Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Alex! "Előfordulhat, hogy már megkopott az évek folyamán. Mindenesetre, elég rendesen megvizsgálod az amúgy olcsón szerzett használt lököst"

Akkor ideje tényleg már megnyugodnom! :lol: Igen, elég alapos vagyok autós ügyekben. Én sem akartam elhinné,h ennyi pénzért szereztem egy ilyen szép fényezésű lököst, ezért is kerestem rajta ennyire a hibákat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Alex! "Előfordulhat, hogy már megkopott az évek folyamán. Mindenesetre, elég rendesen megvizsgálod az amúgy olcsón szerzett használt lököst"

Akkor ideje tényleg már megnyugodnom! :lol: Igen, elég alapos vagyok autós ügyekben. Én sem akartam elhinné,h ennyi pénzért szereztem egy ilyen szép fényezésű lököst, ezért is kerestem rajta ennyire a hibákat! :lol:

Oksa :(

Én is alapos vagyok....de szerintem a mi szakmánkban ez kötelező.

Link to comment
Megosztás:

Óóó ezt bóknak veszem :lol: :lol: Van közelebb is jó fényező...nem is egy.... :D

van a szomszédban egy bácsi

szokott fényezni autókat, de akármennyit beszélek vele, egyre jobban az az érzésem, hogy nem fogom hozzá vinni, mond olyan dolgokat, hogy a fülem kettéáll :(

Link to comment
Megosztás:

Debrecen, Hétvezér utca 9.

Nyikes Ernő fényező Mezőkövesd Sándor út 17

Mondjuk Mezőkövesd már 100Km-re van Debrecentől, de a mai világba már 100Km nem távolság. Legalábbis nekem, mert én minden nap autózok annyit a munkahelyemre

akkor már nyíregyházán is ott vannak síposék....

vagy itt Rátkán Ati

én valószínűleg hozzá fogom vinni.

Link to comment
Megosztás:

;)

egyedül azt nem értem, hogy annak amit csinálnak mi az értelme ;) (azon kívül, hogy jól összekarcolják a fényezést :)

Haverommal amikor wareszoztunk akkor láttuk két sráctól ugyan ezt, csak ők be is fejezték. a vége az volt hogy egymásnak támasztottak, és ment a börnáut :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

;)

egyedül azt nem értem, hogy annak amit csinálnak mi az értelme :) (azon kívül, hogy jól összekarcolják a fényezést :lol:

Könnyen jött, könnyen megy... Idióták!!!! Ha megkellet volna dolgozni a pénzért amiért lefestették ilyenre, nem csak apuci alájuk b@szta volna akkor megbecsülnék!

Link to comment
Megosztás:

A hótoló lökösért tényleg nem kár....de a flip flop fényezésért kár. Ha ilyen böszmék, miért festették e ilyenre?

Apuci adott egy összeget fényezésre. Azt rá is fújták. Aztán amikor meglátták az újságba hogy a szembeszomszéd apuci nem astratuningra hanem imprezára ad zsetont akkor már nem is volt olyan érdekes az astra, akkor már össze lehet bacni, hátha akkor kap olyat mint a másik. :) ;) Bocs. OFF tudom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.