Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hülgyeim/Uraim, aki akar gumit füstölni a pénteki program zárásaként, vagy közben, akkor az hozzon felnit, és az állatvásártól kb. 2 km-re egy gumisműhelyben ingyen dobnak majd neki durrantható gumit rá! Lehetőleg 14-15-ös méretekben gondolkozzatok!

Nem mellékesen díjazzuk is eme nemes cselekedetet! :)

Természetesen lehet repetázni is a gumisnál. Ha nagyon sok a jelentkező, akkor megoldható, hogy mi szállítgassuk a felniket. :(

Link to comment
Megosztás:

Hülgyeim/Uraim, aki akar gumit füstölni a pénteki program zárásaként, vagy közben, akkor az hozzon felnit, és az állatvásártól kb. 2 km-re egy gumisműhelyben ingyen dobnak majd neki durrantható gumit rá! Lehetőleg 14-15-ös méretekben gondolkozzatok!

Nem mellékesen díjazzuk is eme nemes cselekedetet! :hiya:

Természetesen lehet repetázni is a gumisnál. Ha nagyon sok a jelentkező, akkor megoldható, hogy mi szállítgassuk a felniket. :lol:

És a Csergő is kivonul teljes harci díszben , hogy a szlalom után esetleg közben felmerülő alkatrészeket potolni tudjátok a kocsitokba! :) :(

Jó szerelgetést majd utána :P

Link to comment
Megosztás:

150-ért most fullos B senit vehetsz, azzal lehet prögni. Kukk az eladó totyik.

szkjúzmí a reklámért

Ha lenne még +150 em akkor tennék hozzá és lefényeztetném az az astrát, velem az a baj hogy nemcsak a sajátom sajnálom hanem másét is! :)

Link to comment
Megosztás:

Azé azt nem mondod, hogy Tascona vadkerti mutatványai, meg a Seni mutatványai nem tetszettek?

most nem is tudom, hogy hozza e az asconát, vagy mással jön... :(

Én ilyet nemmondtam! :hiya: Örülnék ha ugy tudnám rugni!.

Én is résztvennék ilyenben HA nem sajnálnám az autóm! .

Drága Xray! Ahhoz bizony autó is kell :lol: A te kis első kerekesed nem tud ilyet :D

Az erre termett autók meg erre vannak :P Hajninéni is rúgta, amíg össze nem törte, és azóta azt nem hiszi, hogy nem is tud vezetni :D és tényleg nem... :)

:D

Link to comment
Megosztás:

most nem is tudom, hogy hozza e az asconát, vagy mással jön... :(

Drága Xray! Ahhoz bizony autó is kell :hiya: A te kis első kerekesed nem tud ilyet :lol:

Az erre termett autók meg erre vannak :P Hajninéni is rúgta, amíg össze nem törte, és azóta azt nem hiszi, hogy nem is tud vezetni :D és tényleg nem... :)

:D

Hát ez bizony így van , az én kis első kerekesem nem jó erre. :D

Link to comment
Megosztás:

Hisztis picsa... :( látom nálad Te vagy az autóért... :P :hiya:

Így van! És leszarom hogy ki mit gondol.... :lol: De azért azt majd olvasd vissza mikor írtam hibát (apróságon kívül) vagy mikor panaszkodtam meg szidtam az autóm mint amit sokan megtettek! :)

Tudom én vagyok az ügyeletes köcsög , ezt is értem de ezt is leszarom! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.