

Link to comment
Megosztás:

a lényeg, hogy nyugalom legyen :P

:D azért az osztyapenkónak, vagy kinek megadtad az érzést :D be akartam linkelni a képet, de a tetű képtár nem műxik :huh:

nemá... :lol: úgy igyekeztem nem hisztizni a keresztcsontom miatt :lol: - ha én uralkodom magamon, akkor mindenki uralkodjon magán, mert szólok Fürinek, és földhözvág mindenkit! :D

Már hogy én hiszti de csak azért hogy,,, tudod :D ^_^ sztem Pisti erre gondolt! B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.